Brbljaonica / Pričaona

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Tanja.C wrote:
niniane wrote: I Trivial Pursuit...
Jel bio Izitpajn ko profesor Baltazar - kad mu se postavi pitanje na koje ne zna odgovor ko iz rukava, namrgođeno šetka okolo i razmišlja, razmišlja, razmišlja, razmišlja ali lampice nema i nema i nema... :boink: :zubo:
Upravo tako! :D
Ali bolje da se ne javljam, moj dragi Merlin i ja smo se zblamirali svojim neznanjem... :oops: :pale:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Ire wrote:ali bez grickalica :klopa:
Vidiš, vidiš, mogli bi idući put kad budemo dolazili dofurati nešto... :D :blob:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Unread post by merlin »

Kao kuhar kažem:neka jedu kolače....kolače, netko je spomenu kolače?Ja bih kreamšnjite, i jedne boem kocke :geek:
goli gdin čarobnjak:-)
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ma, kod Trivial Pursuita svatko ispadne neznalica... mislim stvarno niti u ludilu ne bih znala reći koliko koševa je zabio Portugalac Juan Fernandez na svjetskom prvenstvu u košarci 1956. godine. :lol:

Ej merlin, ti si fakat kuhar ili se zekaš?

And now for something completely different.

Koja slova na tastaturi su vam najviše izbrisana? Evo, ja ću nabrojati moja (uopće ih se ne vidi više): I, O, P, A, J, K, L, V, N, M
A djelomično su mi izbrisana slijedeća: R, T, U, C, B.
Mogla bi si fakat nabaviti novu tastaturu. :dontknow:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Tanja.C wrote:Ej merlin, ti si fakat kuhar ili se zekaš?
Kao buduća supruga si dajem pravo da odgovorim: je, fakat je kuhar (pa ne udajem se za njega bez razloga:D :D :D )
Tanja.C wrote:Koja slova na tastaturi su vam najviše izbrisana? Evo, ja ću nabrojati moja (uopće ih se ne vidi više): I, O, P, A, J, K, L, V, N, M
A djelomično su mi izbrisana slijedeća: R, T, U, C, B.
Mogla bi si fakat nabaviti novu tastaturu. :dontknow:


He he, moj je laptop još relativno nov pa se nisu stigla izbrisati - još... :angel:
Alo mogla bih mu, doduše, malo očistiti monitor :oops:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ooooo niniane, jel kao buduća supruga dozvoljavaš da otvorimo topik sa subjectom "dragi, predivni i prekrasni merline, volimo te puno" a onda unutra pišemo pitanja "Što da danas skuham? Vidi, u frižideru imam 2 krumpira, 1 mrkvu, 2 luka, 2 šnite stare podriguše i pola flašice pekmeza od šljiva. Ajde ti meni kao pravi čarobnjak izmisli ručak za 4 osobe."
Baš bi bilo zabavno. :D
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Unread post by merlin »

Tanja.C wrote:"Å to da danas skuham? Vidi, u frižideru imam 2 krumpira, 1 mrkvu, 2 luka, 2 šnite stare podriguše i pola flašice pekmeza od šljiva. Ajde ti meni kao pravi čarobnjak izmisli ručak za 4 osobe."
:D
ovako da ogovovorim, ručak za 4 osobe, ako imaš brašna i pola paketa spagetta u elementima(na podu, ispod kreveta) onda draga moja napravit ču gozbu za prste polizati :D :D
goli gdin čarobnjak:-)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Tanja.C wrote:Ooooo niniane, jel kao buduća supruga dozvoljavaš da otvorimo topik sa subjectom "dragi, predivni i prekrasni merline, volimo te puno" a onda unutra pišemo pitanja "Å to da danas skuham? Vidi, u frižideru imam 2 krumpira, 1 mrkvu, 2 luka, 2 šnite stare podriguše i pola flašice pekmeza od šljiva. Ajde ti meni kao pravi čarobnjak izmisli ručak za 4 osobe."
Baš bi bilo zabavno. :D
Dozvoljavam :D
Ȓak imamo i poveznicu sa SF i srodnim žanrovima; ȒAROBNJAK koji od svega par sastojaka napravi jelo...
Kaj god goli kuhar, na NOSFu imamo golog čarobnjaka :D :D :D

Ali bez zezancije, bila sam prisutna kad je jednom od samo vode i začina napravio pravu pravcatu juhu koja je bila... ma za prste polizat :klopa:
I još je liječila mamurluk (za divno čudo, ne meni :D )
Kažem ti, prrrravi prrrrravcati čarobnjak :headbang:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Tanja.C wrote:A djelomično su mi izbrisana slijedeća: T, U, C
:lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Niniane, koliko računaš najam budućeg supruga? :oops: Recimo za tjedan dana? :oops:
Ili pazi, imam ideju - ajde ti meni posudi tvog čarobnjaka za jedan tjedan, a ja ti posudim mojeg - on je Izvršitelj, znaš i sama. Poklat će vam svu vampirsku gamad u kvartu. :D A za to vrijeme mene Merlin nauči napraviti gozbu iz krušnih mrvica.
Može deal, ha? :drunken:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Tanja.C wrote:
niniane wrote: I Trivial Pursuit...
Jel bio Izitpajn ko profesor Baltazar - kad mu se postavi pitanje na koje ne zna odgovor ko iz rukava, namrgođeno šetka okolo i razmišlja, razmišlja, razmišlja, razmišlja ali lampice nema i nema i nema... :boink: :zubo:
Image
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Tanja.C wrote:Niniane, koliko računaš najam budućeg supruga? :oops: Recimo za tjedan dana? :oops:
Ili pazi, imam ideju - ajde ti meni posudi tvog čarobnjaka za jedan tjedan, a ja ti posudim mojeg - on je Izvršitelj, znaš i sama. Poklat će vam svu vampirsku gamad u kvartu. :D A za to vrijeme mene Merlin nauči napraviti gozbu iz krušnih mrvica.
Može deal, ha? :drunken:
Hm, zanimljivo... Moj je također bio Izvršitelj kad sam ja bila vampir, pa su me čak i dvaput ubili (jednom su mi u spotu rascopali glavu, drugi put me prinijeli kao žrtvu), a ja eto i dalje među živima... :bootyshake: :P :cheers: Nakon toga je krenuo u čarobnjake u nadi da će otkriti neku moćnu magiju s kojom će me moći koknuti. Al ne ide mu još.
Hm, raste li nam ono oleander na terasi?... :D
A o razmjeni se dogovorimo uz neku cugicu :D :uzdravlje:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Hmmm, možde nije dobar Izvršitelj jer premalo komzumira opojne supstancije. :D
Cugica može definitivno - vjerojatno na Rikonu. :uzdravlje:
A ako sada živite u Zagrebu, onda se ionako koji put vidimo u Sferi. :drunken:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja sam krepana i prehlađena :shaking: :krepan:
hura za koprivnicu
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply