Literarna radionica

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

ire wrote:do sada mi je samo 1 pri?a objavljena u knjizi, 2 u ?asopisu, dobila jednu nagradu i to je to..
Do sada su mi objavljene jedine 2 'pri?e' i to tu, na L.R.
Odbijene su mi dvije (u Siriusu).
Nemam nagradu.
Your call?

ire wrote: eto, ti porazmisli, mali informati?are :D da ne cijenim tvoje mi[?]ljenje ne bih razgovarala s tobom!
Poing!

OK, you got me!

Hvala na konstruktivnoj kritici.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

MadDog wrote:
ire wrote:do sada mi je samo 1 pri?a objavljena u knjizi, 2 u ?asopisu, dobila jednu nagradu i to je to..
Do sada su mi objavljene jedine 2 'pri?e' i to tu, na L.R.
Odbijene su mi dvije (u Siriusu).
Nemam nagradu.
Your call?

do prije godine dana nisam imala 1 pri?u objavljenu u knjizi
nisam imala ni 2 objavljene u ?asopisu
a niti nagradu..

a to je zato što nigdje nisam slala, a nisam slala jer nisam smatrala da sam dovoljno dobra, ali sam zato vježbala i pisala, pisala, pisala i stjecala samopouzdanje..
i nemoj misliti da meni nikada nije pri?a bila odbijena..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

MadDog wrote:Jo[?] ne[?]to... ovajjj... u jednoj od pri?a mi je negdje promakao SF moment... moĹže li me netko uputiti?
Oprosti MadDog, promaklo mi je da se ovo mene ti?e. Moja pri?a nije SF, ovaj puta sam odlu?ila poku[?]ati napisati ne[?]to bez esefi?nog momenta.
:roll:

Ĺ to se ti?a objavljivanja i odbijanja, ja sam po?etnica i nisam ba[?] neka konkurencija. Imala sam sre?e da mi se 2 pri?e na?u u Nosfu i u Jutarnjem ali mogu se "pohvaliti" i da su me odbili nekoliko puta (iako sam tek nedavno po?ela pisati pri?e). Kada sam lo[?]e volje redovito se rugam sama sebi za[?]to gubim vrijeme kada nemam pojma, a onda mi se poslije vrati samopouzdanje pa dobijem volju za u?enje i vjeĹžbanje. (Jer se apsolutno slaĹžem s onime [?]to je Ire rekla o u?enju). Ali bez obzira na natje?aje i mjerljive uspjehe/neuspjehe, moj pravi razlog za pisanje pri?a je to da je zabavno i da uĹživam u tome. :) MoĹžda mi jednom prestane biti zabavno pa odustanem. Nadam se da ne?e.
Eto to je moje mi[?]ljenje 8)
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Vidim svi ste utihnuli za vikend nadam se da vam je bio dobar.

Sto ćemo s postavkama? Idemo se dogovarat! :P
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Leone hahaha
Ewok
Posts: 12
Joined: 28 Jan 2004, 08:49

Unread post by Leone hahaha »

Tako?er bi rekao da bi najra?e htio pisati po prijedlogu broj jedan od Nimrod (stop) Dvojka mi osobno ne pa[?]e jer nisam ljubitelj kiberpanka (ferovac, pa ne voli, kako?).(stop) A trojka je liberalno-eksperimentalna, pa moĹže i ona (stop) M. Kejn traĹži pomo? protiv p?ela pa bjeĹžim s ove planete jer mu pomo?i ne mogu (stop)
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Ajde ljudi da se dogovorimo oko teme i počnemo pisati. Ovaj put ja neću lupati šakom po stolu i govoriti što da se piše :wink: nego se lijepo dogovorite, pa da počnemo sutra ili u četvrtak.

:)
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ajde i ja se slažem s prvim prijedlogom 8)
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Kris wrote:...Ovaj put ja ne?u lupati [?]akom po stolu i govoriti [?]to da se pi[?]e :wink: ... :)
Mislim da nitko to [?]to ti radi[?] ne doĹživljava kao lupanje [?]akom, radi[?] nam uslugu organiziranjem radionice.

Ali idem ja probati definirati uvjete
-ono [?]to je Nimrod napisala pod 1:
a) da se radi o doga?aju kojega se glavni junak srami/Ĺžali zbog njega i kojega odlu?uje promijeniti koriste?i vremeplov
b) sporedni lik je bitan za radnju, nije antagonist, nije humanoid i u pubertetu je (or equivalent of)

+ da u pri?i bude [?]to vi[?]e dijaloga.

Rok za pisanje do nedjelje 29. oĹžujka.


Ĺ to mislite :?:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ok, što se mene tiče može?
Kris potvrdi ti to formalno, jer nekih pravila mora bit, inače je LR u anarhiji :twisted: , a anarhija :x :twisted: :?:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Leone hahaha
Ewok
Posts: 12
Joined: 28 Jan 2004, 08:49

Unread post by Leone hahaha »

Potr?ujem zadovoljstvo Klarinom definicijom uvjeta za LR4 (tj. njenim prividnim lupanjem kiber-[?]ake o virtualni stol; pardon, sram me je kao i glavnog junaka o kome ?emo pisati u LR4 :oops: )
Kris, lupi [?]akom po stolu na briefingu (na poslu) i reci: "Pustite me malo na miru da ne moram opet pri?u pisati 13 sati prije." Prije si [?]tancal pri?e ko sf-stroj, a sad te posao sputava. Nemoj to dozvoliti, bodrim te kao [?]to si i ti bezuspje[?]no poku[?]avao mene :roll:
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Klara wrote:a) da se radi o doga?aju kojega se glavni junak srami/žali zbog njega i kojega odlu?uje promijeniti koriste?i vremeplov
b) sporedni lik je bitan za radnju, nije antagonist, nije humanoid i u pubertetu je (or equivalent of)

+ da u pri?i bude što više dijaloga.

Rok za pisanje do nedjelje 29. ožujka.


Evo to je to! Počnimo!


Hehe, moje štancanje priča će se neminovno nastaviti, samo je pitanje kad :D. Hvala na uspješnom :wink: bodrenju...
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Dobar prijedlog...

Ovo bi i[?]lo, naravno, uz uvjet da netko ne smisli kakav viru[?]?i? u slijede?ih desetak dana pa da opet moram zaboraviti zabavu i baciti se (aaaaaaa.... tup!) na posao.

Dobar prijedlog...

Ah, to sam ve? rekao... moĹže to? MoĹže? Ha, ha, moĹže, moĹže, moĹžeeeee?
Kmeeee.... urling, urling... pla?ing pla?ing... Moveeeee?

:oops: :twisted: :oops:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Nakon tri apaurina, ?etiri dobro plasirana udarca ?eki?em u glavu i jednog mlijeka sa [?]e?erom i alkaloidnim dodacima, posve miran, smiren govorim sam sebi kako sam ne[?]to (cenzura)... i da sam zapravo prvo trebao pro?itati i ostale postove, pa onda reagirati ili ne...
Ispri?avam se... :oops:
I [?]to netko re?e - gdje je ta sklopka na vremeplovu?
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:D LOL @ MadDog

svi?a mi se indigo boja slova 8)

slažem se sa svime, osim što imam par zamjerki, al mi se ne da ulazit u diskusiju, pa se slažem sa svime.. :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Locked