Što je novo?

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Što je novo?

Unread post by Ire »

:kava: kao što vidite forum je nov novcat, s puno novih i zanimljivih postavki. i sama tek krećem u istraživanje te predlažem ostalim forumašima da učine isto. također predlažem da pomognemo jedni drugima u otkrivanju čega sve tu ima novog, te to postaju u ovaj topik.

za početak se poigrajte postavkama vlastitog računa (gore lijevo) jer i tu ima svašta novo, od postavljanja rođendana (tako da svi forumaši znaju kad je nekome roćkas) do biranja prijatelja i gnjavatora .. :zubo:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Što je novo?

Unread post by Tanja.C »

Wow, možeš prijaviti post a.k.a. tužiti teti ak te neko previše zeza.
Ja bi to isprobala, može? Prijavit ću ovaj moj post (ako mogu tužiti samu sebe), ako ne, onda gornji Irenin. Ire, oćeš nam pokazati kako će to ispasti? :lol:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Što je novo?

Unread post by Ire »

tvoj prijavljeni post mi se crveni :lol:
a kad kliknem na Pročitaj prijavu onda dobim tvoje objašnjenje
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Što je novo?

Unread post by Izitpajn »

Evo, dok ste se vi divili novom izgledu, ja sam obrisao tristotinjak neaktivnih juzera starijih od mjesec dana za što mi je trebala otprilike jedna minuta :)

Inače, jel još nekom ide na živce ovo masovno korisnik/ica, administrator/ica, izabrao/la, postao/la i slično? :puca:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Što je novo?

Unread post by Izitpajn »

Nego, tko su Madame_Noir, Neminon i albosky i zašto oni imaju administratorski status?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Što je novo?

Unread post by Ire »

Izitpajn wrote:Inače, jel još nekom ide na živce ovo masovno korisnik/ica, administrator/ica, izabrao/la, postao/la i slično? :puca:
oke, onda ćemo prebacit sve na korisnica, administratorica, izabrala, postala i slično pa da vidimo kak ti to neće ić na jetra :P
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Što je novo?

Unread post by Izitpajn »

Pa to bi mi čak i manje išlo na jetra. Dakle, prebacuj :P
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Što je novo?

Unread post by Chrisette »

Izitpajn wrote:Evo, dok ste se vi divili novom izgledu, ja sam obrisao tristotinjak neaktivnih juzera starijih od mjesec dana za što mi je trebala otprilike jedna minuta :)
Uf, prvo što sam učinila pročitavši tvoj post jest da sam trčila logirati se u strahu za svoj account. Sva sreća, tu je. :zubo:

Enivejz, pohvale na uspješnom prijelazu, znam kako to može biti stresno. Al brzo na tamniji skin, brzo!
Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Re: Što je novo?

Unread post by Hamenaglar »

Chrisette wrote:
Izitpajn wrote:Evo, dok ste se vi divili novom izgledu, ja sam obrisao tristotinjak neaktivnih juzera starijih od mjesec dana za što mi je trebala otprilike jedna minuta :)
Uf, prvo što sam učinila pročitavši tvoj post jest da sam trčila logirati se u strahu za svoj account. Sva sreća, tu je. :zubo:

Enivejz, pohvale na uspješnom prijelazu, znam kako to može biti stresno. Al brzo na tamniji skin, brzo!
Sljedeci put se nemoj dovesti u takvu situaciju, brzo pocni postati :)
nema me.
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: Što je novo?

Unread post by nelchee »

Izitpajn wrote:Nego, tko su Madame_Noir, Neminon i albosky i zašto oni imaju administratorski status?
možda glavni admini sa forum.tip.it?

mi se isto vozimo na phpBB3 i lijepo nam je, a malo sam editirala template jer se ljudima nisu sviđali avatari s desne strane.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Što je novo?

Unread post by Ire »

dobro jel mi možeš reći gdje se editira template jer ja sam potrošila popodne tražeći :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Što je novo?

Unread post by Bahod »

U templejt editoru :zubo:

Kad smo već kod prigovaranja primijetio sam da se linkovlje ne otvara u novi tab (avaj stranicu za vas s IE-om)
Vajjjjjjjjjj vajjjjjjjjjjj?
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Što je novo?

Unread post by Nazir »

Da, malo mi je prigovor sto je masa toga prebacena na desno, a jednostavno to ne pali osim ako nisi zidov ili musliman pa da citas s desna na lijevo. Ovak mi je full neprirodno sto moram bacat pogled na tu drugu stranu. Znam da je to opet stvar i ciste navike i da moji neuroni sada grade nove puteve kako bi prihvatili novi obrazac. Samim time, trosim vise enegrije na citanje po forumu (aka gradenje novih neuronskih puteva) sto me frustrira i svjestan sam da je to prirodni proces prilagodbe, al me frustrira i dalje :zubo:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Što je novo?

Unread post by Ire »

poigrala sam se malo sa statusima :zubo:

naziv statusa - minimalni broj postova
Ewok - 0
Hani - 50
Puppeteer - 100
Jedi Master - 200
Pa'u 10. razine - 300
Ancient - 500
The Q - 1000
Shai-Hulud - 2000
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply