Tehnikalije

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

awwww...

//ma tu sam samo kaj se dogadja dost toga pa me ima svud\\

:ska:
---------------<br>Osla was

here!
ban

Unread post by ban »

Pozdrav ljudi, hvala na strpljenju i svima koji su poslali poruke u pomo? :)
Evo forum ponovno radi iako se jednostavno ne vidi jedna tema u forumu o filmovima. Ire, zna[?] li koja je to tema? Sad se pojavljuju dvije, a trebale bi biti tri. Mislim, da je gre[?]ka nastala ba[?] s tablicom te teme, pa se zato momentalno ne vidi.
Pozivam vas sve nazad :) Ĺ to je tu je. Nadam se da ?e tih gre[?]aka biti manje. Ovih ?u dana jo[?] malo istraĹživati [?]to se zbilo, pa javiti.

Da, evo dok ovo postam, jo[?] sam malo ?a?kao. Gre[?]ka je nastala u temi fav quotes #2. ?ini se da je ta tema morala biti Ĺžrtvovana zbog integriteta foruma, tojest, momentalno ne vidim tu tablicu. Izgleda da ju je alat za ure?ivanje baza obrisao na moju naredbu za popravak databaze.

Thomas, tvoj je bio zadnji post u toj temi. Jel si primijetio ne[?]to ?udno zadnji put kad si postao?
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Pa bas i ne. kliknuh na "dodaj odgovor" i odonda vise nista.
Yeah, right!
ban

Unread post by ban »

Thomas wrote: Pa bas i ne. kliknuh na "dodaj odgovor" i odonda vise nista.
A ne znam, mozda je kriv forumski softver. Nasao sam neke prigovore na njega. Vidit cu hoce li jos zezati, pa pokusati instalirati neki novi forum. Ovaj koristi mysql bazu, pa bi trebalo biti tih programa za prebacivanje baze u neki drugu forum, tako da imamo sve postove.
Jos cu istraziti sta kazu logovi.
Izgleda da je forum fav quotes #2 za stalno nestao :( Bas bed, Ire :o
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nista, oporavila sam se, relativno sam zdrava, a kad za dan-dva instaliram inta? doma (JUHUUUUUU!!!!!!!!! :smoravu: :smoravu: :ska: :ska: :aplauz: :aplauz: ) sve ?u ja to ponovo stavit i doradit i tako to..
pogledaj forum na ovoj adresi..

<a href='http://www.gossamer-threads.com/' target='_blank'>http://www.gossamer-threads.com/</a>

<a href='http://wickedmoon.com/cgi-bin/forum/gforum.cgi' target='_blank'>http://wickedmoon.com/cgi-bin/forum/gforum.cgi</a> (moj vrlo dragi komjuniti) is powered by Gossamer Forum v.1.2.0

dobro zgleda, samo ne znam kolko se para mora ulupat
:pao:
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

ire wrote:nista, oporavila sam se, relativno sam zdrava, a kad za dan-dva instaliram inta? doma (JUHUUUUUU!!!!!!!!!  :smoravu:  :smoravu:  :ska:  :ska:  :aplauz:  :aplauz: ) sve ?u ja to ponovo stavit i doradit i tako to..
Drago mi je da si ozdravila. Ma, jos se pitam sto se dogodilo. Istraga je jos u tijeku.
ire wrote: pogledaj forum na ovoj adresi..
dobro zgleda, samo ne znam kolko se para mora ulupat
:pao:
Ma, sto se tice izgleda, mislim da se ni jedan free forum ne moze usporediti s Invisionboardom, a ne moze se ni ovaj koji nudis pa makar kostao 200$. Ipak, hvala na brizi. malo sam gledao komentare korisnika na forumima koji se bave forumima, i naisao sam prigovore na integritet baze koju stvara, da se znaju javljati greske. Medjutim, kod nas je u pitanju i relativno kvaran server, ali,kao sto vec rekoh, koliko para toliko muzike. Mjesto i domenu po novom nosf placa, ali forum ne namjeravam placati 200$ :nono:
Uglavnom, malo cu iskusavati konverzije na druge vrste foruma, pa ako se uzredaju greske, prebaciti sve na neki drugi besplatni forum (ali postovi, profili, avatari i ostali setingsi ostaju jer su konverzije lakse kod mysql baziranih foruma)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ban wrote: Uglavnom, malo cu iskusavati konverzije na druge vrste foruma, pa ako se uzredaju greske, prebaciti sve na neki drugi besplatni forum (ali postovi, profili, avatari i ostali setingsi ostaju jer su konverzije lakse kod mysql baziranih foruma)
dobro, nemam pojma o ?emu pri?aš, al ti vjerujem.
a 200 baksa je fakat previše :flaster:
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Eto, ne znam je li tko primijetio, ali forum nam je cak bio i haknut. Ovako, ponasat cemo se kao da nista nije bilo. Imam ip adresu mudraca. Nije domaci. Vjerojatno nas vise nece dirati.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

[?]to je mjenjao?

jel bilo [?]to lako uo?ljivo? ja ni[?]ta zapazio nisam :??:
ban

Unread post by ban »

Den wrote: [?]to je mjenjao?

jel bilo [?]to lako uo?ljivo? ja ni[?]ta zapazio nisam :??:
Izgleda da sam ja taman naletio pola sata poslije njega. Tip je iz Turske. Poslao sam njegovom provajderu pismo sa detaljnim transkriptom tragova. Promijenio je to da je svaki link isao na njegov sajt na kojem je bila obavijest kako je forum srusen i kako se njemu treba javiti na irc da popravi. Ja sam mu se javio s dvije lose rijeci na cistom engleskom :) Za sada je pristup forumu uvelike onemogucen jednom dijelu posjetitelja iz njegove zemlje.
ban

Unread post by ban »

Ajde molim vas recite je li vam se izgled foruma promijenio? Ako je, uocit cete, ako nije, nije.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Da, cudno izgleda. Mislila sam da je to zato sto sam na tudjem kompjuteru. :??:
ban

Unread post by ban »

Klara wrote: Da, cudno izgleda. Mislila sam da je to zato sto sam na tudjem kompjuteru. :??:
Cudno :) Pa, jel ti se svidja? Odavno sam trazio neki dobar skin. Ovaj mi se bas svidja.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Pa lijepo je. :) Ali nije bilo lose ni prije. :sleg:
Post Reply