Izlazni pol

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Za kega ste se glasali?

HDZ
1
5%
SDP
10
45%
HNS
2
9%
HSS-HSLS
1
5%
IDS
0
No votes
HDSSB
0
No votes
HSP
0
No votes
HSU
0
No votes
Za nekog od luzera koji nisu dobili zastupnike.
2
9%
Nisam se glasalo zbog objektivnih okolnosti, iako sam htjelo
2
9%
Nisam i neću i nitko me na to nemože natjerat!
4
18%
 
Total votes: 22

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Izlazni pol

Unread post by Izitpajn »

Eto, džast kjurijus, anketa je anonimna pa izvolte.
Last edited by Izitpajn on 04 Dec 2007, 14:09, edited 1 time in total.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ja sam glasao za one koji ce sigurno biti na vlasti.

HSS-HSLS.
nema me.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Sad će ispast da nitko nije glasao za plave i crvene...
SAD VAS JE SRAM PRIZNAT??? :lol:

Da li se to samo meni mota po glavi, ili ovi izbori sve više liče na epizodu Simpsona Citizen Kang u kojoj se alieni prerušavaju u Bila Clintona i Boba Dolea i izlaze na izbore?
Sad se neke stvari čine bistrijima, zar ne?
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

mislim da je najveći uspjeh kradezea da je uspio neke labilnije birače uvjeriti da sdp nije niš bolji od njih. po mome je BILO TKO bolji od njih i mislim da bi to svakome iole inteligentnom trebalo biti jasno.

ja sam do sad uvijek glasala za sdp i nije me to sram priznati.
osim kad je bandić bio u pitanju, tu sam se suzdržala od glasanja jer mi je već tada bilo jasno da s tim frajerom nešto ne štima.
inače pružam potpunu potporu zokiju.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ire wrote:mislim da je najveći uspjeh kradezea da je uspio neke labilnije birače uvjeriti da sdp nije niš bolji od njih. po mome je BILO TKO bolji od njih i mislim da bi to svakome iole inteligentnom trebalo biti jasno.

ja sam do sad uvijek glasala za sdp i nije me to sram priznati.
osim kad je bandić bio u pitanju, tu sam se suzdržala od glasanja jer mi je već tada bilo jasno da s tim frajerom nešto ne štima.
inače pružam potpunu potporu zokiju.
hahaha. SDP bolji od HDZ-a, po cemu? Jedni i drugi lažu kad zinu.
nema me.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

ja sam za sdp glasao. glasao bih za ljevicu hrvatske da sam nasao jos barem jednu osobu, osim mog oca, koja bi za njih glasala.

ham, ja mogu bacit nekoliko primjera kako je hdz opako srao i kenjavio i generalna sranja radio. ukoliko ti mozes napraviti ista slicno za sdp, svaka ti dala...

evo: 6M kn fali iz brodogradilista, sanaderove kartice, cjelokupna ostavstina hdz-a iz '90, zuzul, hebrang, seks, prodaja plive i verona, sanaderovi satovi, skup na rivi...idemo dalje?
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Pa naravno da ne mogu naci TOLIKO. Ipak je HDZ na vlasti bio tri mandata a SDP samo jednom, no hajde znamo da je i SDP imao svojih afera, da ne spominjemo ono kad je Racan slovencima davao teritorij. Uostalom pogledaj ovu smjenu Jurcica, pa nisu se ni vlasti docepali jos, a vec su predizborno obecanje prekrsili. Ck, ck ck. Takodjer kad se uzme u obzir da je Milanovic skoro pa deklarirani jugonostalgicar, oni mi se definitivno ne cine kao dobar izbor. Naravno da HDZ nije bolji. Ali jebiga imamo vise od dvije stranke za odabrati, zasto to nitko ne shvaca.

Ja bi osobno tukao sve one koji su na ovim izborima glasali za manje zlo, ma što god oni mislili koja je stranka manje zlo.
nema me.
Quicksilver
Jedi Master
Posts: 208
Joined: 25 Aug 2006, 14:57

Unread post by Quicksilver »

Ire wrote: osim kad je bandić bio u pitanju, tu sam se suzdržala od glasanja jer mi je već tada bilo jasno da s tim frajerom nešto ne štima.
najbolji opis Bandica ikad!!!
haha, Ire, nasmijala si me...

& ja sam glasala uvijek za SDP, osim jednom za HSLS, kad je pokojni Gotovac bio u nekoj kombinaciji...
User avatar
Sir John
Hani
Posts: 68
Joined: 22 Sep 2007, 17:36
Location: dva koraka do tamo

Unread post by Sir John »

da se na ovim izborima pojavio netko tko zavrjedjuje moj glas

sigurno bi ga dobio...

:D
kad vec biras idiota - neka bar bude plemenit...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

hahaha. SDP bolji od HDZ-a, po cemu? Jedni i drugi lažu kad zinu.
Naravno da lažu. Laganje je preduvjet dobivanja imalo ozbiljnog rezultata na izborima. Tko nije spreman lagati, nema što tražiti u politici. U demokraciji onaj tko govori istinu ne može dobiti glasove ikoga osim svojih najboljih prijatelja, da su birači inteligentni, vrijedilo bi im govoriti istinu. Pošto su uglavnom glupi, nema razloga za to. Meni kriterij za glasanje nije tko laže - jer svi lažu - nego tko što radi.
ono kad je Racan slovencima davao teritorij
Misliš dva kvadrata vode?
Uostalom pogledaj ovu smjenu Jurcica, pa nisu se ni vlasti docepali jos, a vec su predizborno obecanje prekrsili.
Na sveopće zadovoljstvo svojih glasača. Ljudi koji su glasali za SDP glasali su tako usprkos Jurčiću. Sad kad su ga maknuli, svima je pao kamen sa srca. Iako ne razumijem što Hrvati imaju protiv toga da jedan čovjek bude šef stranke, a drugi premijer. U civilizaciji se to zove podjela rada. No, mi smo valjda još u feudalnom mentalitetu kad jedan čovjek mora imati apsolutnu moć da bi ga itko shvaćao ozbiljno.
Takodjer kad se uzme u obzir da je Milanovic skoro pa deklarirani jugonostalgicar
Zašto to kažeš kao da je to nešto loše?
Ali jebiga imamo vise od dvije stranke za odabrati, zasto to nitko ne shvaca.
Shvaćaju svi, samo što je većina ostalih zakurac. Iako, iskreno, ja bih rado glasao za HNS jer mi je SDP preglomazan, čisto zakonom gravitacije privlači više govana, ali u mojoj izbornoj jedinici nisu imali šanse za prolaz.
Ja bi osobno tukao sve one koji su na ovim izborima glasali za manje zlo
Okej, za što si ti točno glasao? Kvalitetne ljude? I zaokružio HSS? :lol: :lol2:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Naravno da lažu. Laganje je preduvjet dobivanja imalo ozbiljnog rezultata na izborima. Tko nije spreman lagati, nema što tražiti u politici. U demokraciji onaj tko govori istinu ne može dobiti glasove ikoga osim svojih najboljih prijatelja, da su birači inteligentni, vrijedilo bi im govoriti istinu. Pošto su uglavnom glupi, nema razloga za to. Meni kriterij za glasanje nije tko laže - jer svi lažu - nego tko što radi.
Mozda ti volis da ti se laze, ali ja ne volim.

Joj, skoro sam pa zaboravio. SDP je toliko toga napravio u oporbi, a dok je bio na vlasti medjusobnim svadjanjem su pokrenuli drzavu. Ljudima se nije dalo njih slusati, pa su poceli nesto raditi.
Misliš dva kvadrata vode?
Mislim da je bilo malo vise od toga.

Na sveopće zadovoljstvo svojih glasača. Ljudi koji su glasali za SDP glasali su tako usprkos Jurčiću. Sad kad su ga maknuli, svima je pao kamen sa srca. Iako ne razumijem što Hrvati imaju protiv toga da jedan čovjek bude šef stranke, a drugi premijer. U civilizaciji se to zove podjela rada. No, mi smo valjda još u feudalnom mentalitetu kad jedan čovjek mora imati apsolutnu moć da bi ga itko shvaćao ozbiljno.
Mozda, a mozda i ne. No da nije bilo jurcica, prilicno sam siguran da ne bi bio ni predsjednik stranke. U svakom slucaju govorio je jedno, a ucinio nesto posve drugo.
Zašto to kažeš kao da je to nešto loše?
Pa di bi to bilo lose. Mislim sto fali komunistickim rezimima. Sloboda govora je najveca glupost izmisljena nakon parlamenta.
Shvaćaju svi, samo što je većina ostalih zakurac. Iako, iskreno, ja bih rado glasao za HNS jer mi je SDP preglomazan, čisto zakonom gravitacije privlači više govana, ali u mojoj izbornoj jedinici nisu imali šanse za prolaz.
A SDP i HDZ nisu zakurac. Ck ck ck ck.
Izitpajn wrote:HSS? :lol: :lol2:
Ne, nego sam glasao za HSLS. čehok je cool (da znam da je on u drugoj izbornoj jedinici, ali je svejedno cool)
nema me.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Unread post by poison »

hmmm...
kao odgovor hamenaglaru, poslužit ću se riječima jedne prijateljice:
- glasala sam za sdp... zbog jurčića skoro nisam, taj čovjek mi ne ulijeva povjerenje, ali dva su razloga zašto jesam: prvo, milanović mi se čini skroz ok, a kao drugo, oni su jedini način da se maknu ovi lopovi sa vlasti, pogledaj što su napravili u četiri godine - ako dobiju još četiri, uništit će nas do kraja.

