MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

MRZIM GRIPU I ČINJENICU DA JE NE MOGU DOMA ODLEŽATI NEGO SE SVAKI DAN VUČEM NA POSAO KAO PRETUČENA MAČKA :x :x :x :x :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

niniane wrote:MRZIM GRIPU I ČINJENICU DA JE NE MOGU DOMA ODLEŽATI NEGO SE SVAKI DAN VUČEM NA POSAO KAO PRETUČENA MAČKA :x :x :x :x :x
zašto jebemu moraš na posao?? :zbunj:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

a da uopce ne postavimo pitanje: zasto si neodgovorna i siris zarazu? zbog ljudi poput tebe zombiji i zavladaju svijetom, jelda? odi doma i prestani biti kliconosa, pa onda na posao.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Jedina osoba koju na poslu mogu zaraziti je moj šef, jer u firmi i nema nikog drugog osim mene i šefa - koji mi je, usput budi rečeno, prije par dana rekao "Nemoj se slučajno razboljeti" pošto ubrzo počinju predavanja, pa će me biti posvuda osim u firmi i Zagrebu, pa će masu stvari s kojima smo i ovako u zaostatku patiti zbog toga - ergo, moram biti na poslu.
Da želim pretvarati ljude zombije, nastojala bih se kretati među njima, a ne izbjegavati ih sve - osim šefa ofkors :vrag:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

pa radi ih od doma, ženo božja. ovak se nećeš izliječiti. samo ćeš vući gripu za sobom :dum:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Ne mogu ih raditi od doma, a čak i da su to poslovi koje mogu raditi od doma, ne bih jer ne želim nositi posao doma.

Osim toga, ionako treba izdržati još samo dva dana, a onda vikend koji ću pošteno preležati.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

radila sam pod gripom, odnosno pokušala sam radit pod gripom. znam da to ne ide.
svaka čast ako išt uspiješ napravit :kava:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Otprilike sam na 30% svoje uobičajene radne funkcionalnosti... :zbunj: Napravim ponešto, ali znatno sporije i manje koncentrirano nego inače.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

niniane wrote:Otprilike sam na 30% svoje uobičajene radne funkcionalnosti... :zbunj: Napravim ponešto, ali znatno sporije i manje koncentrirano nego inače.
nadam se da će te ovo barem malo oraspoložiti ...
ivana-x.jpg
http://nosf.net/2009/pokrenut-domaci-fo ... osjeima-x/

:D
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

:D :D :D Thank you, popravilo mi je dan koliko god je to moguće :D :D :D :cheers: :cheers: :cheers:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Jedina osoba koju na poslu mogu zaraziti je moj šef
Da, to i jest problem, postoji barem jedna osoba koju mozes zaraziti, a ta se nalazi na poslu do kojeg se ne dolazi teleportom, jelda? Prestani biti siritelj i odi kuci i ne izlazi do ozdravljenja!
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

niniane wrote:MRZIM GRIPU I ČINJENICU DA JE NE MOGU DOMA ODLEŽATI NEGO SE SVAKI DAN VUČEM NA POSAO KAO PRETUČENA MAČKA :x :x :x :x :x
Little pills in the pharmacy, little pills all the same
There's a green one and a pink one and a blue one and a yellow one
And they're all made out of ticky tacky and they all look just the same. :D

Ja si gutnem koju happy pills i odmah se lakše proživi dan (jedino kaj se apoteka obogati nakon mojeg posjeta) :D
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

MadDog wrote:Ti 'z Be'je su ti nekak k'o Vorkosiganovi brđani, samo kaj njih niko nije opičil sa nuklearnim projektilom, oni su sami od sebe takvi... :D
Ma kakav raketlin, to ti je od direktora... :lol:
niniane wrote:MRZIM GRIPU I ČINJENICU DA JE NE MOGU DOMA ODLEŽATI NEGO SE SVAKI DAN VUČEM NA POSAO KAO PRETUČENA MAČKA
Imao sam i ja nekoliko puta takvu fazu. Onaj stav "Mi big, mi kranč viruse i bakterije", mogu ja na posao...
Krepomačkario sam tri puta duže nego što bih da sam odležao, i nakon par mjeseci sam ionkao završio u krevetu, sam sa svojim venecijanskim kašljem.

Nakon nekog vremena sam naučio lekciju. Da ne duljim, otvori bolovanje i ostani doma.
Za dodatni efekt, na poslu se sruši na pod, ili samo sklizni sa stolca pod stol... :lol:

Ako baš hoćeš matematički dokaz za gazdu:
Mačkovlačenjem ćeš u tri tjedna napraviti 30 posto posla... To je manje od jednog tjedna (4 i pol dana)
A ako odležiš jedan tjedan, u sljedeća dva ćeš odraditi dva puna tjedna. Duplo više. :zloch:

MRZIM:
:puca: Glupe sastanke koji traju preko tri sata, da bi me obavijestili o nečemu što su mi mogli prezentirati u 20minuta.
Dodatnih frtalj mržnje što su me zbog toga maknuli s posla kojem je taj dan bio rok.
Randomness is strong with this one!
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

mrzimrzimrzim glupog mobilnog operatera koji tarifu zbog koje sam podnijela zahtjev za prijenos broja ukine dva dana prije nego što će meni uključiti :x :x :x :x
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Post Reply