Priopæenje u svezi glede recentnih dogaðaja na NOSF-u

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Izitpajn wrote:
Alien2dio wrote:Meni je lik bas gubicar, mada je ponekad zadrt (ne nuzno iritantno zadrt), ali ne vidim kako on ugrozava funkcioniranje ovog foruma. Jedini "grijeh" koji mu ja nalazim je pokretanje foruma "zasto me IRE ne voli". To je, po meni, vrhunska glupost dostojna emisije Jel me neko trazio.
Druga stvar su njegovi postovi, on je ocito veliki kontras.
Sad, lupa li kontru samo rasprave radi ili doista svaki put ima drugacije misljenje od prvog napisanog posta u topiku ne znam, ali me to ne nervira vec zabavlja.
Let's get one thing straight:
LBMP-ov grijeh nije nekakvo "razli?ito mi[?]ljenje", nego to [?]to u raspravi omalovaŞava, ponavljam, OMALOVAŽAVA sve s kojim se ne slaŞe

I ako jo[?] netko napi[?]e da je problem s LBMP-om taj [?]to on ima "razli?ito mi[?]ljenje", svjesno ?u zloupotrijebiti svoje administratorske mo?i i napraviti mu ne[?]to ruĹžno, pa nek mi drugi sude!
Daklem, napisao samo da je jedini njegov grijeh pokretanje tog foruma, a ne razlicito misljenje.
Procitaj, razmisli pa odgovori a ne hvatat na buku i frajerisat se velikim crvenim slovima i admin ovlastima.
Apsolutno ne odobravam forum Ire me ne voli i njega je trebalo obrisati a podcjenjivanje u raspravi/ama me smeta koliko i pticja gripa. Osim toga imam mozak i tipkovnicu a i nisam vise kinder da me takve stvari zasmetaju u toj mjeri da nekoga tjeram iz mog pjescanika i ne dam mu da se igra mojim lopaticama i grabljama.
Last edited by Alien2dio on 18 Jan 2006, 15:49, edited 2 times in total.
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

okej, pozivam sve da se smire i da pokušamo sagledati problem sa prave strane: nije a, nije b, nego c.

kad su samo a i b bili problem, nije bilo banovanja jer se nisam s tim slagala. izitpajn ima druga?ije mišljenje i to je njegovo pravo.

ali, za sada je moja zadnja, osim ako se ban ne ubaci i zbana nas sve skupa.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Ire, opsesija nekog pacijenta tobom ili bilo kim drugim ne?e biti riješena njegovim bananjem s foruma. Nažalost. Da se takve stvari mogu rješavati na tako jednostavne na?ine svijet bi vjerojatno bio bolje mjesto :) .

Ova rasprava, kad se sve skupa malo ohladi, možda donese i nešto dobro. U svakom slu?aju, uspjela je mene istjerati iz polumrtvila rijetkog posje?ivanja NOSF-a :) .

A dobili smo odmah i filozofsko-egzistencijalnu (egzistencijalnu u svjetlu prestanka egzistencije na forumu onoga kog se bana :) ) raspravu o virtualnim (ili stvarnim? :dontknow: ) ovlastima stvarnih osoba na virtualnom mjestu.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ovdje sam postao sasvim drugu poruku, al sam ju odlu?io obrisati jer mi se ?inio da bi mogla bit krivo shva?ena.
Ire, LBPM se zaljubio u tebe, a ima ?udan na?in da to pokaĹže. MoĹžda nisi trebala stavljat svoje slike na net.
Ovo nemoj shvatit kao upucavanje ili ne[?]to sli?no. Samo napominjem. :angel:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

"zaljubiti" se na temelju ne?ije slike i par postova je lakrdija dostojna dvanaestogodišnjaka. ako!

sliku sam stavila jer ionako ve? ima mojih slika na netu, osim toga tebe moja slika nije ponukala da je staviš na zaslon moba, zar ne?

:wave:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

:shock: pa... ovaj... :oops: ma kakvi... ovaj... naravno da nije... :oops:

Zezam se. A ?uj, zna se desit da se ljudi zaljube samo zbog slike. Nabaci[?] neki izazovan smije[?]ak ili pozu i klinci zaborave kako se zovu. Dobro, ne kaĹžem da je LBPM klinac. Zapravo, nemam pojma koliko je star, ali o?ito je jedno. Ili je prona[?]ao neku tvoju sliku koja te prikazuje u izazovnoj pozi, ili je tip stvarno klinac (u [?]to sumnjam), ili te zna otprije pa ti na ovaj na?in poku[?]ava pri?i, ili je jako usamljen i u tebi je prona[?]ao onoga ko ?e ga izvu? iz usamljenosti, ili je stvarno neki manijak, ili mu je sve to bio neki njegov oblik zajefrkancije, ili je u pitanju ne[?]to sasvim tre?e.
Hmm... ovo je malo vi[?]e od jedne stvari :scratch:
Nikad mi nije i[?]la ta matematika! :x
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Ili samo voli zivcirati ljude :!:
Randomness is strong with this one!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

A moĹžda je i opsjednut! :pale:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

još ga nismo banali?!

a što se ti?e posljedica, meni se recimo ne da na nosf u zadnje vrijeme jer i njega tu ima.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply