Djeca

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Djeca

Unread post by Tanja.C »

Apropos djece... evo jedne zgode jučer iz dućana.
Tata i klinac (nekih 10 godina) stoje pored frižidera sa sirevima. Klinac miran, normalan, ne radi piz*arije, stoji lijepo kraj tate i gleda u sireve. Gledaju tako pola minute i mali uzme jedan sir i pokaže tati: "Mama voli ovog." Kadli tata drekne na njega, ali tako jako DREKNE da se cijeli dućan stresao: "OSTAVI TO, HOĆEŠ DA TE ŠUPIM????!!!" Ajme meni, skoro sam doživjela infarkt. Jadan dečko.
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Djeca

Unread post by Chrisette »

Image
Quicksilver
Jedi Master
Posts: 208
Joined: 25 Aug 2006, 14:57

Re: Djeca

Unread post by Quicksilver »

Tanja.C wrote: Kadli tata drekne na njega, ali tako jako DREKNE da se cijeli dućan stresao: "OSTAVI TO, HOĆEŠ DA TE ŠUPIM????!!!" Ajme meni, skoro sam doživjela infarkt. Jadan dečko.
neki ljudi ne bi smijeli imat klince.
Trebalo bi uvest poseban ispit koji bi svatko morao ispunjavat i ak ne prodjes - ne možeš imat klince.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Djeca

Unread post by writer16 »

ma koliko ovo pubertetski zvučalo i nezrelo ali neki ljudi jednostavno nisu stvoreni da imaju svoju vlastiti djecu ko npr ja nemogu se nikako i znam da neću biti u ulozi oca (možda je to djelomično potaknuto što sam odrastao u ogromnoj obitelji, imam 4 sestre i 3 brata i svi stariji od mene i moje mlađe seke:) )
uglavnom da sumiram nikad neću imati djecu i točka, igrat ću se i odgajati nećake koje već sam imam na bacanje:) hoće netko bebu? imamo ih viška :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Djeca

Unread post by niniane »

writer16 wrote:uglavnom da sumiram nikad neću imati djecu i točka
Nikad ne reci nikad, da ti se ne bi neplanirano zalomilo :bilo:
writer16 wrote:hoće netko bebu? imamo ih viška :D
Khm, ti to otvaraš agenciju za iznajmljivanje beba radoznalim osobama koje razmišljaju da li da postanu roditelji ili ne? Da se ne protivi toliko svim etičkim i moralnim normama, bilo bi profitabilno :zubo:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Djeca

Unread post by Nazir »

Obicno ljudi u tim situacijama nabave psa pa vide kolko su se sposobni brinut za ikakvo bice, al pretpostavljam da bi vama ipak trebala neka visa razina... ... ... dva psa? :zubo:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Djeca

Unread post by Ire »

mislim da je 1 pas sasvim dovoljan :zubo:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Djeca

Unread post by niniane »

Da, mi smo to riješili tako da imamo pticu koja ne zahtijeva previše svakodnevne brige :zbunj:
Pas ne bi trenutno došao u obzir, pošto nikad ne znamo unaprijed kad ćemo biti doma i vrlo često se desi da nas nema po cijeli dan...
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: Djeca

Unread post by poison »

Ire wrote:mislim da je 1 pas sasvim dovoljan :zubo:
ako netko želi probu s dva psa, iznajmim svoga. to je kao da imate tri odjednom. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Djeca

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Znači, kad pas počne cviliti po noći, vi biste ga dojili?

E da mi je to vidjeti! :zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Djeca

Unread post by uglib »

Imati psa je skoro isto kao i imati dijete.

Kod mene je prvo došlo dijete, nakon 4 godine bračnog raspašoja i čekanja da se neke stvari u životu poslože: prvo štalica, onda kravica. Štalice nije bilo na vidiku, čak ni dječje sobe, a mi se umorili od raspuštenog života i zaključili da ćemo biti prestari i preživčani za imati dijete ako budemo čekali da prvo riješimo sva egzistencijalna pitanja.
Zatim je dijete htjelo životinjicu, pa je dobilo ptičicu, ali to nije bilo ono pravo, i tupilo je tupilo, tako dugo dok nije došao mali pas. I to je bilo taman u trenutku kad su mene pucali majčinski hormoni, taman sam zaboravila kako je to s malom bebom, pa sam se ispucala na štenetu.
Sad bi dijete velikog psa.

Zanimljivo je da sam nekad bila luda za klincima, još kao klinka, pogotovo za bebama. Trlimbala sam sve klince u susjedstvu i svi su bili ludi za mnom. I poslije su mi bebe bile vrlo primamljive, a da je moj muž onaj pravi te da ću se udati za njega i imati s njim djecu znala sam nakon dva dana hodanja kad me odveo kod svojih frendova koji su imali bebu mjesec dana straru. Kad sam vidjela kako drži tu bebicu, njegov izraz lica, ponašanje - sva sam se raspekmezila.
Mislili smo da ćemo ih imati najmanje troje, ostali smo na jednom, kao što sam napisala, nije bilo štalice, a dok je došla štalica i sve ostalo mi se istrošili.
Danas me više klinci ne privlače, možda ih imam previše u familiji i ne znam kako i zašto se kelje na mene. Ok mi je s njima nakratko, ali na dulje, samo gledam kako izmigoljiti. Više uopće nemam želju držati bebicu.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Djeca

Unread post by niniane »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Znači, kad pas počne cviliti po noći, vi biste ga dojili?

E da mi je to vidjeti! :zubo:
:dum:

@uglib: A valjda za sve postoje neke određene godine... :angel:
Ali razumijem što kažeš. I slažem se s onim "Prvo štalica, onda kravica". Pa fajn, ne mora nužno biti štalica u našem vlasništvu (je, da to čekamo, mislim da bi čekali do četrdesete :zbunj: ), samo da je dovoljno prikladna za kravicu.

(ova anlaogija mi je smiješna i ne mogu vjerovati da je se i sama nisam sjetila :D )
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Djeca

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Možda bih trebao prestati postati u ovoj temi. Već me boli glava. :zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Djeca

Unread post by niniane »

Možda te ovih dana uspijem opaliti po glavi i uživo jer ću biti u Požegi, al za detalje ti se javim SMS-om :cheers:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply