Nakon havarije foruma

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
ban

Nakon havarije foruma

Unread post by ban »

Kao sto vidite, presli smo na novi forumski softver nakon havarije staroga. Mislio sam da je sve puklo, ali nekako sam uspio nesto i spasiti.

Evo samo kratko obavijesti (nisu sve po redu vaznosti nego kako sam se sjetio)

0. Neke su teme nazalost nepovratno izgubljene (mali broj), a neke se mogu citati ali ne rade oni linkovi na zadnji post. Sve sam ih prebacio u novi forum u dnu stranice.
1. Ire, na zalost tvoji forumu ljubavi i mrznje su nepovratno izgubljeni. Ajde molim te ponovno ih zapocni. Osla, to se isto odnosi i na AD&D. Sorry.
2. Ako su vam se u potpisu pojavljuju cudni znakovi (html kod), jednostavno ih izbrisite (pod opcijom Profil).
3. Avatari ce ponovno profunkcionirati uskoro makar cemo ih mozda morati ponovno rucno stavljati. Molim da se strpite malo glede avatara, a oni koji su uploadirali avatare sa svoga racunala neka ih slobodno ponovno stave (ja cu sve avatare sa starog foruma, ukljucujuci i one koje ste vi uploadirali, podici u galeriju avatara, pa je nesto od toga mozda vec gore dok ovo citate)

Sve komentare glede ovog novog foruma postajte u forumu tehnikalije pod tehnikalije 2 :?
ban

Avatari

Unread post by ban »

Dodao sam galeriju s avatarima. Mahom su to avatari sa starog foruma. Molim sve koji su bili izabrali neki od ponudjenih avatara da, ako to zele, ponovno si instaliraju avatar iz galerije. (ovo se odnosi na one kojima se avatari ne vide ili se vidi broken slika)
Maksimalna velicina za avatare koje korisnik moze uploadirati sada je 10 kb (najbolje da to bude gif ili jpg format). To je i vise nego dosta.
Korisnicki avatari dostupni su na ovoj adresi: http://nosf.net/phpbb2/images/avatars/users/
Mozete ih instalirati na dva nacina:
1. da iskopirate link slike i ubacite ga u odgovarajuce polje
2. da snimite sliku na svoje racunalo i uploadate ju na za to predvidjenom mjestu
Treci nacin je izbor slike iz ponudjenih galerija.
Ako nekom ustreba pomoc pri instalaciji avatara neka problem posta u temi tehnikalije 2.
Sljedeca akcija je povratak emotikona.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

[?]to je s datumom tvog posta?
januar je daaavno pro[?]ao :)

p.s.
moĹže li se malo promjeniti boja onih lampica(-loptica?) [?]to pokazuju ima li novih postova?
ove trnutne boje su mi slabo pregledne te moram po datumu provjeravati gdje ima novih poruka
a i ova podloga kod pisanja je dosta tamna :(

(jel puno zakeram? :twisted: )
ban

Unread post by ban »

Normalno da je davno prosao kad je taj post i postan u januaru :shock: Eto, ostavis otkljucan administratorski forum i odmah ti neko posta u njemu :x
Tocno sam znao da ces se javiti zbog loptica. Nacelno se moze promijeniti, ali treba cackati po fotosopu ili necem. Evo vidit cu. Inace, za sva tehnicka pitanja otvoren je i dalje forum tehnikalije :o
Locked