a što se tiče toga da imamo i druge stranke... kod nas postoje samo tri opcije, što god (ne) napravio sa svojim listićem:
1) glasaš za hdz: zaokružio direkto njih, nekoga od njihovih satelita, poništio listić ili ne izašao na izbore, tvoj glas je u njihovu korist
2) glasaš za sdp: glasajući za njih ili njihove satelite
3) glasaš za pobjednika: to dobijaš zaokružujući manjince ili penziće, jer oni uvijek koaliraju s pobjednikom izbora kako bi imali udjela u vlasti.
nije baš da imamo previše mogućnosti...
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

poison wrote:hmmm...
kao odgovor hamenaglaru, poslužit ću se riječima jedne prijateljice:
- glasala sam za sdp... zbog jurčića skoro nisam, taj čovjek mi ne ulijeva povjerenje, ali dva su razloga zašto jesam: prvo, milanović mi se čini skroz ok, a kao drugo, oni su jedini način da se maknu ovi lopovi sa vlasti, pogledaj što su napravili u četiri godine - ako dobiju još četiri, uništit će nas do kraja.

a što se tiče toga da imamo i druge stranke... kod nas postoje samo tri opcije, što god (ne) napravio sa svojim listićem:
1) glasaš za hdz: zaokružio direkto njih, nekoga od njihovih satelita, poništio listić ili ne izašao na izbore, tvoj glas je u njihovu korist
2) glasaš za sdp: glasajući za njih ili njihove satelite
3) glasaš za pobjednika: to dobijaš zaokružujući manjince ili penziće, jer oni uvijek koaliraju s pobjednikom izbora kako bi imali udjela u vlasti.
nije baš da imamo previše mogućnosti...
ck ck ck. Zato nam je i ovakvo stanje u drzavi.
nema me.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Hamenaglar wrote:Mozda ti volis da ti se laze, ali ja ne volim.
Mene se ne laže. Meni i mojoj kasti se ionako nitko ne obraća jer oni drugi čine većinu.
Misliš dva kvadrata vode?
Mislim da je bilo malo vise od toga.
Da, doslovno malo više.
No da nije bilo jurcica, prilicno sam siguran da ne bi bio ni predsjednik stranke.
Možeš li to malo pojasniti?
U svakom slucaju govorio je jedno, a ucinio nesto posve drugo.
I ja ponekad govorim jedno, a na kraju napravim nešto drugo. Na kraju možeš reći ili da lažem ili da sam vidio da to što sam govorio nije bilo dobro i da sam se predomislio. Je li se bolje predomisliti ili ustrajati u odluci za koju si naknadno utvrdio da je loša?
Mislim sto fali komunistickim rezimima. Sloboda govora je najveca glupost izmisljena nakon parlamenta.
Nešto se ne sjećam da je u 80-ima puno ljudi završilo po zatvorima zbog verbalnog delikta. Ako i je, u svakom slučaju manje nego što ih je izginulo u zadnjih 15 godina po mafijaškim obračunima.

Mislim, ako ćemo razgovarati argumentirano, onda reci. Ako ne, i ovo gore može poslužiti kao odgovor.
A SDP i HDZ nisu zakurac. Ck ck ck ck.
Recimo to ovako: svi su loši, samo su neki manje loši od drugih.
čehok je cool
Okej, onda si trebao glasati za HDZ. Njih su podržali i nogometaši i Žak Hudek.
Hamenaglar wrote:ck ck ck. Zato nam je i ovakvo stanje u drzavi.
Joj, skoro sam pa zaboravio. SDP je toliko toga napravio u oporbi, a dok je bio na vlasti medjusobnim svadjanjem su pokrenuli drzavu. Ljudima se nije dalo njih slusati, pa su poceli nesto raditi.
Planiraš li ti uskoro upotrijebiti neki argument ili će se sve svesti na pubertetsko podjebavanje? Mislim, ako je ovo drugo, hej, nisam sudjelovao u takvim političkim raspravama već više od deset godina i baš me svrbe prsti, baš bi bilo zgodno da ljudi konačno upoznaju i tu moju stranu :o
Post Reply