Brbljaonica / Pričaona

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

BTW, ja volim sunce. A ni tenisa?e nisu za baciti. :;
At last, the stars are finally right...
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Eto ... bar me netko razumije :uzdravlje:
Mah - mah
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:shock: tenisa?ice su ba[?] za bacit :angel: :mrgreen: :!: :uzdravlje: :flower: :headbang:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Romantica wrote:Kad si ušao u odre?ene krugove, moraš imati me?ku i ženu manekenku.
Problem je kad se poslovni ljudi pocnu ugledati na nogometase. Evo vidi top menadzment Agrokora...
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Dagon wrote:BTW, ja volim sunce. A ni tenisa?e nisu za baciti. :;
Nisi ti ono padala na skijase? :;
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Romantica wrote: Lakat Brade Pedalj MuĹža, svaka ?ast na ovoj simpati?noj izjavi o nogometa[?]ima/tenisa?ima, ba[?] si me nasmijao/la, uspio/la si unato? magli, svaka ?ast majstore ... ima[?] stila.
Da razjasnimo: Ja sam O-O-O, a ne LA-LA-LA.

A ako Ĺželi[?] pri?ati o romantici, umjesto o sporta[?]ima koji zara?uju na tu?oj lijenosti da se sami bave sportom, ajmo popri?ati, recimo o na?inima upucavanja. Nedavno sam dobio nekoliko dobrih recepata:

1. Kladim se u 20 kuna da ?e[?] me odbiti!
2. Sori, ima[?] li sestru blizanku? Nema[?]? E onda nema sumnje - ti si uistinu najljep[?]a Ĺžena na svijetu!
3. Oprosti, ali - znamo li se odnekud?
4. Oprosti, ali - duguje[?] mi pi?e. Za[?]to? Zato [?]to sam ispustio svoje kad sam te ugledao!
5. Slu[?]aj... vidi[?] tamo moje frendove? Oni su se kladili da ne?u popri?ati s najljep[?]om curom u klubu. Ho?emo naru?it koji koktel s njihovim novcima?
6. Ajme, tako si slatka da bi mogla poslati Kra[?] u ste?aj!
7. Ej maco, Ĺželi[?] li provesti koji od svojih devet Ĺživota sa mnom?
8. Ej sori, ima[?] li cigaretu? Ma zna[?] [?]to, ja ti uop?e ne pu[?]im, samo sam htio nekako zapo?eti razgovor s tobom!
9. Sori, izgubio sam broj telefona - moĹže[?] li mi posuditi svoj?
10. Du[?]o, tako si zgodna da sam zbog tebe po?eo mucati. K-k-kako se z-zove[?]?
11. Inovativne: Da moram birati izme?u jedne no?i s tobom i dobitka jackpota na lotu, odabrao bih dobitak na lotu. Ali da zna[?], stvarno bih bio u isku[?]enju!
12. (Uzme[?] kocku leda i zgnje?i[?] je u [?]aci.) OK, sad kad sam kona?no probio led, ho?e[?] li spavati sa mnom?
13. Ej, mala, tvoji starci mora da su teroristi, je l da? Jer, fakat, napravili su bombu.
14. Tvoj stari mora da je vodio ljubav s mrkvom - ne mogu druk?ije objasniti za[?]to ima[?] tako lijepe o?i!
15. Kad bi Bog imao friĹžider, na njemu bi imao zalijepljenu tvoju sliku.
16. Zna[?], kad bi ti odsjekli ruke, izgledala bi ba[?] kao Venera Miloska.
17. (Uvali[?] joj bocu tekile.) Popij ovo, pa me pozovi kad ti budem bolje izgledao!
18. Luzerski: ?estitam! Izglasani ste za najljep[?]u djevojku u ovoj prostoriji, a glavna nagrada je - ve?er sa mnom!
19. Bih li se trebao nasmije[?]iti zato [?]to smo postali prijatelji, ili zaplakati zato [?]to je to sve [?]to ?emo ikada biti?
20. Ho?e[?] li me poljubiti, ili ?u morati lagati svom dnevniku?
21. Uz mene ?e[?] se osje?ati kao da nikada prije nisam vodio ljubav.
22. Pomozi besku?niku. Povedi me svojoj ku?i!
23. Ho?e[?] da ti kupim pi?e, ili da ti jednostavno dam novac?
24. Samo da zna[?], nisam ustvari ovoliko visok. To se samo tako ?ini jer sjedim na svom nov?aniku.
25. Znam da nisam najzgodniji tip u ovom disku, ali [?]to je da je, mora[?] priznati, jedini sam koji s tobom pri?a!

Prikriveno seksualno:
26. Zna[?] [?]to bi dobro izgledalo na tebi? Ja.
27. Lijepa ti je ko[?]ulja, super bi se slagala s uzorkom plo?ica na podu moje spava?e sobe.
28. Zna[?] ono kako neki mu[?]karci kupuju skupe aute kako bi nadoknadili izvjesne, hm, kako da se izrazim... nedostatke? E pa ja uop?e nemam auto!
29. Bok, ja sam (tvoje ime). Samo tako, da zna[?] [?]to treba[?] vri[?]tati prilikom klimaksa.
30. Mogu li dodati jednu granu tvom obiteljskom stablu?
31. Ljudsko tijelo ima 265 kostiju. Ho?e[?] jo[?] jednu?
32. Doniram organe, je l treba[?] koji?
33. Da sam lubenica, bi li ispljunula ili progutala moje sjeme?
34. Želi[?] se igrati lava? Klekni i otvori usta, a ja ?u ti ubaciti komad mesa.

