feedback

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

E ovo se svelo na ozbiljnu raspravu. O mackama psima, papigama i televizorima. :lolek:

Sada trenutno na poslu sjedim za kompjuterom i umirem od smijeha. A kolege me gledaju: sto je toliko smijesno. Ma naucna fantastika, znate...

:baluni:
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Pa kad smo ozbiljni ljudi. :ska:
Yeah, right!
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Kad smo kod ozbiljnosti, pronasla sam jednu simpaticnu pricu o hrabrom vozacu kamijona i glupom vanzemaljcu koji zna brojati na hrvatski - i nasmijala se citajuci! :ska:


P.S. Ovo nije pljuvanje
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Thomas wrote:
3. autori su ljudi i imaju svoje osjecaje i jako boli kad ih neko popljuje
al ako dobiš pozitivnu kritiku onda si si jako super.
dobra kritika - barem mene - uvijek inspirira na stvaralaštvo
kad dobim lošu kritiku onda se sva?am :grr4:
i uglavnom bacim pri?u u sme?e

a što se ti?e flore i faune, da ne ostanem dužna, ja posjedujem kanarinca-svinju ili svinju-kanarinca, kako vam drago. je pjeva, al ga bogami i zase*e! nedavno sam ga deložirala iz svoje sobe. dojadilo mi je zrnje u knjigama, šminki, kopjuteru, ga?ama..............
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Pa, evo i mojeg mišljenja o feedbacku. To je korisno; volim kad mi ljudi daju svoje mišljenje o pri?i koju sam napisao. Konstruktivna kritika uvijek je dobrodošla, a na pljuvanje tipa "tvoja pri?a je sme?e jer mi se ne svi?a" se ne obazirem.
Hvaljenje je super za pumpanje ega, no nije korisno u literarnom smislu. Pisac može napredovati jedino ako mu kriti?ari (objektivni-naglašavam) kažu gdje je i kako pogriješio.

Znalo je u Sferi biti svega na Literarnim radionicama-i pljuvanja i zezancije i objektivnih kritika, kojiput ?ak i pokoja pohvala. I sve je to na neki na?in pomoglo ljudima koji su sudjelovali, me included.

Pa eto kad ste se raspisali o ku?nim ljubimcima, ja imam psa.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Pisac moĹže napredovati jedino ako mu kriti?ari (objektivni-nagla[?]avam) kaĹžu gdje je i kako pogrije[?]io.


Pa, to bi trebao biti smisao feedbacka. Moja prica ce biti u nosfu19 i nadam se da cu dobiti "objektivnu kritiku" :stidljiv:
Pa eto kad ste se raspisali o ku?nim ljubimcima, ja imam psa.


Zaljucak: oni koji vole SF vole i zivotinje. :alien: (nema niti jednog papiga-macka-pas smajlica pa ubacujem vanzemaljca)
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Klara wrote:
Pa, to bi trebao biti smisao feedbacka. Moja prica ce biti u nosfu19 i nadam se da cu dobiti "objektivnu kritiku".
Thomas ceka pricu i s gustom ce je procitati te ako je dobra zaliti s litrom pelina. B) Pa javim svoje "objektivno misljenje". Nego eto bas sam prije par dana od kolege Vanje dobio novi roman na beta testiranje. Ima zgodan naslov: "Tre?i nos". Pa si vi sad mislite o cem bi se tu moglo radit.
Yeah, right!
User avatar
CDJay
Ewok
Posts: 31
Joined: 20 Aug 2003, 15:04
Location: Nexeburgh-Nasice
Contact:

Unread post by CDJay »

glete, vjerujem da bi to trebalo bit opcijski...ono ne moraš ako ne?eš, ne moraš, mada mislim da je to pozitivna stvar, jer ?ovjek uvi?a svoje pogreške a u isto vrijeme drži sebe na zemlji... ja, ne znam, ja volim recimo svima pokazati svoj tekst, jer neki ?e re?i da je dobar, neki da nije, neki?e me popljuvati... to je normalno. ne moš svima udovoljiti. a uostalom da se navinkem samo na pohvale, digo bi nos do neba. uostalom nijedan pisac nebi smio dopustiti da ga ne?ije loše kritike obeshrabre ili pokopaju, pogotovo ako piše prvenstveno zbog sebe...
...
So I filled what was empty and I pulled up a stool
But he stood in the corner, the old devil wouldn't move
He said, "You drink when you're lonely." No I drink when I want!
He said, "You'll never be sober." Sure. Why would I want that?
I only drink to be merry but unfortunately
I'm in the wrong prison cell and the wrong company
Post Reply