feedback

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

<span style='color:purple'><span style='font-size:12pt;line-height:100%'>Pitanje za autore pri?a, dosada[?]nje i budu?e</span></span>:

Ĺ to mislite o ideji da pored objavljene pri?e autor ostavi e-mail za kontakt, tako da ?itatelji mogu napisati svoje mi[?]ljenje ? feedback? :??: (konstruktivnu kritiku ili, ako je pri?a tako dobra, samo pohvale)

Ja nisam objavila ni jednu pri?u, i nadam se da oni koji jesu ne?e re?i da se pravim pametna. :flaster:

Ako ikad neka moja pri?a bude na NOSF-ovim stranicama, jako ?e me zanimati [?]to drugi misle. :rolleyes:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Klara wrote: Što mislite o ideji da pored objavljene pri?e autor ostavi e-mail za kontakt, tako da ?itatelji mogu napisati svoje mišljenje ? feedback? :??: (konstruktivnu kritiku ili, ako je pri?a tako dobra, samo pohvale)
svojevremeno sam ja bila predložila istu stvar.. al davno je to bilooooo..
no, postoji forum, pa se kritike mogu i ovdje iznjeti. a postoji i pm za one manje sklone publici.. :citam:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Eto ja sam protiv toga.
Glavni i osnovni razlozi:
1. Ne mozes svakom udovoljit, daklem nekome ce se prica svidjeti, nekome nece i sam autor kao tvorac dijela ce previse vremena potrositi na odgovore onima kojima se prica ili kaj vec ne dopada umjesto da stvara nove
2. Da je autor htio trazio bi necije misljenje oko neke price cime se gubi na autorstvu i stvara se podilazenje publici, znaci nema autorske slobode
3. autori su ljudi i imaju svoje osjecaje i jako boli kad ih neko popljuje
4. kao autoru ne da mi se odgovarati na kritike jer mi ubija kreativnost i volju za buducim pisanjem

mislim da je za sada to sve ako se jos necega sjetim budem dopisao
Yeah, right!
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

3. autori su ljudi i imaju svoje osjecaje i jako boli kad ih neko popljuje
Naravno. I autori se sigurno jako dobro osjecaju ako cuju da se nekome svidja njihova prica, ili neki njezin element. :D Konstruktivna kritika i pljuvanje nisu ista stvar.

Sto se tice autorstva i podilazenja publici, price mozes pisati za sebe, ali ako ih negdje objavis podrazumjeva se da zelis da se svide i drugima. To te nece uciniti manje kreativnim. :pao:

P.S. I ja bi htjela sli?icu. Kako se dobije avatar?
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Kako bi rekla jedna moja koleginica: Dobre kritike - hebo to, lose su zakon, onda bar znam kaj mi ne valja u pricama i tako to... Istina da se ja bas ne slazem s njom, ali ima nekaj u tome. Lijepo je dat svoj rad na uvid drugim i ocekivati kritiku, ali to boli... :) E, sad to kad te netko popljuje meni ne znaci da cu onda pisat bolje nego samo isto ali sa jos vise inata. Slusam prijedloge te iskustva.
Avatar si stavi sama koji oces, nadjes neki slikicu na netu i uploadas si ju u svom panelu ili kak se to vec zove
Yeah, right!
ban

Unread post by ban »

Klara, ako nemas neku slicicu za uploadati za avatara, u avatar setings imas izbor od stotinjak ponudjenih avatara, pa mozes tamo izabrati.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ah, da, zaboravila sam se logirati. :anonimac:
ban

Unread post by ban »

Guest wrote: Inace, to je moj macak, dok je bio mali.
E, a di nestade ona mala plava?
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Guest wrote: Inace, to je moj macak, dok je bio mali.
E da tek da vidis moje... Mrcina od macke koji se zove Macak, sa svojih 7.5 kila zive vage i malu koja se zove Mala i negdje oko pol kile. Veli mi zena da bi ih trebalo slikati a digitalca od nikud. :rolleyes:
Yeah, right!
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Da tebe Thomas nema na forumu trebalo bi te izmisliti, uvijek se nasmijem tvojim postovima.

Ja imam digitalca. I jos jednu macku i psa. :xlol:
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Klara wrote: Ja imam digitalca. I jos jednu macku i psa.
Imam ja kameru i dvd i surround i veliki televizor i dve papige koje apsoluitno niš ne rade nego samo se*u i vrište.
Da i moj tata je ja?i od tvojeg. :D
Yeah, right!
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Klara wrote: Ah, da, zaboravila sam se logirati. :anonimac:
A di ti je slika? :P :D
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Dupli post..
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
Post Reply