Brbljaonica / Pričaona

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

Romantica wrote: kad me ne[?]to [?]trecne pri pogledu na frajera nije vaĹžno [?]to ?e re?i,
a ak te [?]trecne struja dok gleda[?] frajera :iconbiggrin:
sorry zbog gramatike
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

corwin wrote:
Romantica wrote: kad me ne[?]to [?]trecne pri pogledu na frajera nije vaĹžno [?]to ?e re?i,
a ak te [?]trecne struja dok gleda[?] frajera :iconbiggrin:
He, he

Dobro jutro ljudi :wave: , kako smo jutros?
Ovi na[?]i meteorlozi ba[?] nemaju sre?e u poga?anju prognoze. Najavili su ki[?]i, a kad ono vani sunce i to nakon ne znam koliko vremena. Ba[?] sam zadovoljna. :blob:
Mah - mah
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Romantica wrote:...kad me ne[?]to [?]trecne pri pogledu na frajera nije vaĹžno [?]to ?e re?i, ma ustvari ne treba re?i ni[?]ta, dati ?u maximum od sebe da me primjeti i da ga zainteresiram za sebe.

...Normalno da je prvo [?]to te privu?e k osobi drugog spola izgled tj. kako vi kaĹžete ambalaĹža. Tek tada kad zbog ambalaĹže budete zainteresirani za neku osobu onda po?nete oslu[?]kivati njezinu du[?]u, preispitivati njezne stavove. Ako pa[?]e ... super, romansa je na pomolu, a ako ne pobjegne[?] glavom bez obzira.
Take a chance on romance... i odlu?i se. Prvo kaĹže[?] da frajer ne treba ni otvoriti usta, a kako onda da ti [?]apu?e njeĹžne i pametne rije?i na uho.

Tu je jo[?] jedan problem, dok su mu usta zatvorena ti sko?i[?] na njegove bicepse, trbu[?]njake, gel u osi, veliku izbo?inu u hla?ama, on se napali i zgrabi te u svoj ?eli?ni mu[?]ku zagrljaj, po?e rukom pod suknjicu i krene pri?ati budala[?]tine svojim pederskim falsetom... Ti zaklju?i[?] da je on samo ambalaĹža i vi[?]e ti se ne da, ali njegov plam i dalje plamti, a nije navikao na odbijanje... Ĺ to tad?
Romantica wrote:...Ako je jako pametan, nakon odre?enog vrijemena prestanem primje?ivati njegov izgled. Jednostavno, ono iznutra potpuno zasjeni ono vanjsko.
Ja sam jako pametan. Kakav je sada na[?] odnos? Imam li [?]anse?
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Ovo zadnje [?]to si citirao nisam napisala ja ve? Dagon :argue:
Mah - mah
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ovo ve? drugi moj citat koji je prepisan tebe. Ali nema veze...
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote:Ovo ve? drugi moj citat koji je prepisan tebe. Ali nema veze...
Drage moje, ne tucite se, ima me dovoljno za obje. Sorry zbog copy/paste gre[?]aka, ali smisao je bitan, sve su ostalo nijanse!

A odgovori na moje pitanje? Kolike su mi [?]anse kod vas?
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Lakat Brade Pedalj MuĹža wrote:
Dagon wrote:Ovo ve? drugi moj citat koji je prepisan tebe. Ali nema veze...
Drage moje, ne tucite se, ima me dovoljno za obje. Sorry zbog copy/paste gre[?]aka, ali smisao je bitan, sve su ostalo nijanse!

A odgovori na moje pitanje? Kolike su mi [?]anse kod vas?
Tvoji [?]anse su se smanjili zbog onog [?]to si gore napisao. Ono [?]to sve mogu dobiti mene ne zanima. :wave:
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote:Tvoji [?]anse su se smanjili zbog onog [?]to si gore napisao. Ono [?]to sve mogu dobiti mene ne zanima. :wave:
Dagon, my Evil, zna[?] dobro da je u meni milijun osobnosti, i ono [?]to ima[?] ti nema niti jedna druga. Ono [?]to imamo je jedinstveno i samo na[?]e. Poput sunca, svakome sija, ali svatko ga ima samo za sebe na svoj specifi?an na?in. Poput svemirskih dubina, samo jedna crvoto?ina vodi do odre?enih koordinata, a sve su nam dostupne.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Do?e mi da izvalim onu izlizanu re?enicu iz Casablance. O po?etku jednog divnog prijateljstva. :iconbiggrin:
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote:Do?e mi da izvalim onu izlizanu re?enicu iz Casablance. O po?etku jednog divnog prijateljstva. :iconbiggrin:
A meni sada do?e da izvalim ono iz legendarnog filma "Army of Darkness":

I may be bad...but I feel gooood.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Hamenaglar: ljubavne peripetije, fuj, mrzim ih, to je zato sto imam kompleks manje vrijednosti jer me nitko nikada nije volio. Molim vas volite me, volite me, volite me...

Pham Nuwen: hm... kid chill out, znam da si vilenjak ali ne moras bas tu kukati na forumu, ljudi imaju pametnijeg posla, pokusavaju se, a znas vec sto...

Hamenaglar: Hej ti shvacas da smo ti i ja zapravo ista osoba! Ako ja kukam onda i ti kukas. Reci sam sebi da prestanes kukati, ne budi licemjer.

Pham Nuwen: Ne ja sam tvoja podvojena licnost. Ja nikada ne kukam.

Miš Na Jajetu: Hej decki prestanite se sva?ati, niste zabavni pokusavam nesto uciniti...

Hamenaglar i Pham Nuwen zajedno uglas: A tko si pak sad ti???

Miš Na Jajetu: Ja sam nova podvojena licnost.
nema me.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Zasto Mis na Jajetu? Kad se jaje izlegne mogli bi te tuziti: http://www.misipile.com
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Miš Na Jajetu: Jednom kad sam zvonio staroj na vrata, pitala ona tko je, ja sam bezveze odgovorio miš na jajetu... i tako eto to ostalo.

Hamenaglar i Pham Nuwen zajedno uglas: Koja glupost!

:uzdravlje:
nema me.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

moram vam re?i da sam proveo nekoliko sati u ugodnom ?avrljanju u svezi boga,svemira i inih stvari sa Pham Nuwenom :uzdravlje:
sorry zbog gramatike
Post Reply