'Ko je poèeo rat?

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Izitpajn wrote:Ĺ uti, nisu tebi preveli "[?]atl" u "?unak" ...
Hehehehe
sjecam se kad su prije X godina u Saboru donosili novi Pomorski zakon.

Naravno, zakon je hitan, trebalo ga je donijeti jucer, regulira svu silu problema sa Slovencima, Talijanima, bespravnom gradnjom uz obalu i sl...

I onda biseri dva dana potrose na svadju da li u tekstu treba pisati "?amac" ili "?un". Svadjali su se koja je rijec vise u duhu hrvatskog jezika. Ludnica.
Na kraju su sa govornice recitirali Nazorov "?amac na Kupi" i svadjali se da li je on hrvatski pjesnik ili partizanskla komunjara
:lol:

A i ja glup. Kog se vraga smijem kad cu morati glasati za jednog od tih kret.... bisera :x
Randomness is strong with this one!
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Dagon wrote:
Dagi wrote:A glagoljica Ĺživi jo[?] samo me?u entuzijastima.

Mislim, koliko jezika zna[?], toliko vrijedi[?]. Isto vrijedi i za pisma. Nekad sam u [?]koli u?io latinicu, ?irilicu i alfabet, dok sam nastojao sam svladati glagoljicu. Od svega, ostalo mi je kakvo-takvo znanje srpske ?irilice.
Za tvoju informaciju, u Istre glagoljicu u?e u [?]kolama. ?ak na osnovnoj [?]kole u Pore?u i natpis Osnovma [?]kola Pore? je na glagoljice.
Nisam znao. A to je dobra vijest!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Xaotix wrote: I onda biseri dva dana potrose na svadju da li u tekstu treba pisati "?amac" ili "?un". Svadjali su se koja je rijec vise u duhu hrvatskog jezika. Ludnica.
Na kraju su sa govornice recitirali Nazorov "?amac na Kupi" i svadjali se da li je on hrvatski pjesnik ili partizanskla komunjara
:lol:
Pa gdje vi Ĺživite, ljudi, svi znaju da se to kaĹže "kai?" :;
At last, the stars are finally right...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Na kraju u Pomorskom zakoniku ispala "brodica".
Post Reply