Tehnikalije

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
ban

Unread post by ban »

Zbog necije zloupotrebe baze mailing liste nosf-a, lista je do daljnjeg izvan upotrebe. Zahvaljujem svima koji su sudjelovali na listi, te vas pozivam da i dalje koristite forum, chat i ostale nosf servise, te da, naravno komentirate procitane price i javljate vijesti iz hrvatskog sf fandoma.

Sve nove vijesti o eventualnom postavljanju nove i sigurnije liste na nosf stranice bit ce javljene na samim stranicama i ovdje.
ban

Unread post by ban »

Radi upgradea servera na kojem se nalazi nosf.net (novi ce biti Pentium 4 - 2,4GHZ) danas i sutra bi stranice u kracim razdobljima mogle biti nedostupne.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:unsure: neke slikice mi nedostaju na forumu.. jel to do mene il do tebe? ovaj put majke mi nisam ništa pr?kala! kad kažem majke mi! moje!
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

ire wrote: :unsure: neke slikice mi nedostaju na forumu.. jel to do mene il do tebe? ovaj put majke mi nisam ni[?]ta pr?kala! kad kaĹžem majke mi! moje!
Koje slikice? Kod mene se vide sve. Kod vas ljudi?
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

ovaj forum ima nekaj protiv mene. neda mi da postanem svemirski forumaš. a ja baš bi...............

ne?e me ulogirat, moram dva puta napravit log in, a nekad nece uopce.
hm hm..
<_<

ali nije neka greda...
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ban, mi se ?ini ili su se stranice nosfa smanjile ( slova mislim na stranicama ne na forumu)
:ska:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ban wrote:
ire wrote: :unsure:  neke slikice mi nedostaju na forumu.. jel to do mene il do tebe? ovaj put majke mi nisam ništa pr?kala! kad kažem majke mi! moje!
Koje slikice? Kod mene se vide sve. Kod vas ljudi?
nema mi slike za 'novi post' (ona naran?amasta poruka) ni za 'moj asistent'

nema pa nema
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Osla wrote: ovaj forum ima nekaj protiv mene. neda mi da postanem svemirski forumaš. a ja baš bi...............

ne?e me ulogirat, moram dva puta napravit log in, a nekad nece uopce.
hm hm..
<_<

ali nije neka greda...
meni se to neko vrijeme doga?alo, al prestalo.. bit ?e da moraš biti svemirski forumaš pa da postaš bez bedova :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Khayman wrote:Ban, mi se ?ini ili su se stranice nosfa smanjile ( slova mislim na stranicama ne na forumu)
To reguliras u browseru.

K-meleon, Mozilla, Firebird, Netscape: View|Increase font

Ostali browseri: istrazi, ne bi trebalo biti tesko. Inace, default velicine slova na nosf-u je <font size="2", te bi se trebalo pri uobicajenim postavkama vidjeti solidno
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

S obzirom da nema prikladnog foruma za pitanja vezana uz njegovo funkcioniranje, a ja naime, razmi[?]ljam, u koji bi forum mogla spadati pitanja, kao [?]to su ova:
-Kako se moĹže otvoriti novi forum? (ne novi topic) Te, ako se moĹže, tko to radi i gdje se takvo ne[?]to moĹže 'prositi'? :joj:

Jer, mene, osobno, zanima, za sada, samo jedno

-Koliki je refresh rate podataka o ?lanovima na forumu? (pogotovo chat) Želio sam isprobati funkcioniranje chata, pozvah ?lana nam na[?]ega da mi se pridruŞi, no isprva nije uspjelo, pa je uspjelo prekasno i tako to... :grr1:

Ne znam shva?ate li me? <_<
:hvala:)
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

obrati paznju na topik "tehnikalije"
:rolleyes:
---------------<br>Osla was

here!
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Obratih paznju, hvala, no kako sam po prirodi lijen, mozes li mi dati kakav 'hint' na kojoj stranici tog topica (od 7 mogucih) je stogod zapisano po pitanju otvaranja novog foruma u forumima?
Uhhh.... kako blesava formulacija...
Ili mozda moram tamo postnuti ovaj post?
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Nakon temeljite revizije posta pod novim topicom ovom istom forumu, i Oslinog savjeta ( :hvala:) ), postam ovo ovdje jer sam prokleto lijen da bih pretrazio sve postove na ovih 7 stranica.


-Kako se moĹže otvoriti novi forum? (ne novi topic) Te, ako se moĹže, tko to radi i gdje se takvo ne[?]to moĹže 'prositi'?

Jos nesto:
-Koliki je refresh rate podataka o ?lanovima na forumu? (pogotovo chat) Želio sam isprobati funkcioniranje chata, pozvah ?lana nam na[?]ega da mi se pridruŞi, no isprva nije uspjelo, pa je uspjelo prekasno i tako to...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Post Reply