Brbljaonica / Pričaona

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Tanja, prosao sam jucer kroz Maribor. Lijepo izgleda grad. Ali, buduci da sam bio u busu, nisam mogao traziti vozaca da stane pa da ti se javim. Ali, zato se vidimo na FFK :wave:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Sram te bilo. Mogo si reć da obavezno moraš na vece, bi vidio kako bi se vozač ekspresno zaustavio. :D
Aj, vidimo se! :wave:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Iiiiiii, šta se radi? Niko niš ne brblja. :scratch:
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

ajde evo ja cu brbljati...brblj,brblj,brblj,brblj... :D
sorry zbog gramatike
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Image

Lijevo. I lijeva mandula. :crybaby: Riga mi se već od čaja sa medom. :shaking:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:krepan: ja sam krepana zbog alergije
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Ja sam na rubu ludila zbog svadbe koja se tako jako približila :pale:

Mislim da postajem histerična.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

E niniane, da te pitam nešto u vezi svadbe i svega toga (doći će jednom to vrijeme i za mene :drunken: ) - koliko tebe i budućeg mužića gnjave vaši roditelji? Jel forsiraju svoje ideje u vezi svadbe?
Meni mrak padne na oči kad razmišljam kako bi mogla izgledati moja svadba... ja bi najradije 10 minuta u matičnom uredu i onda roštiljada i puno pive, weeeeee! :lol: , ali roditelji to ne bi dozvolili nikako: "svadba mora biti na nivou, budemo mi platili" - i onda budući jer su njihovi novci, ne smiješ se buniti ako unajme muzikaša sa hozntregerima i harmonikom ili još gore! :pale: sa sintersajzerom... A ako im kažeš "hvala vam najljepša, ali nećemo vaše novce, budemo sami", onda se uvrijeeeeedeeeee, nosovi do poda, "nezahvalna djeca" i tako dalje. Okej, malo karikiram, ali tako nekako bi se znalo desiti u mojem slučaju. :scratch:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Hmmm... Mi sami financiramo svadbu, pa imamo jak argument za njih da se ne miješaju (jest da nas to košta kredita na 7 godina, al jbg...). However, nakon prva tri mjeseca katastrofa šizenja i dramatiziranja kako si uništavamo život i kako je to prebrzo, prerano (nakon pet godina veze, hmm, žene se tip od 26 i ženska od 24, wow, zaista prerano... :x ), ušli su u fazu (posebno majke, tata je vrlo staložen i razuman u svemu tome) histeriziranja oko detalja. Ukratko - da, nastoje se miješati s kojekakvim sugestijama od kojih mi neke, ruku na srce, prihvatismo jer su nam se činile ok, no neke druge ne mogu proći ni da se majke postave na trepavice...
Naša svadba jest tradicionalna u smislu procedura tipa dolazak po mladenku, kupovanje mladenke, djeveruše, djeveri, crkva, prvi ples, lalala, ali smo ufurali neke neobične detalje (od kojih neki još nisu sigurni, a drugi jesu). Moja je majka, recimo, pošizila kad sam ju obavijestila o tome da ću se udati u keltskoj srednjovjekovnoj vjenčanici s crvenim vezom.
Starci se u takve velike događaje MORAJU miješati - naposljetku, ipak se ženi/udaje njihovo dijete i to je dan o kojem su i oni sanjali, a ne samo mi... No nekad stvarno pretjeraju, sve u najboljoj namjeri.
U svakom slučaju, još dva tjedna i, hmm, pet dana... :pale: :shaking: :shock: Toliko ću još valjda preživjeti...
... characters, personalities, stories and larps...
imagiteranka
Ewok
Posts: 26
Joined: 07 Jul 2007, 11:40

Unread post by imagiteranka »

:headbang:

Niniane,

ne bih se mješala, ali vidim da ovo ne vodi u dobrom smjeru. Želim ti reći da se moraš smiriti. Očito si čvrsto odlučila, dok se udaješ. Za svadbu je sve dogovoreno i vjerojatno ti preostaju sitni poslići, kao kitice, ružmarin, baloni ili što već... i slične sitnice, a možda si i to napravila. Sad se saberi. Sjeti se da će ti na svadbu doći oni koji su ti najvažniji i koji te VOLE. Ako se i dogodi kakav kiks, vrlo važno, dapače, može biti simpatično. Zato se pomoli ili meditiraj, što ti više odgovara i SABERI SE. Kao i obično na svadbama, sve će proći dobro. To je veseo događaj, pa se OPUSTI I UŽIVAJ! Jer, u protivnom, jednom kad sve prođe, i nakon puno, puno godina, taj važan događaj će ti ostati u sjećanju kao trauma, a to nipošto ne želiš, zar ne, naročito ne ako ćeš je otplaćivati 7 godina!
S R E T N O !!!

:uzdravlje:
:ocasion:

I još jedan praktičan savjet: ponesi si rezervne cipele, neke udobne, jer one vjenčane su obično nove - i obično kasnije žuljaju.
:x
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

imagiteranka wrote:Jer, u protivnom, jednom kad sve prođe, i nakon puno, puno godina, taj važan događaj će ti ostati u sjećanju kao trauma, a to nipošto ne želiš, zar ne, naročito ne ako ćeš je otplaćivati 7 godina!
S R E T N O !!!
Pa što ako ispadne trauma, jer... Hebeš brak u kojem svadba ispadne najljepši dan. :rock:
Dakle kako god okreneš loša svadba iliti možda bolje rečeno loša svadbena svečanost nikako ne može biti katastrofa.

:uzdravlje:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

You people do have a point... Hvala :cmok: Ma vjerujem ja da će sve biti ok, mislim ja se relativno malo i uzrujavam oko toga kakve mladenke inače znaju biti (da vidite samo na Forum.hr na podforumu Vjenčanja - odoh jednom u taj podforum i nikad neću više! Å to te žene tek histeriziraju, mislim stvarno, ja sam mala beba spram njih...), no velim, majke su iz faze brige za budućnost ušle u fazu histeriziranja i hiperaktivnosti oko detalja... Hence the fact da sam bila prisiljena prestati ići u Sferu prije no što sam pravo počela. Nemam vremena, ljudi, moram diplomirat, udat se, da ne spominjem zadnji ispit koji mi visi nad glavom...

Hm, da ne kukam... Jedva čekam taj veliki 15.09. :o :blob: :uzdravlje:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Unread post by merlin »

eto ljudi,da i ja kažem koju o našoj svadbi :D Zaista je pritisak velik,hmm na neki mazohističan način ugodan osječaj :whip: ali jedva čekam da i dođe taj dan,više me ubija taj frikin brojač na kompu šta ga je niniane stavila,ali još samo 12 dana :headbang: :blob: ali morate pitati niniane šta je radila ovaj vikend :D :D Sigurno će se vrlo rado pohvaliti(Gibo,ona stage..)
goli gdin čarobnjak:-)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Neću. Napisat ću post na blogu pa staviti link :P
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply