spamanje NOSF-a

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
ban

Unread post by ban »

Da, no to, kao sto vec zakljucismo, nema veze sa automatiziranim registriranjem na forum. Naravno mozemo prihvatti Izitpajnov prijedlog i isljuciti i mogucnost anonimog postanja pod tehnikalijama. Ire, iskljuci ako ti se da, ja sam mrtav umoran. Ne pozabi da, ako objavis mail za tehnicku pomoc (moj ili svoj, svejedno), nemoj ga upisati u formatu ime@adresa.com jer ce forum automatski dodati mailto tag i tako taj mail uciniti prijemcljivim za spambotove. Radije napisi ime-at-adresa.com ili stavi sliku sa adresom. Ako ne stignes, ja cu to uciniti prvom zgodom. Tada necemo imati ni anonimne postove na tehnikalijama.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

E, primjetio sam da imamo iste botove na Game-masteru i nosfu! Evo ja na GM-u upravo pobrisao ovog novo registriranog na nosfu!
Ti ruski botovi se izgleda opako zanimaju za hrvatski sf! :ocasion:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

A tko vam kriv da vi na game masteru dopustili postojanje topic-a "Rusi, go home!". Mogli ste ga lijepo pobrisati i svi smo sretni. Uostalom, ako te ne svi?aju na[?]i botovi, moĹžemo poslati Crnomorsku flotu. :whax:
At last, the stars are finally right...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Dagon wrote:A tko vam kriv da vi na game masteru dopustili postojanje topic-a "Rusi, go home!". Mogli ste ga lijepo pobrisati i svi smo sretni. Uostalom, ako te ne svi?aju naši botovi, možemo poslati Crnomorsku flotu. :whax:
Ja volim ruski alkohol.
Ja volim rusku glazbu.
Ja volim rusku flotu.
Ja volim ruske botove.
Ja volim rusku carsku porodicu.
A najviše od svega volim ruskinje :mrgreen:
Post Reply