LR - 13 TB 6

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

LR - 13 TB 6

Unread post by Nimrod »

SIMON

Simon je u??ao u komoru i na tipkovnicu pa??ljivo unio odgovarajući slijed brojeva i slova.
Naprava je jo?? bila u eksperimentalnoj fazi, jo?? nije bio sasvim u stanju objasniti princip na kojem djeluje. Ali, radilo je. Sve eksperimentalne ??ivotinje bile su uspje??no teleportirane, a testovi su pokazali da su sasvim normalne. Ipak, odlu[?]?io je da je najpo??tenije da prvo testiranje na ljudskom biću izvede na sebi...
Simon duboko udahne...
... pritisne dugme.
Svijet trepne.
Simon je u??ao u komoru i na tipkovnicu pa??ljivo unio odgovarajući slijed brojeva i slova.
Milijarde Simona vri??talo je u ludilu iza njegovog mirnog lica.
Last edited by Nimrod on 20 Oct 2006, 09:29, edited 1 time in total.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Jako dobro napisano
mo??da sama tema zahtijeva veću formu, no uspio si pohvatati sve konce pa to zapravo i nije zamjerka


Dopuna nakon ??to sam proÄ?itao sve:

Ovo ti je definitivno najbolja minijatura od sedam ponuđenih
zapravo dosta oscilira?? kvalitetom - Ä?ini mi se da bi stvar bila puno bolja da si se posvetio jednoj ili dvije ( barem bi meni bilo lak??e komentirati :lol:)

malo poraditi na jeziku - pogotovo u upravnom govoru jer mi se Ä?ini da poku??avajući imitirati "stvarni" jezik malo bje??i?? pa zvuÄ?i nategnuto - ??to bi lingvisti rekli reÄ?enice su ti "oznaÄ?ene"

ono ??to sam primijetio da ti se kroz sve priÄ?e provlaÄ?i moralna poruka Ä?itatelju
sad jel' to dobro ili nije procijeni sam, ja osobno ne volim kad mi se nameÄ?e mi??ljenje ili ukazuje na "pravi" put


sve u svemu nije lo??e
:uzdravlje:
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Re: LR - 13 TB 6

Unread post by Alien2dio »

TB wrote:Simon je u??ao u komoru i na tipkovnicu pa??ljivo unio odgovarajući slijed brojeva i slova.

Simon je u??ao u komoru i na tipkovnicu pa??ljivo unio odgovarajući slijed brojeva i slova.
Cemu ovo ponavljanje?

Zasto nije izasao ili se iskotrljao van iz druge komore naizgled normalan i ondak..

Milijarde Simona vri??talo je u ludilu iza njegovog mirnog lica?

inace good
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Ako si ponavljanjem htio pokazati puni krug koji je Simon prosao, onda mi ova zadnja recenica nekako ne sjeda... Kvari mi ritam. A to je steta jer mi se svidja.
Mozda bi se taj krug dao sloziti kombiniranjem zadnje dve recenice i slicnom formom na pocetku? Iako je to drasticni zahvat u samo 100 rijeci...
Randomness is strong with this one!
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Lijepo napisano...ideja dobra...sve reÄ?eno na malo s prostora i s malo rijeÄ?i.Petica! :mrgreen:
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Unread post by mcn »

Zadnja reccenica mi je vissak. Inacce ... Pa, do sad si me navikao na kvalitetu pa su ocekivanja automatski vecha i zadovoljstvo manje. Eto ti kad ssaljess 7 pricca na jedno mjesto. :P

mcn
Post Reply