LR - 14

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Well, mislim da je to to ??to se 13-LR-a tič?e, ukoliko nema zakuske za kraj glasam da odmah, dok smo ovako topli i u motu krenemo na LR-14....
Ja bi ako se sla??ete da nam nj. v. Nimrod zada nove teme, okvire i smjernice...
Stoga amo rulja ruč?ice gore... :headbang:
:blob:
Image
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Enter Nimrod.

Vidim da svi rado komentiraju (a predmnijevam i č?itaju) kraće stvari. Drago mi je da vas je tak puno, ovaj krug mi se posebno svidio. :blob:

Moji prijedlozi za idući krug su:

a) 9000 zankova + obavezno mjesto radnje Osijek
ili
b) 9000 znakova + poč?etak i kraj neka bude ista reč?enica

Due date je: 20. 10. (Pa imate dva dana da vidite komentare, napravite ispravke, popravke, preinake i ??togod jo?? poćete i onda fino po??aljete Vandi za Essekonsku zbirku. :)

Jel more?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Nimrod wrote: Due date je: 20. 10. (Pa imate dva dana da vidite komentare, napravite ispravke, popravke, preinake i ??togod jo?? poćete i onda fino po??aljete Vandi za Essekonsku zbirku. :)
mislim da ne jer mora biti neobjavljeno :scratch:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Ne znam.... Ja nekako vidim prič?e s radionice ko prič?e s radionice ilitiga "work in progress". To ??to je na??a radionica virtualna jer nismo svi u istom gradu, ne znač?i da su prič?e s nosfove radionice i??ta vi??e objavljene nego one koje netko donese isprintane na sferinu radionicu utorkom. Pogotovo ako se prič?e dorađuju. U svakom sluč?aju pitat ćemo Vandu.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Unread post by mcn »

Zassto su LR 12 joss na stickyima, a LR 13 nisu?

mcn
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

jer sam ja bolesna
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Aranel wrote:ne ubrajaju se price koje je netko drugi objavio autoru: pa se tako racuna i neki sajt, ali se mogu racunati price koje je autor sam objavio na nekom forumu, blogu, newsgrupi ili slicno
dakle koliko sam ja skužio LR bi mogla proći samo ako autor mora sam objaviti bi li bilo bolje da svako posta svoju priču??

ili malo pretjerujem ??
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Po meni priča iz radionice nije objavljena, no ukoliko Ire koju pickne i plesne u neki od idućih NOSF-ova to je posve druga priča...
Image
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Indigo veli
Quote:
Po meni priča iz radionice nije objavljena, no ukoliko Ire koju pickne i plesne u neki od idućih NOSF-ova to je posve druga priča...


i to je to exactly!

to znači odaberite među ponuđenim temama (dužina smije biti ispod 9000, ali ne i preko!) i krenite. na essekon cete smijeti slati.
I da razjasnimo - ja na forumu ne objavljujem vase price, samo ih kao moderator postam umjesto vas (jer bih trebala raditi ono sto mi mcn predbaci nekidan - selection - bacat van kaj nije sf i kaj ne zadovoljava propozicije nekog kruga, kao recimo duze od 100 rijeci u proslom itd. kako se ne bi popickarali jelte)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

evo, malo sam pospremila literarne radionice, stavila priče iz 13. LR u stikije i odvojila razgovor o 14. LR u poseban topik ..

samo nastavite u miru, djeco .. :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

no onda,hoćemo pisat ili što
ja sam za
sorry zbog gramatike
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ja sam isto za. Glasam za b) opciju.
nema me.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Hamenaglar wrote:Ja sam isto za. Glasam za b) opciju.
ne moze b) opcija kad sam ja vec nakucao 4 'iljde znakova a) opcije ;)
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Bahod wrote:
Hamenaglar wrote:Ja sam isto za. Glasam za b) opciju.
ne moze b) opcija kad sam ja vec nakucao 4 'iljde znakova a) opcije ;)
Damn' a vi'š kod mene obrnuto... :x
Image
Post Reply