LR - 17

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Zanimljivo je koliko puno se moze naci raznih uputa "How to write". Ma sta uputa, moze se naci gomile knjiga kako da se napise knjiga! Mora da gomila ljudi zive pisuci knjige kako da se pise. To je cijela industrija!
Svi ti tekstovi kako pisati su meni bas ok. Kad ih procitas, daju neki osjecaj da je pisanje lagano, nekako ti se cini da bestseler samo sto se nije napisao! :alien:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Pa velika je razlika između kako pisati i kako ne pisati.
Sve u svemu svatko je slobodan pisati kako mu paše, no neke stvari jednostavno ne valjaju i neloše je iste izbjegavati.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Bahod wrote:a oko čeg bi se ti uzrujavala omda
:zubo:
hvala što brineš :boxing:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

TB wrote:Svi ti tekstovi kako pisati su meni bas ok. Kad ih procitas, daju neki osjecaj da je pisanje lagano, nekako ti se cini da bestseler samo sto se nije napisao! :alien:
I tebi? Ja se vec neopisivo dugo mucim kako da taj bestseler istresem van! Teoretski sve stima, al ikad treba stvar baciti na papir/disk...
Randomness is strong with this one!
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

Ja se vec neopisivo dugo mucim kako da taj bestseler istresem van! Teoretski sve stima, al ikad treba stvar baciti na papir/disk...
Dijelim mišljenje. Sve mi se čini da je "lijek" u što češćem pisanju... Primjerice, ja sam sjajan pripovjedač (mislim u stvarnosti, netko sluša-ja pričam) no problem nastupa kada živu riječ želim kristalizirati na papiru :scratch:
?
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Ire wrote:najbolje priče s radionice će se, naravno, naći u sljedećem broju NOSF magazina :uzdravlje:
Hm... a može li se znati koje će se priče iz LR17 naći u prvotravanjskom broju NOSF-a?
:o
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

Bubba Zanetti wrote:
Ire wrote:najbolje priče s radionice će se, naravno, naći u sljedećem broju NOSF magazina :uzdravlje:
Hm... a može li se znati koje će se priče iz LR17 naći u prvotravanjskom broju NOSF-a?
:o

Hehehe, strpi se do izlaska novog broja... To je iznenađenje :o
?
Post Reply