muško-ženska prijateljstva?

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Post Reply
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

sve je to samo potraga:

Unread post by borgman »

:iconbiggrin: Pro?itao sam skoro sve i ima nas svakakvih. To je dobro. :o Prijateljstvo , ta sveta rije? postoji u svim kombinacijama, od prijateljevanja sa svojim ku?nim ljubimcem, preko istospolnih, do m Ĺž prijateljstava. Poneko bi mi rekao kako ne moĹže[?] biti prijatelj sa Ĺživotinjom, ali tu bi trebalo mi[?]ljenje nekog samca :angel:
SlaĹžem se i kako sa mu[?]ke strane u mnogo slu?ajeva postoji i dodatni motiv zasnovan na biokemiji, koji jednostavno nije do kraja fokusiran, radi nedostatka one ?arobne kemije s druge strane. Ima mnogo Don Juana koji tiho pate i prijateljuju, nekada sam bio takav, pa znam.
Ali na pitanje o m Ĺž prijateljstvu uvijek odgovaram sa ...postoje. Jer u stvari prijateljstvo ?ine postupci i djela, bez pravih pravila, i bez to?no odre?enog redoslijeda, ili bolje nivoa. Svatko doĹživljava prijateljstvo na svoj osobni na?in, prepoznaju?i tu?e prijateljstvo kroz prizmu svoga. U mladosti su osje?aji vaĹžniji (nekada sam imao 18), sada prijateljstva vidim sloĹženije(19 godina poslije), i sve teĹže ih stvaram radi oklopa kojega navla?im u svakodnevnom Ĺživotu. I naravno mĹž kombinacija mi je jednaka svim drugima... :uzdravlje:
Bez zaklju?ka, jer je tema uvijek otvorena i aktuelna...
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
Post Reply