Dvije stotke

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Dvije stotke

Unread post by davors »

Ne znam je li netko ve? pribilježio, ali ?ini mi se znalajnim da svi zajedno primijetimo da je broj registriranih korisnika NOSF foruma prešao dvije stotine! Ako se ne varam, boom je nastao u zadnjih godinu-godinu i pol, kada je broj korisnika udvostru?en! Mislim da je to pojava vrijedna da ju se i medijski zabilježi... moglo bi se složiti neko priop?enje pa poslati u HINU i u nekoliko e-zinea, mislim da bi urednici to uzeli s dosta simpatija... Ja bih to obavio na mom blogu, i u Glasu Istre, no dobro bi bilo da netko (Ban?) podsjeti na historijat NOSF-a, kada je i kako sve to po?elo, ?ega sve tu još ima osim foruma, pa povelja Sfere, i sve to... Malo propagande ne škodi!

Davor
*Istria is a state of mind*
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Slazem se, to je uistinu vrlo znalajno! :iconbiggrin:

[offtopict]P.S. Davore, kad pokrenem firmu uzimam te za PR managera. :)[/offtopic]
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

iju! dobro si ti to primijetio!

ja sam u post-prevoditeljskom-alergijskom-pred-školskom stresnom stanju i niš ne kužim :?
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Bilo bi dobro kad bi se taj trend pove?anja korisnika i nastavio pa da, za recimo godinu i po, njihov broj bude 400!
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ako ja nastavm trend kloniranja i registriranja novih nikova moĹžda nas bude i 500 :ocasion: samo nemam mnogo e majl adresa koje funkcioni[?]u :ocasion: :angel: :dontknow: :x :flower:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Miles wrote:Bilo bi dobro kad bi se taj trend pove?anja korisnika i nastavio pa da, za recimo godinu i po, njihov broj bude 400!
Zvuci kao Mooreov zakon. :)
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

ire wrote:iju! dobro si ti to primijetio!

ja sam u post-prevoditeljskom-alergijskom-pred-[?]kolskom stresnom stanju i ni[?] ne kuĹžim :?
:iconbiggrin:
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Alien2dio wrote:
ire wrote:iju! dobro si ti to primijetio!

ja sam u post-prevoditeljskom-alergijskom-pred-školskom stresnom stanju i niš ne kužim :?
:iconbiggrin:
tebi je to smiješno, ha? HA?

:;
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

PPAPŠSS -- nekad su bila samo tri slova... :;
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Je, al se to ne smije komentirat... :iconbiggrin:
ban

Unread post by ban »

Nosf je zapravo posthistorijski projekt. Zato i nema nikakvih datuma uz brojeve. Pa, ja momentalno ne znam ni kako se zovem pa nemam vremena pisati pres rilis, ali cu rado odgovoriti na par pitanja u svezi sf-a ako ih, davors, ovdje postavis i nije ti tesko.
Post Reply