fandomske novosti

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Jurica Palijan
Ewok
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2003, 00:12

Unread post by Jurica Palijan »

Uau! Tek sam maloprije vidio vijest o natje?aju KKK-a (Karlova?kog književnog kruga). Ireno, ?estitam ti, kao i ostalima na prva tri mjesta i onima kojima ?e pri?e biti uvrštene u zbirku, ako ?itaju ovo.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Jurica Palijan wrote: Uau! Tek sam maloprije vidio vijest o natje?aju KKK-a (Karlova?kog književnog kruga). Ireno, ?estitam ti, kao i ostalima na prva tri mjesta i onima kojima ?e pri?e biti uvrštene u zbirku, ako ?itaju ovo.
tenks jurice :hvala:)

baš sam sretna što sam druga na natje?aju KKK-a :D :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Uredništvo mjese?nika "Kameleon" poziva pisce kratkih pri?a da ih dostave na e-mail press@KA-meleon.hr ili snimljene na disketi ili CD-u pošalju u omotnici na adresu mjese?nika, Skopska 15 b, 47000 Karlovac. U izbor za objavu ?e u?i pri?e, bez obzira jesu li ve? negdje objavljene ili ne, ukoliko nisu duže od 5000 znakova (uklju?uju?i i praznine), potpisane punim imenom i prezimenom pisca. Uz pri?u je potrebno dostaviti i osobne podatke: adresu boravišta, broj telefona i(li)mobitela, te e-maila. Ocjenjiva?ki sud kojeg ?e odrediti uredništvo nakon svakih šest brojeva "Kameleona" izabirat ?e najbolju pri?u ?ijeg ?e pisca uredništvo posebno nagraditi vrijednom knjigom. Ukoliko tijekom jednog mjeseca pristigne više pri?a, objavit ?emo najzanimljiviju od njih, no i neobjavljene pri?e ?e nakon šest mjeseci biti uzete u obzir prilkom odabira najbolje. Prvi krug ovog natje?aja traje od 13. rujna 2003. do 13. ožujka 2004., kada ?emo objaviti pobjednika.

"Kameleon" je besplatan ?asopis u izdanju istoimene udruge. Nastoji promicati univerzalne vrijednosti življenja i pomicati granice humanosti. Ne objavljuje napise o politi?kim strankama, ne sadrži rubriku crne kronike, ne bavi se tra?evima... ve? nastoji pisati pošteno, iskreno i dobronamjerno, poti?u?i eti?ko novinarstvo i suživot. ?asopis izlazi redovito od listopada 2002. godine, a ure?uje ga skupina entuzijasta bez ikakve nov?ane naknade. Hvala je... zadovoljstvo!

Za "Kameleon" urednik Goran Majeti?
Instant Geek. Just Add Coffee.
Locked