Da li netko zna ovu stvar? Pjesma!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Da li netko zna ovu stvar? Pjesma!

Unread post by Samuel »

Ukoliko netko zna autora ili ime pjesme ili album ili godinu ili boju covera / imidž singlea ili bilo što, molio bih da posta odgovor. :)

kada bolje promislim o tom
pogriješio sam znam
jer tvoja mama dobro kuha
i ima velik stan

Pjesma se vrtjela na Radio Rijeci danas, cca 11 sati. Posvećena je jednoj vezi između tipa i cure s kojom je on prekinuo i za čime sve žali, pitajući se pa-što-mi-to-bi-da-tako-uprskam-stvar. Uspio sam zaboraviti bitnu većinu riječi... zbog okolnosti.
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Da li netko zna ovu stvar? Pjesma!

Unread post by Xaotix »

Probaj ju otpjevušiti na Midomi.com. Možda se nalazi u bazi... Ili pokušaj s nekim drugim od ovdje navedenih servisa.

Inače, ako imaš svrab mozga, tj. melodiju koje se ne možeš riješiti, Kung Fu Fighting je dosta dobar protuotrov. :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: Da li netko zna ovu stvar? Pjesma!

Unread post by Samuel »

thx, Xaotix! Da izbjegnem sudbinu onog lika u Oglafu koji razbojnicima otpjevuši pjesmicu, na koncu sam nazvao Radio Rijeku i pitao koji je to bio vrag. Odgovor je da stih zapravo glasi jer tvoja mama sjajno kuha i da je to stvar grupe Vrijeme i Zemlja. Riječka grupa osnovana 1973 godine, izdala jedan album, nedavno se re-okupila, a jedan članak sa muzika.hr je zanimljiv. http://www.muzika.hr/clanak/22759/album ... snova.aspx
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
Post Reply