Stripovi i zasto ih ljubim

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

ban wrote:
Alien2dio wrote: Cita li jos netko stripove i ako da, koje mi mozete laka srca preporuciti?
Prot Pictures? ;)
Nata[?]a, Spiro, i naravno Asteriks
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

ban wrote:Prot Pictures? ;)
Prot (pa vidi mi avatara :D )
Zbog njegovog albuma pterodaktilicarstvo za pocetnike sam imao grdnih problema u jednoj ZG knjiznici. Nisu mi dali da ga posudim van pa sam ga morao citati unutra.
Zamisli me kako se gusim i grcam pokusavajuci se suspregnuti dok me tete bibliotekarke zabrinuto gledaju.

Matakovic rules!
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
ban

Unread post by ban »

Alien2dio wrote: Matakovic rules!
Ako ne bude bilo promjena, trebao bi doci na Essekon. (Aranel, sta kaze?)
Athanasius LeSin

Unread post by Athanasius LeSin »

:smoravu:
Athanasius LeSin

Unread post by Athanasius LeSin »

Zna ko za neko strip takmi?enje?
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Najamnik, Svijet Mutanata (op?enito Corbenovi stripovi su mi mrak), Storm nije bio loš...

Ne znam jel se netko od vas sje?a stripa "Lanac Meduza". Izašao je u prvom Maxi-ju ako se dobro sje?am. Šteta što nikad kod nas nije objavljen nastavak.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Eto me bane, treba meni malo dok iz otamo do?e do tamo.. pa ondak još shvatit kaj sad.. ali tu sam. :ska:

Stripovi mmmm.... :let4:

Ja bi preporucio i Drunnu i Preacher-a i Freak Brothers i ponekog Predatora i ponekog Batman-a i tako.. naredalo bi se još toga..
:rolleyes:
---------------<br>Osla was

here!
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

hola bane.. sad mi sinulo...
jesi uspio poskidat one silne Doom Patrol-ove kaj je nom bacio u repost na newsima?
---------------<br>Osla was

here!
ban

Unread post by ban »

Osla wrote: hola bane.. sad mi sinulo...
jesi uspio poskidat one silne Doom Patrol-ove kaj je nom bacio u repost na newsima?
Ma di cu ja sa 56 k modemom i malo vremena :( Nisam bas. Hvala ti sto si trezio repost :hvala:)
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Osla wrote:Ja bi preporucio i Drunnu i Preacher-a i Freak Brothers i ponekog Predatora i ponekog Batman-a i tako.. naredalo bi se jo[?] toga..
:rolleyes:
Freak Brothers :D ;
A Drunna je ona jedra djevojka :) iz HM-a? Nisi ti nimalo naivan.
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

ban wrote:
Osla wrote: hola bane.. sad mi sinulo...
jesi uspio poskidat one silne Doom Patrol-ove kaj je nom bacio u repost na newsima?
Ma di cu ja sa 56 k modemom i malo vremena :( Nisam bas. Hvala ti sto si trezio repost :hvala:)
Ja sam uspio dovu? preko nekoliko...
:rolleyes:
---------------<br>Osla was

here!
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Alien2dio wrote:
Osla wrote:Ja bi preporucio i Drunnu i Preacher-a i Freak Brothers i ponekog Predatora i ponekog Batman-a i tako.. naredalo bi se još toga..
:rolleyes:
Freak Brothers :D ;
A Drunna je ona jedra djevojka :) iz HM-a? Nisi ti nimalo naivan.
Sve me ?udi bogatstvo hrvatskog jezika kad ?itam tu rije? 'jedra' .. pa sve nekako mislim, pa još prizovem i slikice.. ajoooooj...


Freak Brothers mi fale prva tri broja... ak' netko ima za prodat, poklonit ili nekaj takvoga tu sam.
:rolleyes:
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Osla wrote: Sve me ?udi bogatstvo hrvatskog jezika kad ?itam tu rije? 'jedra' .. pa sve nekako mislim, pa još prizovem i slikice.. ajoooooj...
mene rije? 'jedra' uvijek podsjeti na rije? 'vjedra'

:xlol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

ire wrote:
Osla wrote: Sve me ?udi bogatstvo hrvatskog jezika kad ?itam tu rije? 'jedra' .. pa sve nekako mislim, pa jo[?] prizovem i slikice.. ajoooooj...
mene rije? 'jedra' uvijek podsjeti na rije? 'vjedra'

:xlol:
Regarding Druna - pa to i jesu vjedra! :flaster:
Mu[?]ka razmi[?]ljanja ali [?]to ?ete... :anonimac:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Post Reply