MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

jbt wrote:mrzim twin peaks. usrani lynch
Vrati Perici njegovo uvo! :drunken:

Inače, glede Sanadera, nisam vjerovao da u trenutku kad ode neću skakat od sreće. Al sad mi je žao što ode, a da ne poliže što je zasrao, ionako HDZ ostaje na vlasti s istim govnima...

Inače, po svemu što znam i što sam načuo po kuloarima proteklih godina, iznio bih teoriju da tata nije ošo zbog ičega vezanog uz situaciju u zemlji - čovjek na ovaj način odlazi samo kad ga stisne nešto osobno - nego je u koverti dobio slike s kakvog privatnog tuluma gdje se nalazi u nepriličnoj pozi s kolegom iz stranke. Možda Šeksom ili Janjakom. Vjerojatnije Jarnjakom jer je isti također dao ostavku, a Šeks se još nije javio. Možda se trijezni.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Zapravo, sad kad malo bolje razmislim, ni slatko nevino dječje lišce Dragana Primorca nije za odbaciti. Doduše, taj je već najavljivao odlazak...
Quicksilver
Jedi Master
Posts: 208
Joined: 25 Aug 2006, 14:57

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Quicksilver »

Izitpajn wrote:
jbt wrote:mrzim twin peaks. usrani lynch
nego je u koverti dobio slike s kakvog privatnog tuluma gdje se nalazi u nepriličnoj pozi s kolegom iz stranke. Možda Šeksom ili Janjakom. Vjerojatnije Jarnjakom jer je isti također dao ostavku, a Šeks se još nije javio. Možda se trijezni.
legendo :-)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Što je najbolje, ovo je samo napola zajebancija. Za ozbiljno, da, ne vjerujem da Sanadera imalo privlači Šeks (za obrnuto nisam siguran), ali sasvim je realno moguće da je Ivo S. (56) zaista dobio kovertu s fotkama na kojima su on i osoba istog spola, vrlo vjerojatno mlađa... Slične stvari su se zbilja govorkale i za Jarnjaka... A za Šeksa je to već public knowledge...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Šeksa i ne možeš vidjeti na fotografiji s osobom koja nije mlađa od njega. Fizički nemoguće. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Inače, zanimljiv pasus na Wikipediji:
The government of Croatia, under Prime Minster Sanader, has improved its relations with the US, which were strained under former Prime Minister Račan due to Račan's refusal to accept an American pact calling for US soldiers to not face extradition to the International Court of Justice if indicted. During Sanader's premiership, the US has not demanded such an agreement to be signed by Croatia.
A za ovo ne znam kako nitko nije provalio prije i od toga napravio zgodan vic:
Sanader was the last statesman to visit Pope John Paul II in Vatican City, in February 2005, a few weeks before his death on 2 April 2005.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Hloverka N-S.

Pravi mi kiselinu u ustima kad god prozbori ili nesto ucini. Bit ce dobar dan kad ode u penziju i makne se iz javnog zivota.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim migrenu :x I mrzim kako se osjećam kad migrena prođe - kao da me netko pretukao, ižmikao i bacio me kao staru krpu... :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

niniane wrote:Mrzim migrenu :x I mrzim kako se osjećam kad migrena prođe - kao da me netko pretukao, ižmikao i bacio me kao staru krpu... :x
tvoja je barem prošla...

moja je mene lupila u 6.20 ujutro i još uvijek se drži ko pijan plota :x
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Iiii... točno dva dana nakon migrene.... ispeklo me sunce! :x %#$)%/()/&%&()&%$#$"# Crvena sam kao rak. Sa svjetlijim mrljama oko madeža (zahvaljujući 50+ sticku za madeže). I peče me za popi***t. Jučer sam cijelo popodne uzgajala ljuskice sira na sebi. Odvratno.
Samo ne znam kako ću sad krenuti s posla i stići doma, a da me sunce ne ozlijedi još jače. :(
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Sto sam u Varazdinu. Pas mater, fakat mi se ide drugdje.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Probaj Osijek. Mislim da bi se brzo vratio.
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

ja u osijeku i vec odbrojavam dane do povratka u rijeku... prvenstveno zbog komaraca. mrzim ih!!! imam valjda trideset ugriza različitih veličina :?
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Ja sam zapravo mislio nešto drugo što sam htio i ilustrirati, ali nema veze. Ima li tko ideju gdje se mogu naći lokalizirani politički nekorektni smajliji? Ono, povampireni ustaše i četnici i slično?
Post Reply