Izravno seksualno:
35. ?uje[?], ja te ne Ĺželim ni na [?]to siliti. Nikad se ne upu[?]tam u seks bez obostranog pristanka. A ina?e, ima[?] moj pristanak!
36. Zna[?] [?]to mi stvarno ide na Ĺživce, cure koje me ganjaju samo zbog jedne stvari. Ja traĹžim djevojku koja ?e me voljeti kao osobu, a ne tamo neku koja ?e biti sa mnom samo zbog mog ooooooogromnog penisa.
37. Hajde, probaj sa mnom, bar jednom. Mislim, [?]to ima[?] za izgubiti? Tri?avih [?]est sati svog Ĺživota. Ili vi[?]e, ako Ĺželi[?] i predigru.
38. Alo, mala, jesi li za pizzu i j**anje? (opali ti [?]amar) Ĺ to, ne voli[?] pizzu?
39. Kad bih ti rekao da imam AIDS, bi li spavala sa mnom? Ne? E, super - nemam AIDS, moĹže[?] navaliti!
40. Ajmo kod mene raditi stvari za koje ?u ionako svima re?i da smo ih radili.

KOJI TI NAJVIĹ E ODGOVARA PA BI REKLA DA?
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Nadam se da ovo nisi sam prevodio...
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Iskreno niti zbog ijedne ne bih rekla da, jer kod mene ulogu igra isklju?ivo kemija, kad me ne[?]to [?]trecne pri pogledu na frajera nije vaĹžno [?]to ?e re?i, ma ustvari ne treba re?i ni[?]ta, dati ?u maximum od sebe da me primjeti i da ga zainteresiram za sebe. A ako mi se ne svi?a, ma zalud mu sva spika ovog svijeta.

Ina?e, najsimpati?nije mi je broj 4
Najgluplji broj 14
Najizlizaniji broj 3
Najiritantniji svi seksualni, a di je tu romantica?
Mah - mah
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

BerislavLopac wrote:
Dagon wrote:BTW, ja volim sunce. A ni tenisa?e nisu za baciti. :;
Nisi ti ono padala na skijase? :;
Ja sam ti vrlo [?]irokih pogleda. :iconbiggrin: nema diskriminacije!
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Romantica wrote:...kod mene ulogu igra isklju?ivo kemija, kad me ne[?]to [?]trecne pri pogledu na frajera nije vaĹžno [?]to ?e re?i, ma ustvari ne treba re?i ni[?]ta, dati ?u maximum od sebe da me primjeti i da ga zainteresiram za sebe. A ako mi se ne svi?a, ma zalud mu sva spika ovog svijeta.
Prevedeno na realni jezik - bitna ti je samo ambalaĹža, a ne ono [?]to je unutra! A nama mu[?]karcima kaĹžu da smo mu[?]ke svinje i da nam je bitan samo izgled umjesto du[?]e i duha. Jo[?] bukvalnije, zapravo te ne zanima romantika, jer to su rije?i, pona[?]anje, atmosfera, nutrina, nego te zanima samo seks, jer tu je najbitniji fizi?ki izgled, feromoni i tako to. Za promjenu od SF-a preporu?ujem pro?itati tatu Shakespearea i dramu o Richardu (tko zna koji broj) grbavcu koji je osvajao rije?ima a ne likom.
BerislavLopac wrote:Nadam se da ovo nisi sam prevodio....
Prevodim samo dobre stvari i kad mi dobro plate.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

hm... evo da i ja svratim u pricaonicu. S obzirom da su tema nekakvi upadi, evo i jednog kojeg sam ja smislio, dok sam jos bio mlad i romantican i sve to...

bok, jel te smijem pitati nesto? Zasto ljepota nije prijelazna poput bolesti, pa da i ostale cure budu lijepe poput tebe.

Ah, inace Lakat slazem se s tobom. Cure stalno tvrde da im je vazna romantika itd. a na kraju je uvijek ta "kemija" u pitanju, mi decki se barem ne pretvaramo, palimo se na zgodne cure, ali u krevet mozemo odvesti sve sto hoda na dvije noge i zenskog je roda. Dobro mozda svi decki nisu takvi, ali znam puno takvih. Naravno ovo ne znaci da sam ja jedan od takvih, ali niti da nisam, to sami zakljucite.... :iconbiggrin:
nema me.
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Polako de?ki ... polako ! Imate krivo. Normalno da je prvo [?]to te privu?e k osobi drugog spola izgled tj. kako vi kaĹžete ambalaĹža. Tek tada kad zbog ambalaĹže budete zainteresirani za neku osobu onda po?nete oslu[?]kivati njezinu du[?]u, preispitivati njezne stavove. Ako pa[?]e ... super, romansa je na pomolu, a ako ne pobjegne[?] glavom bez obzira.
Jo[?] ne[?]to, kemija ne mora obavezno udariti samo na lijepe de?ke, ma kakvi. Ponekad je to na?in na koji vjetar zamrsi kosu, ponekad slu?ajan pogled koji uhvati[?], ponekad ne[?]to posve neshvatljivo.
Meni se puno puta desila ta kemija i to prema de?kima koji su bili sve samo ne lijepi i kad sam se odljubila ... BoĹže moj ... niti ja, niti moji prijatelji nisu mogli vjervati s kim sam bila. Dakle ja nisam pri?ala o amalaĹži ve? o kemiji koju je te[?]ko objasniti i koja nas pogodi kad najmanje o?ekujemo.
Mah - mah
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

A s onima bez kemije opet moĹžemo biti jako dobri prijatelji. :iconbiggrin:
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Romantica wrote: A ako mi se ne svi?a, ma zalud mu sva spika ovog svijeta.
Ako je jako pametan, nakon odre?enog vrijemena prestanem primje?ivati njegov izgled. Jednostavno, ono iznutra potpuno zasjeni ono vanjsko.
At last, the stars are finally right...
Post Reply