MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: MRZIM!!!!

Unread post by ratchet »

A, to je to. Nisam se nikad zanimo za te zube, meni nisu nikad izrasli, a s obzirom na godine i neće. Pa ćeš shvatiti odakle moje neznanje.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Ja sam tri muderaca eliminirala prije no što su uopće izrasli... jest da je oporavak za izrezuckavanje svakog trajao po dva tjedna i da nisam mogla normalno jesti, ali nekako mislim da je ukupna korist ipak veća od pretrpljene boli... :D

Uglib, bit će bolje.

Ja mrzim... e, nevjerojatno, u ovom trenutku ništa ne mrzim! :cheers:

Edit: Naravno, sjetila sam se da nešto ipak mrzim. KOMARCE! Požderali su me noćaš, sva sam istočkana... :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Riješila sam se zuba. Sad sam puna ketonala i super mi je, a imam i punu flašicu u rezervi.
Inače, prošle noći mi ni ketonal nije pomagao, plakala sam zbog hebenog zuba kao da mi je 5 godina.

Ratchet, ti si jako sretan čovjek.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

niniane wrote:Edit: Naravno, sjetila sam se da nešto ipak mrzim. KOMARCE! Požderali su me noćaš, sva sam istočkana... :x
um, da, živiš blizu rijeke, to ti je to
preporučam što hitniju nabavku i implementaciju aparata i tableta protiv komarilosa. bez toga život u blizini rijeke jednostavno ne ide bitefree
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

ili, još bolje, mreže na sve prozore koji se otvaraju. to ih rješava stopostotno. učinkovitije je od tableta. (trust me, ja sam iz ravne baranje, toliko komaraca kao kod nas nema nigdje na svijetu!)
problem je samo ako imaš mačku koja voli meditirati na mreži za komarce - okači svojih pet kila na mrežu koliko je dug, i proteže se. onda svake godine moraš kupovati novu mrežu za taj prozor. da, mrzim mačku koja mi kida mrežu za komarce.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Ne, mislim da su me ponajviše izjeli na sferi dok smo stajali pred zgradom... a inače, ja sam iz Karlovca, a prije toga sam živjela u frakkin Draganiću blizu ribnjaka, tako da sam naučena na nošenje s hordama komaraca... :vrag:

Enivej, mrzim činjenicu što ću morati ponovno odrađivati pripravnički, novih godinu dana, jer to što sam ga odradila u organizacijskoj psihologiji i što ću iz toga polagati stručni obviously ne vrijedi ni pišljivog boba... Zaključak: jedini razlog koji me zadnjih mjeseci držao na bivšem poslu, "odradit ću pripravnički ovdje pa sam mirna pa ostajem samo do tada" je bio niš koristi i bacila sam proteklih godinu dana ispunjenih frustracijama u vjetar.

Mrzim to.

I mrzim što neki zbilja ne znaju čitati između redaka i prelaze olako preko svega. Nikad to nisam voljela, a što sam starija, to sam i više alergična na bilo koji oblik izbjegavanja.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

ako te to može utješiti, bar ga nisi polagala dva puta. naša psihologinja ga je položila prvo iz neke druge grane (baš položila), i onda su ju u školi ponovno bacili u status pripravnice, i morala ga je opet polagati. tek godinama kasnije je saznala da je to bilo kršenje zakona - no onda je to bilo proliveno mlijeko...
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Ozbiljno? Gdje mogu provjeriti je li legalno ili ne? Zovem Hrvatsku psihološku komoru, ali od njih ni javljanja nit odgovora nit informacije...
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

ti nisi položila stručni, dakle, sasvim je legalno da opet odrađuješ pripravnički. :(
a da stvar bude gora, zaposli se nakon godinu dana (prije polaganja) opet u nekoj firmi, i opet ćeš morati sve ispočetka - neće ti priznati onih prošlih godinu dana pripravničkog. :(
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

A ako ga položim (iz organizacijske psihologije) u lipnju, kad je sljedeći rok i što sam ionako namjeravala, upravo zbog ovog da, ako se opet jednog dana zaposlim u nekoj firmi ne moram ispočetka... ?

Zanima me čisto osnova po kojoj je ovo s vašom psihologinjom nelegalno.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

3 i po godine staza, pripravnik jos uvijek. jebga, dok to smece od pripravnicanstva ne ukinu, 0 bodova.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

nemam pojma - ja sam razgovor uhvatila u drugoj polovini. pričala je kako je jedna njena kolegica na tu foru tužila školu, i osim što nije morala polagati stručni ponovno, dobila je odštetu za plaću.
a možeš li izaći na stručni iz organizacijske, ako ne radiš više u tom području? znam da za školu moraš biti u radnom odnosu u školi. ako si between jobs, nisi imala sreće, propuštaš rok - jer za polaganje ispita te mora prijaviti škola (dakle poslodavac). a ako prije polaganja stručnog ispita promijeniš branšu - poništava ti se odrađeni staž i moraš ponovno stažirati godinu dana (glupo do bola). ne znam kako je u drugim granama, a ne bih širila dezinformacije...
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: MRZIM!!!!

Unread post by ratchet »

Ja moram biti pet godina na istom radnom mjestu da bih dobio stalni posao i polagao stručni. Prije ću u penziju. Imam prijatelja koji je već 10 godina u sistemu. Ako ostane još tri godine na sadašnjem radnom mjestu na konju je.
Mrzim glupave zakone. Možeš isti predmet predavati godinama bez prekida, ali ako samo jedno promijeniš školu adio, sve iz početka.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Mrzim tragedije, pogotovo kada se događaju dragim mi ljudima i mrzim svoj kukavičluk, nemoć da nađem prave riječi i izustim ih, mrzim što takve riječi ne postoje i mrzim što kukam zbog svega i svačega, a zapravo nemam razloga za kukanje jer su svi moji jadi p***** dim.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
Post Reply