VOLIM!!!!

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Nazir »

Volim kad totalno neocekivani izlasci zavrse na nikad-ne-bi-reko-nacine :D
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by jbt »

ne mozes to napisat a ne ispricat pricu. kreni, molit cu lijepo
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: VOLIM!!!!

Unread post by niniane »

Detalji, Nazir, odmah i sada... :D :vrag:

Ja obožavam snijeg i obožavam kad je do koljena! :cheers: Jest da mi je danas trebalo sat vremena do posla, za što mi inače treba pola sata (pješke) jer sam morala prtiti snijeg i nogavice su mi skroz mokre - ali nije mi to nimalo umanjilo moju ljubav prema gomili snijega! :cheers: :cheers: :cheers:





jbt, naj me ubit sada... :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Ire »

skakanje po neugaženom snijegu :love: s psom :love: nadasve je tjelesno iscrpljujuća i duhovno obnavljajuća aktivnost :love:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Nazir »

Ccc, maste malo ljudi :D

Ma oso sam na (moja ideja tog izlaska) vecernju cajanku a frend me docekao s 2 litre vina koje je "ostalo" od nove god. :zubo:


I da, volim gledati bijelo drvece puno snijega :cheers:
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: VOLIM!!!!

Unread post by uglib »

Ire wrote:skakanje po neugaženom snijegu :love: s psom :love: nadasve je tjelesno iscrpljujuća i duhovno obnavljajuća aktivnost :love:
Sad ćemo pesekica i ja na našu livadu. :cheers:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: VOLIM!!!!

Unread post by niniane »

Ja bi psa da mogu s njim trčati po snijegu...

Hm...

Jel prekasno ići trčati na snijeg oko deset navečer? Tad mi se muž vraća s posla... :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Ire »

niniane wrote:Jel prekasno ići trčati na snijeg oko deset navečer? Tad mi se muž vraća s posla... :angel:
tad je prehladno :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: VOLIM!!!!

Unread post by niniane »

Ma nije ako se dobro zabundaš, a nakon nekog vremena skakanja po snijegu, grudanja i sličnih zabavnih aktivnosti ionako ti bude vruće. Osim što ti se zalede prsti - ali hej, tko nije spreman žrtvovati prste, ni ne treba na snijeg... :D

Sinoć je neko dvoje mlađahnih bilo na cesti (koja je bila BIJELA) oko pol 1 ujutro. Grudali su se, naganjali po snijegu, zezali, i bili su jedini u cijelom kvartu, ostali svi su se valjda zabarikadirali u svoje stanove. Enivej, ovo dvoje su se tako zabavljali i bilo ih je super gledati, da sam imala napadaj sjete i nostalgije i zavisti i sighnula mužu "Podsjećaju me na nas... prije" (zaustavila se na vrijeme da ne kažem "kad smo bili mladi" jer bi to bilo zbilja apsurdno).

Blago onima koji ne moraju ujutro ustajati i ići na posao/školu/kajgod, pa mogu izaći na snijeg onda kad je najljepše - usred noći. Nema nikoga, auti ne rade bljuzgu nego je sve bijelo, a snijeg super izgleda u svjetlu ulične rasvjete...

Sigh, evo sad sam opet nostalgična...
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Ire »

ali kalici je isto hladno za šapice :P ona ti je sva nježna

čudni neki labrador :scratch:

dobro, nije nježna kad ti sa svojih 30 kila skoči na jetru ili glavu :boink: ali sve jedno :love:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Milena »

Heh... na snijegu samo treba paziti na pseće šape ako se posipa sol. Mi (u centru grada) moramo Galu poslije svakog povratka sa šetnje čistiti šapice i mazati ih kremom, jer ga inače peče od soli sa ceste.

A inače mu je snijeg, ono -- :cheers: :cheers: :cheers:.. Pa ljudi koji imaju pse uvijek imaju priliku navečer izlaziti na snijeg. :D
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Nazir »

Najbolja fora koju sam psom mozete raditi je po zimi kad ima puno snijega. Naime, svi moji psi su bili/jest manijaci/k koji su obozavali da im se nesto baci, idealno - teniska loptica. Onda lijepo stanes na neko poviseno mijesto s hrpom snijega i krenes - napravis brzo grudu i bacis skroz lijevo. Dok se ovaj nije ni snaso da posteno gura njusku u metar snijega da nade tu grudu snijega ( :zubo: ), ti mu privuces pozornost novom grudom koju bacis skroz desno. I tako u nefogled bar pet minuta imas psa koji skace ko zec po snijegu bez ijednog predaha i ekšuli uziva u tome...

A onda kazu da su psi i vlasnici slicni... :lol:
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Milena »

Volim kad mi pas ostavi prve tragove po nedirnutom snijegu.
Volim kad ruje njuškom po snijegu pa, kad digne glavu, na crnom nosu ima minijaturnog snjegovića.
Volim breze dok se tek pali ulična rasvjeta, a na granama ima još nekoliko žutih listića i snijega.
Volim kad se noću naglo spusti temperatura, pa listići na brezama zvuče kao neki vilinski praporci.

Malo manje volim kad otkrijem da se pas igrao s mojim čizmama za izlazak i ostavio mi malecku rupicu kod pete... ali hey, nobody's perfect.
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by MadDog »

Ja volim svoje pse i jedva čekam da ozdrave (veli vet do subote, kad je kontrola) da se odemo izludirati na snijeg
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Post Reply