VOLIM!!!!

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by nelchee »

meni je grupno učenje zakon. tko god kaže kako takvo učenje ne valja jer se na kraju okrene na zajebanciju, nisu vidjeli mene kako učim sama...
najviše volim s frendicom otići u njenu vikendicu na selo, nema TV-a, kompa, civilizacije... najbolje :)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: VOLIM!!!!

Unread post by niniane »

Ja sam se super slagala s jednom frendicom s godine po pitanju učenja... Čak sam se na ljetnim rokovima na 4. godini "preselila" kod nje na 2 tjedna i rasturale smo s učenjem... položile smo svaka 8 grdih ispita na tim rokovima kad nitko živ nije brijao na ispite (jer, ono, nema više uvjeta, postaješ apsolvent, pa ti je svejedno)
Volim tu frendicu :D Voljet ću i njenu bebu kad se rodi za, hmmmm, pa trebala bi za 17 dana :D :D :D :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Ariel »

ja ne mogu učit sama sa sobom, a kamoli s još nekim. idem sama sebi dovoljno na živce. :x
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

I hear you, sista! Kolektivno učenje ni meni nije išlo. Ili su mi išli na živce jer su znali više od mene, ili su mi išli na živce jer nisu znali niš. :x

Ontopik:
Volim jer sam u nekom bezveznom slovenskom dućanu naletjela na Ožujsko pivo. :cheers: Doduše od hrvatskih piva najviše volim Tomislava i Karlovačko, ali je iz nostalgije dobra i Žuja. :uzdravlje:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: VOLIM!!!!

Unread post by niniane »

Ja volim Tanju zato jer voli Karlovačko :D :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :uzdravlje:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

Ma obožavam Karlovačko - od svijetlih piva mi je najnaj-najbolje! Bolje čak i od našeg oriđiđi Zlatoroga! :uzdravlje:
Dok sam večeras pijuckala dvije Žuje i poslije još dva Zlatoroga, pomislila sam kako je Ožujsko ustvari hrvatski Union. Tako kao što u Hrvatskoj postoji "rat" između ljubitelja Ožujskog i Karlovačkog, tako u Sloveniji postoji "rat" između ljubitelja ljubljanskog Union piva i štajerskog Laškog piva (Zlatorog). Nastala je i poslovica: "Pijem Laško - pišam Union." Ne moram ni spominjati da sam ljubiteljica Laškog, Union ne mogu smisliti. Nekako mi je vodenkasti. :fuj: Baš to osjećam kod Ožujskog - vodu umjesto gorčine piva. Ali dobro... nisam dugo bila u Zagrebu, fali mi tatko koji živi blizu pivovare u kojoj rade Žuju, pa mi je uz reminiscenciju dobro sjela.

Volim jer se kad sam lagano pod gasom raspričam na forumima. :lol:
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by nelchee »

meni i Temno Laško i Črni Baron valjaju, s tim da je potonji kod nas malo teže nabaviti... između svjetlih neću prosuđivati jer su mi sve* bezveze.


* uz iznimke kao Amstel, Leffe i slične
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

nelchee, pogledaj si u kojem InterSparu ako imaju tamno Spar pivo od 2 litre. Prije par mjeseci sam ga otkrila i bilo mi je fenomenalno - bolje od tamnog Laškog! Frendovi mi nisu vjerovali da je to moguće, dok nisu sami probali i uvjerili se. :cheers:
Nažalost tog tamnog piva više nema u slovenskim InterSparovima (imaju samo bljutavo svijetlo Spar pivo) - jer se kao nije dobro prodavalo. :x
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: VOLIM!!!!

Unread post by niniane »

Meni je najbolje pivo koje sam ikada probala Kwak - a iza njega Leffe i Guiness :D :cheers:

Dakle - volim Kwak, Leffe i Guiness
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by nelchee »

@Tanja: nema ga u Rijeci, bar ja nisam vidjela... :(

moja lista najboljih crnih bi bila poduža, s tim da se ne mogu sjetiti imena jednog prefinog belgijskog piva koje sam pila na Trsatskoj gradini.. koštalo me 30 kuna :D
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Bubba Zanetti »

Ehm...

Crveny Drach i Netopir, Guinness i Kilkenny, Velebitsko i Bavaria, Forsters i ... :janpi: ...umh AUS
Bolje da stanem. :D

:uzdravlje:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Ariel »

volim nedjelju!!! mogu spavat do ručka. :zubo:
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Bahod »

Irenu i Nimrod kao štakorice :zubo:
Mišo
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Ariel »

volim moju profu koja me nije bacila na ispitu nego mi rekla da dođem opet kad naučim pa ćemo nastavit di smo stale.
:cheers: :occasion9: :zubo: :lol: :D
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
Post Reply