MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Kad ljudi danima daju posebnu vrijednost. Npr, Bozic je poseban pa se nista lose ne smije zbiti na taj dan. Aha, da, sigurno, reci to muslimanima.

Razlog za ovu mrznju je slijedeci clanak.

kreten
'Kada samo pomislite da su ova djeca odvedena na izlet kako bi lijepo provela Dan očeva sa svojim ocem, srce vas zaboli pri pogledu na ovu tragediju', kazao je jedan policajac za Mail Online.

'Umjesto toga on je izabrao, od svih dana u godini, baš Dan očeva kako bi usmrtio sebe i djecu. Ovo je strašna, strašna tragedija', rekao je policajac.
Naglasak moj. Ono sto me zanima, koji je tocno dan dobar za usmrcivanje sebe i svoje dvoje djece, kad, eto, Dan oceva nije bas okay?
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zar nisi čuo za Dan usmrćivanja djece?

Možda bi trebalo nagovoriti tog policajca da predloži ministru da se imenuje jedan takav dan, pa mu onda neće biti tako teško što je taj otac, eto, baš na Dan očeva ubio svoju djecu.
Baš me zanima kako bi reagirao da ih je ubio na Dan žena.
'Umjesto toga on je izabrao, od svih dana u godini, baš Dan očeva kako bi usmrtio sebe i djecu.
Ovo je jedna od najstrašnijih rečenica koju sam pročitao u zadnje vrijeme. A strašna je zbog toga što ju je taj gospon policajac izrekao iskreno. Kao, šteta je što je taj otac pokvario Dan očeva ubivši sebe i djecu. Zašto nije pričekao jedan dan, tako da svi možemo mirno slaviti Dan očeva?!
Kirinovi utjecaji su i dalje neizbrisivi, koliko mi se čini.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim kad imam testiranje u kasno popodne, i to grupu sačinjenu od oznojenih muškaraca, u prostoriji bez klime... :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Jel to testiranje uključuje i elektrošokove? :gori:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

niniane wrote:Mrzim kad imam testiranje u kasno popodne, i to grupu sačinjenu od oznojenih muškaraca, u prostoriji bez klime... :x
:krepan: :fuj:

i jesu prošli? :zubo:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Nema elektrošokova, to su nam samo na faksu radili :zubo: :vrag:

Neki su, pa recimo, zadovoljili. Iako ja nikog ne bih zvala na intervju unatoč dobrim rezultatima, nego bih im u odbijenici napisala "Razlog odbijanja: NEDOVOLJNA HIGIJENA" :puca: :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

brrr... podsjetila si me na sve one divne trenutke provedene u ovo prekrasno godišnje doba na ovim šarmantnim temperaturama u divno prozračenim sredstvima javnog prijevoza u ljupkom društvu raznolikih ljudi raznovrsnih simpatičnih higijenskih navika. :x
*ebote, :puca: bih sve degenerike koji su zaglavili negdje u stoljeću sedmom pa još nisu čuli da je sapun izmišljen, a misle da voda služi samo za piće.
ali ono što mene najviše oduševljava je kada vidiš osobu od cca 20 godina, spol nije bitan, osoba je dotjerana po poslijednjoj modi, svaka dlaka na svom mjestu, krpice s markicama i sve to, a onda joj priđeš na dva koraka i pozli ti, jer tuš je zadnji put vidjela na tv-u, a posjetila negdje oko nove godine. :puca: :puca: :puca:
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by TB »

Mrzim hrvatske novine.
Posebno "Jutarnji" jer jer ga imam prilike čitati svaki dan. Ali da imam prilike čitati, nešto mi govori da bih isto mislio i o "Večernjem".
Naše dnevne novine su retardizacija, žutilo, tabloidnost. Najveći dio dnevnih novina su crna kronika, nogomet i debilne "zabavne" vijesti i dugi članci koji postoje samo radi reklamiranja nečega. Uvodi se šatra u pisanje tekstova, šatra čak i u naslovima, itd. Naše dnevne i tjedne novine su odvratno debilno smeće koje ne služi informiranju nego zaglupljivanju. Kod nas SVA štampa je žuta štampa.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by TB »

Ne znam jesam li to već napisao u ovoj temi, ali... Ustaštvo. Na internetskim forumima o politici kao da stalno traje 1941. S obzirom da se zna da po forumima pišu mlađi ljudi... e onda, k vragu. Ne znam jesam li ja to tako "užićen", ali na sve strane čini mi se da vidim sve više grafita sa "U", klinaca koji kad se vračaju doma iz birtije u kojoj su gledali tekmu, skandiraju "Srrrrbe na vrrrbe". U kafićima u centru gdje sam u srednjoj školi odlazio na veliki odmor i gdje su puštali pop hitiće tipa cura voli dečka, sada trešti Thompson. A vjerujte na riječ, Thompsonovi hitovi nekako ne idu skupa sa srednješkolskim parovima koji se drže za rukice dok ispijaju kapućino i jedu sladoled. Ponekada mi se čini da sam nekako u paralelnom svemiru u kojem se nisam želio zateći. Točka cijepanja je bila 1989, 90.
User avatar
Vivi
Ewok
Posts: 27
Joined: 20 Jun 2008, 15:08

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Vivi »

Mrzim Fiziku....... :puca: :puca: :puca: :puca: :puca: :puca: :puca:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Vivi wrote:Mrzim Fiziku....... :puca: :puca: :puca: :puca: :puca: :puca: :puca:
Izitpajn, gdje si? :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

nesnosne vrućine :krepan:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nebelwerfer »

...što me dijele 4 ispita od diplome, što 3 bez problema mogu riješit u sljedećih 5 dana a pogotovo to što je jedan za ravno 8 sati a meni se ne daaaaaaaaaaa učit a neam blage veze. jao :x i još sam ostao bez cigara :dum:
Image
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

a najviše mrziš ono zadnje, zar ne? :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Post Reply