MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

A čak nije ljeto... :zbunj:

Mrzim kronični nedostatak vremena. Tako se veselim danu kad ću moći doći s posla i ne raditi. Tako se veselim danu kad ću moći pogledati neki film ili epizodu bez grižnje savjesti. tako se veselim danu kad ću ponovno vidjeti svoje prijatelje.

Mrzim i činjenicu da se moje međuljudske komunikacije uglavnom odvijaju preko interneta u zadnje vrijeme.

I mrzim misteriozni nestanak cijelog poglavlja (i NE, NEMOJTE mi sad početi pisati što da pokušam napraviti i kakav file recovery da probam jer NEMAM ŽIVACA i probala sam već SVE i ne mogu si dozvoliti da izgubim JOŠ ČETIRI SATA na traženje *(/&$%/()(&%/( poglavlja!) :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Zatvori se negdje di te nitko ne može naći pet minuta (makar u WC) i drmni rakijicu/čokoladicu ili nešto treće po osobnom ukusu. Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.

Istina, poglavlje nećeš naći, ali će te bolit briga za njega.

A ja mzim Zagreb Parking, i njegove opomene za kazne od prije 2 mjeseca, koje nikad nisam dobio. I to za parking koji uredno plaćam.
I onda mi parkiralištarac kaže da samo donesem kartu za parking i nema problema. TKO ČUVA :puca: KARTU OD PARKINGA :laser: 2 MJESECA????
I na kraju mi lik kaže mrtav hladan, Znaju vam kolege napisati kaznu bez obzira na plaćanje i baciti je da je ne nađete. Ima nas zločestih! :x

Prihvaćam prijedloge za kalibar kojim ću ih isprepucat!
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Xaotix wrote:Zatvori se negdje di te nitko ne može naći pet minuta (makar u WC) i drmni rakijicu/čokoladicu ili nešto treće po osobnom ukusu. Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.
Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.
Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.
Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.
Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.
Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.
Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.
Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.

Dobro, i?
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Nije u pitanju izgubljeno poglavlje, ali ponovila sam radnju iz druge rečenice i sad moja kćer više nema doma čokolade, a ja sam bolje volje. :lol:
To joj je kazna za trošenje mog vremena i sav uzaludan trud, moj. Namučila sam se kao pas da joj suzim haljinu dostojnu princeze za fašnik u školi, ua ona mi je čitavo vrijeme dahtala za vratom i požurivala me da bi na kraju zaključila da u tome izgleda idiotski i otišla u svom svakodnevnom izdanju, učrnjena i s tijarom na glavi. E pa, mrzim to. Sad idem vidjeti što još mogu ubaciti u drugi dio rečenice.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

Xaotix wrote:Zatvori se negdje di te nitko ne može naći pet minuta (makar u WC) i drmni rakijicu/čokoladicu ili nešto treće po osobnom ukusu. Ponovi akciju iz druge rečenice par puta.

Istina, poglavlje nećeš naći, ali će te bolit briga za njega.

A ja mzim Zagreb Parking, i njegove opomene za kazne od prije 2 mjeseca, koje nikad nisam dobio. I to za parking koji uredno plaćam.
I onda mi parkiralištarac kaže da samo donesem kartu za parking i nema problema. TKO ČUVA :puca: KARTU OD PARKINGA :laser: 2 MJESECA????
I na kraju mi lik kaže mrtav hladan, Znaju vam kolege napisati kaznu bez obzira na plaćanje i baciti je da je ne nađete. Ima nas zločestih! :x

Prihvaćam prijedloge za kalibar kojim ću ih isprepucat!

i tebi se to dogodilo? meni se to dogodilo u osijeku jednom. imala sam kartu za parking do kraja parkirnog vremena iz "skupe zone" (4 kn sat) i onda sam se zbog nekih obveza preparkirala u zonu od 2 kn. sve pet, sve krasno (karta iz više zone vrijedi u nižoj, to svi znaju), i 2 mjeseca kasnije stiže opomena za neplaćenu kaznu za taj f*cking dan, koje nije bilo nigdje u, na, oko, blizu auta. nisam se ni pokušavala nakon 2 mjeseca svađati s debilima, kaznu sam platila, ali kao odgovor na tvoje pitanje: JA ČUVAM odonda karte za parking u onom "džepiću" na vratima dobra 3 mjeseca. da se više slična glupost ne bi ponovila.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

MRZIM KAD MORAM USTATI U ČETIRI UJUTRO! :x :x :x :x :x :x

Još više mrzim činjenicu što sam totalno noćni tip i ranojutarnja buđenja mi ne leže ništa više od ranovečernjih lijeganja. A čak i da legnem sad odmah (pod pretpostavkom da odmah zaspim, a vjerojatno neću jer je pola 11 navečer prerano za mene), to je svejedno kakvih 5-6 sati sna, što je PREMALO. A najvjerojatnije neću odmah zaspati. i onda ću s tri sata sna odraditi dan koji bi bio ubernaporan čak i da spavam deset sati. Grrrrr! :x :x :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Kad moram tako rano ustati, zagarantirano mi je vampirenje, pogotovo kad idem na put. Bilo je i slučajeva da uopće nisam spavala.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

Poštovanje,

pišem ovo pismo jer mi je pun kufer toga da me svi koriste kao ispušni lonac na ovom forumu. Želio bih naglasiti da i ja imam osjećaje i da bih, za promjenu, volio da se ljepše postupa sa mnom. Također bih vam htio naglasiti da nedo Bog da se ikada nađete u mojoj koži jer bi tek onda vidjeli pravo značenje riječi "Boli glava".

Želio bih vas zamoliti da me ne iskorištavate u tolikom broju jer me već boli glava od silnog udaranja glavom o zid.

Hvala.

S poštovanjem,
vaš Smajlić koji udara glavom u zid (onaj crveni) :x
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

:x :x :x :x :x :x :x

Evo ti na! Nek te boli glava! Ko je vidio da smajlići imaju ikakva radna prava! Kaj buš možda štrajkal? Na ti, na!

:x :x :x :x :x :x :x

Anyway, vratila se, pročitala mailove, glava me boli i osjećam se kao zombi.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

mrzim svijet :puca:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

A svijet, kao, voli tebe? :kava:

:fuch:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

Izitpajn wrote:A svijet, kao, voli tebe? :kava:

:fuch:
:zbunj: ne razumijem što želiš s ovim reći.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

molim lijepo da se ne mrzi svijet, svi koje znam tamo zive.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

http://www.net.hr/crnakronika/page/2009 ... 02006.html

net.hr opet dobija bodove za retardirano. kakav je to "kamion s 4 promila"?
Blood for the Blood God!!

engi
Post Reply