tehnikalije 2

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:x :x :x

dajte ljudi ne[?]to u?inite


ovo vi[?]e nema smisla :!: :x
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Yay, forum proradio! :headbang:
:wave:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ljudi, imam pitanje. Ako malo bolje pogledate moj post na ovome podforumu, vidjet ?ete da je postan 20.4. To je to?an datum, u vrijeme dok je NOSF bio nedostupan. Zanima me kako sam to uspio napraviti, jer mi ni samome nije jasno.
Ovako je to ispalo: imam mail na Iskonu i dok sam pregledavao postove, vidio sam jedan s NOSF-a koji mi govori da imam novi PM. Ja se sav ponadao jer znam da NOSF ne radi, pa brĹže kliknem na link u mejlu i on me prebaci ovdje. Da sam pogledao datum tog mejla, skuĹžio bih da je star nekoliko mjeseci i ve? sam ga pro?itao, ali valjda od uzbu?enja nisam gledao. Uglavnom, u PM-u sam vidio da to nije ni[?]ta novo i kad sam ve? bio ovdje i[?]ao sam malo pogledati [?]ta ima novoga. A ono, sve normalno. Stranica radi, mogu ?itati sve postove. Mislio sam da je opet proradila ranije kao i u ?etvrtom mjesecu, ali kad sam drugi put htio do?i ovdje, nisam vi[?]e mogao.
Ajmo, Ajn[?]tajni! :uzdravlje:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

MIslim da si ti sve to samo sanjao :))
A onda si, ?im je forum proradio, ishakerisao njegov sat da izgleda kako si postavio poruku 20.04. a onda si vratio sat na pravo vrijeme i postavio ovu poruku u kojoj izražavaš ?u?enje o ?itavoj ovoj situaciji. Sve si to uradio da bi uvjerio samog sebe kako nije bio u pitanju san ve? zbilja. I da, dok si se bavio hakerisanjem bio si totalno nesvjestan svojih postupaka (mora da imaš sindrom podvojene li?nosti kojeg još uvijek nisi svjestan).
Eto, to je najjednostavnije rješenje a najjednostavnija rješenje su obi?no i najta?nija :uzdravlje:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

drugovi ba :x

moĹžda je problem u tim botovima koji surfaju po forumu :x

njih treba zaustaviti tako [?]to bi se sprije?ilo surfanje forumom bez registracije :x a pri registraciji bi trebalo popuniti one neke brojeve i slova koje vidi samo ?ovjek a ne ma[?]ina :!:

moj skromni doprinos :ocasion: poku[?]aju revitalizacije sajta :angel: :dontknow: :scratch: :blob:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ Miles
D'OH!! Otkrio si me! :x :x Sad mogu priznati: ja zapravo sanjam sve vas ovdje i ?itav ovaj forum. Vi uop?e ne postojite, samo ste projekcija moje bolesne ma[?]te, a sve to radim zato [?]to sam zatvoren u maloj kutiji, u potpunom mraku, odsje?en od svih i uĹžasno usamljen. Pa sam si stvorio ?itav jedan mali svijet. :geek: Ali, strepite, moji imaginarni prijatelji! Jer, moĹžda za godinu dana, moĹžda za mjesec, a moĹžda i ve?eras, izmislit ?u si potpuno nove prijatelje, a vi ?ete tada nestati! ZAUVIJEK! UAHA-HA-HA-HA-HAAAA!!!! :clock:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
ban

Unread post by ban »

Zeljko wrote:drugovi ba :x

moĹžda je problem u tim botovima koji surfaju po forumu :x
Da, problem je definitvno u botovima.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

ima[?] pravo

rasprava je gotova
sorry zbog gramatike
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Back to topic: moderatori, jeste li primjetili da van je pun forum spambotova? Mislim da to nije ba[?] zdravo...
At last, the stars are finally right...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Maknuo sam jednan post s mjesta gdje imam ovlasti za to.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

I ja sam promijenio sadržaj jednog posta, a za dan-dva ?u ga i izbrisati.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

prepucavanje možete nastaviti u Razvaljotki
ovdje samo tehni?ka pitanja, molim


:uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Rekao bih da je diskusija bila prili?no pristojna, ali dobro: neka Ti bude "Razvaljotka".
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ma nisam znala kud da to metnem, pa nek bude tamo ..
prepucavanje je prepucavanje ..
no, ako ti imaš neki bolji prijedlog ..
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply