Brbljaonica / Pričaona

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Romantica wrote:Hej društvo. Tko je bio ove godine na Interliberu?
Naime zanima me da li u pojedinim štandovima ima negdje raspored štandova odnosno tko je na kojem štandu.
Trebam posjetiti jednog izlagača a znam samo da je u pavilionu 6 :?
Kako ga pronači u moru izlagača?
Uđeš u paviljon i desno odmah su ti informacije, kažeš ime nakladnika i oni ti vele. A ak su blesavi i ne znaju pitaš ih za onaj plavi interliberov katalog gdje ti pišu na kojim su štandovima koji nakladnici.

Ire i ja smo na štandu 15a (SFera-Mentor), paviljon 6. Svrati! :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Jeeee, baš mi je drago da ste tamo, naravno da ću svratiti i jako se veselim. Vidimo se u petak negdje poslije 17. :wave:
Mah - mah
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Hej, cure, dobro se provedite...ja sam ispucala svoj bonus za metropolu vjerojatno za koju godinu... :x a zadnji put sam bila sama i jedva čekala put prema kući...
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Ja heto bio danas na Inteliberu i upoznao Ire, ali Nimrod nisam. :))
A što se tiče traženja štandova, ja mislim da je najlakše i najbolje lijepo bacit šetnjicu po oba 3 paviljona na kojima se Interliber održava.
:uzdravlje:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Hej, Bubby, opet mi je žao što se nismo vidjeli na promociji... :(
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Ja sam bio jučer

Ponovo vidio Ire koja me upoznala s Nimrod
drage su mi cure donijele sreću na kocki ;)
tkđ upoznao Hrvoja P. i Macana
kod Macana se ogrebo za prehebeni autogram - hvala još jednom :mrgreen:
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Bila na Interliberu. Pronašla izdavača kojeg sam tražila, te navratila na SFERIN štand gdje sam upoznala NIMROD i još jednog forumaša pod nickom MCN ( ako sam pogriješila nick ispričavam se ). Ire na žalost nije bilo.
Nisam se dugo zadržala, 10 minuta ... kratkih ali vrlo ugodnih. Stvarno je ekipa super. Lijepo je to kad se upoznamo. Nimrod i mcn ... drago mi je što sam vas upoznala.
Mah - mah
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Uh,što ti zavidim, Romantico, ja bih rado na Interliber :( Evo, ujutro mi ide prijateljica,ali ja, kako rekoh, ispucah bonus za metropolu :x

P.S.Oprostite na pravopisu, jače je od mene...sve po propisu!
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Stvarno je ekipa super. Lijepo je to kad se upoznamo. Nimrod i mcn ... drago mi je što sam vas upoznala.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Nisam bio na Interliberu, nisam vidijo ništa ni upozno nikog....on the other hand ni masline nisu rodile bog zna što pa sam duplo u banani...
aj... bar je sunčano
Image
Ja sam onaj desno

P.S.
Yup, moje desno
:blob:
Image
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

niveska16 wrote:Stvarno je ekipa super. Lijepo je to kad se upoznamo. Nimrod i mcn ... drago mi je što sam vas upoznala.
dobro kaj sad si bila u zg ili nisi :scratch:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

e dokad traje interliber?nikojim slučajem do sredine 1. mjeseca?? :!:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Romantica wrote:Bila na Interliberu. Pronašla izdavača kojeg sam tražila, te navratila na SFERIN štand gdje sam upoznala NIMROD i još jednog forumaša pod nickom MCN ( ako sam pogriješila nick ispričavam se ). Ire na žalost nije bilo.
Nisam se dugo zadržala, 10 minuta ... kratkih ali vrlo ugodnih. Stvarno je ekipa super. Lijepo je to kad se upoznamo. Nimrod i mcn ... drago mi je što sam vas upoznala.
I meni je bilo jako drago, a bilo bi mi još draže, Romantico, da dođeš koji put utorkom na Kajzericu. Ne zato da te pokušamo asimilirati u SFeru, već da si još malo pospikamo, popijemo sokić, kad ja nisam u radnom modusu. Meni se bilo super upoznati, ali mi je bilo prekratko i, naravno, cijelo vrijeme nas je netko prekidao (ko je vidio radit na štandu kad ti dođu forumaši ;) )

Kasnije je došla Ire, a kad smo jednoj mušteriji reklamirale nosf, jedan je simpatični dečko rekao da i on dolazi na nosf, no, nije nam htio reći svoj nick. :(
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Bahod wrote:
niveska16 wrote:Stvarno je ekipa super. Lijepo je to kad se upoznamo. Nimrod i mcn ... drago mi je što sam vas upoznala.
dobro kaj sad si bila u zg ili nisi :scratch:
i ja sam zbunjena :dontknow:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply