Obavijesti Administratora

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
ban

Unread post by ban »

Neke novosti

Evo i nekoliko noviteta od kojih ste neke vec i uocili. Kategorizacija foruma je malo jasnija. Dodao sam nove kategorije kako bi se novi korisnici, a i oni stari, lakse snalazili. Temu (topic) tehnikalije premjestio sam na MadDogov prijedlog u zaseban forum pod kategorijom Tehnicka podrska. Od danas je moguce anonimno postati samo unutar topica tehnikalije i to ponajvise zbog razloga sto neki registrirani clanovi imaju problema s logiranjem pa da te probleme jave tamo.

Molio bih ipak i one koji anonimno postaju u forumu Tehnikalije da unesu nick jer je glupo razgovarati sa nekim tko se zove Guest osobito ako to nije ista osoba. Registracija na forum je besplatna, te korisnik ionako ne mora ostaviti nikakav podatak o sebi, a ponajprije sluzi da ostali clanovi foruma znaju tko im se obraca te kome se obracaju makar osoba koja posta bila predstavljena prakticki anonimnim nickom i avatarom.

Azgatoth, tvoj post o Star Treku premjestio sam u topic s tim nazivom. Tu sam i uocio da postoji nesnalazenje u zbrci s forumima pa sam malo kategorizirao stvari.

Od danas ce, takodjer, biti po defaultu vidljive sve teme unutar odredjenog foruma. Do danas je bilo da se vide samo teme u kojima se postalo u posljednjih 30 dana. No, buduci da su neke teme vjecno aktuelne, nije dobro da ih se nakon trideset dana sakrije. Pretpostavljam da se neki, ukljucujuci i mene, ne sjete koristiti padajuci meni u dnu i odredjivati koje ce postove citati.

Obracam paznju korisnicima na mogucnost pretrazivanja foruma. U osnovnom meniju (gore) postiji opcija 'Pretrazi' (s povecalom), a u svakom otvorenom forumu moguce je u dnu unijeti kljucne rijeci za pretragu tog foruma.

Klara nam je spremila jedno iznenadjenje koje ce uskoro osvanuti na ovom forumu, pa joj se unaprijed zahvaljujem :hvala:)

Hvala na paznji i razumijevanju, te sudjelovanju na nosf forumima i citanju nosf-a. :)

p.s. Istu ovu vijest postao sam u topicu tehnikalije, pa molim da sve komentare prilazete tamo. :hvala:)
Locked