Snovi

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Snovi

Unread post by Chrisette »

Majkemi ne znam gdje ovo da stavim, al

Ire sanjala sam te noćas. :zbunj:
Image
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Snovi

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Pričaj! :klopa:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Snovi

Unread post by Nazir »

Pripazi se ako napises da si sanjala kakve kobasice, mrkve, tikvice, dinje, krastavce, lubenice i slicno voce i povrce. Tko zna gdje ce tema zavrsiti :lol:
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Snovi

Unread post by uglib »

Sanjala sam prelud san i već više od dva tjedna mi ne izlazi iz glave. Moram to ovdje staviti zanimalo koga ili ne. Još se je proteglo i na javu, vrlo znakovito i upečatljivo.

Bilo je to za službenog puta u Zadru.
Bitan je podatak da sam prije spavanja čitala Ilion, dapače, zbog knjige odbila lumperaj. I kako ja to već znam, zaspala sam čitajući, negdje na pola neke rečenice. Cimerica je dva put gasila svjetlo i pokušavala mi iščupati knjigu, a ja sam se svaki put probudila i fajer na nju da što mi ima gasiti svjetlo i uzimati knjigu, zar ne vidi da čitam. I nastavljam čitati kao da ništa nije bilo, sva sretna da sam još budna.
Treći put je samo ugasila svjetlo, a ja spavam kao top i sanjam da sam u Iliju, šijuniram jednog skolika. I dok on uživa u čarima lijepe Helene, ja proučavam stvarčice koje je dobio od Afrodite, našla sam ih točno tamo gdje u knjizi piše da ih je sakrio. Od malena sam si željela biti nevidljiva i gle, zbilja stvar radi, konačno sam nevidljiva. I kud bih sad ja takva, pa neću valjda samo se klatiti noću po Troji, a već mi je i dosta tih ilijskih i ahejskih junaka, a imam i taj medaljon za teleportaciju, pa se teleportiram ravno na Olimp, u veliku dvoranu bogova. A tamo frka, bogovi u panici, Zeus ljut i grmi. Kad mi se neko približi zaustavljam dah, u knjizi piše da tako treba, da me bogovi ne primijete i rasprše. I dobro mi ide. Nitko ne primjećuje da je uljez u dvorani. Odjednom, Zeus se okrene prema meni i zagleda mi se ravno u oči. Ne usuđujem se ni pomaknuti, ni dahnuti, srce mi grlu nabija, a on raste i čelo mu se oblači, oči bijesno sijevaju. Gotova sam, vidi me! Zeuz podiže ruku u kojoj drži plamteću strelicu, zamahuje i gađa me njome.

Naglo otvorim oči, srce mi divlja i treba mi par sekundi da skužim gdje sam. Taman pomislih, dobro je, bio je to samo guba san, kad sobu iznenada zabljesne plavo svjetlo i odmah potom zaglušno tresne grom, a meni skoro srce stalo i sve to za pravo.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Snovi

Unread post by niniane »

Izmiješalo ti se ono što si čitala i grmljavina u miš-maš san :zubo:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Snovi

Unread post by uglib »

Sve mi jasno, uzrok, posljedica, mišung - ali ispalo je baš dobro i uzbudljivo, još s tim gromom za pravo.

Vjerojatno je grmiti i sjevati počelo već prije, pa mi se sve to s pročitanim zapetljalo u san.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
talos1
Hani
Posts: 55
Joined: 22 Apr 2008, 16:15
Location: Križevci ˝hole˝
Contact:

Re: Snovi

Unread post by talos1 »

vi imate zanimnljive snove, ja sanjam ljude s posla.... i to one koje baš ne podnosim... :puca: :puca:
Fortune Smiles Upon Your Effort.
Under my leadership you will be safe.
The voice of the people is the voice of God.
For the greater glory of God.
For Infinity
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Snovi

Unread post by uglib »

Ljude s posla sam sanjala ljetos i to na godišnjem. Joj koja je to mora bila.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Snovi

Unread post by writer16 »

ja sanjam da se drogiram... :zbunj: :zbunj: ....nije dobro definitivno.... :puca: :puca:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Snovi

Unread post by uglib »

writer16 wrote:ja sanjam da se drogiram... :zbunj: :zbunj: ....nije dobro definitivno.... :puca: :puca:
Čime?
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Snovi

Unread post by writer16 »

uglib wrote:
writer16 wrote:ja sanjam da se drogiram... :zbunj: :zbunj: ....nije dobro definitivno.... :puca: :puca:
Čime?
raznoraznim šarenim tableticama :zubo: :zubo:
jesam spomenuo da volim inače gutati tabletice(naravno saamo u zdrastvene svrhe da me nitko ne shvati krivo :( ) i to one s film ovojnicom koja se otopi u ustima tj. stomaku :D :D ali nažalost nisam imao puno prilika za to upražnjavati :( :( i nisu mi jasni ameri kako mogu na suho gutati tablete?? ili je to samo na filmovima?? :zbunj: :zbunj:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
Post Reply