Daklem ...

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Daklem ...

Unread post by mcn »

... tko je birao boje za redizajn komotno je mogao i crno-bijeli sajt napraviti. Nissta ne razlikujem ... :(

mcn
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Suglasan sam.

Ve? sam se oglasio na temu redizajna, kojeg ne drĹžim optimalnim. Vizualno, prija[?]nji izgled bio je pregledniji - prema mojem mi[?]ljenju. No, budu?i o ure?ivanju i administriranju web stranica ne znam ni[?]ta, suzdrĹžavam se od daljnjih komentara.
User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

...ipak je suzdrĹžan (makar nije zvjezdana pozadina kao na nekim siteovima pa si ?esto u nedoumici jesi li kihnuo u ekran iki je takva slika)...
Naravno uvijek ima mjesta za pobolj[?]anja... :;
User avatar
yngvarr
Hani
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2003, 09:01
Location: Osijek

Unread post by yngvarr »

Definitvno je pretamno. Mislim, crna slova na tamnoj pozadini u editoru poruka je posebna perverzija. Treba uzeti u obzir da nemaju svi iste preferencije, pa je trebalo ostaviti defaultnu temu kao alternativu. Ovako postoje dvije teme i obje su iste, što je totalno bez veze.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

meni se baš svi?a :dontknow:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Ja najve?i problem imam sa razaznavanjem novijeh i starijeh postova, ikone koje signaliziranju promjene (tj. nove postove) na pojedinim threadovima jednostano su neuo?ljive...
Ako se ne varam Ban je ovo bio ru?no promijenio prije prelaska na novi server, no sada je sve opet po starom...
:blob:
Image
User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

... je to i mene pati - moram "frkati" monitor da izbjegnem refleksiju pa tek onda skuĹžim da ima novih postova (mislim da bi trebalo ne[?]to jarkije od svjetloplave)...
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

dmi wrote:... je to i mene pati - moram "frkati" monitor da izbjegnem refleksiju pa tek onda skuĹžim da ima novih postova (mislim da bi trebalo ne[?]to jarkije od svjetloplave)...
Hmmm... aaaa... kliknuti na "Pogledaj postove od mog zadnjeg dolaska" ili tako nekako?

Dobije[?] gotovo sve... samo onda jo[?] malo skrolanja... taaaako... evo! Jel' boljelo? 8-)
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

...pa i nije - znam za to ali ovako imam bolji pregled po temama i ponekad uletim na post koji nije aktivan... :;
ban

Unread post by ban »

Ovo bi trebalo ici pod tehnikalije :hiding: Sve ce biti po starom cim domena nosf.net postane aktivna.
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Unread post by mcn »

>Ovo bi trebalo ici pod tehnikalije

Nisam ih mogao nachi. :dontknow:

mcn :alien:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ideš ravno dolje niz glavnu ulicu do raskrš?a s avenijom Tehni?ka podrška.. nakon semafora druga desno je prilaz Tehnikalije..

..gdje ?e ovaj topik biti premiješten..

:)
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

malo demistifikacije o aktivnosti domene jer vidim s hinetovog accounta da je aktivna. Cini se da kod nekih provajdera (iskon) zbog casha ili neceg nije (bilo) moguce vidjeti nosf stranice pod svojom domenom nosf.net neko duze vrijeme. Ne znam koliko ce taj tehnicki problem jos trajati.

Sve ove tehnicke poteskoce vezano za ikonice i slicno biti ce rjesene u neko dogledno vrijeme.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

opet je aktivan onaj bag s novom stranicom na kojoj nema posta

kod "neke druge knjige" stoji da ima 8 stranica a ta 8. je prazna
kad sam odgovorio na jedan post s 7. baci me na 8. na kojoj opet nema novog posta

P.S.
sad sam ponovo pogleda i sad na 8. strani ima mog odgovora ???

P.P.S
editiranje (ispravljanje već poslanog) radi bez problema
Post Reply