MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Pridruzujem se mrznji SE.

A glede ninianeinog(jel se tako pise?) posla...ja radim u klaonici....dekapitirane krave i svinje su mi svakodnevan prizor. Nitko meni nikad nije rekao da cu to raditi sa svojim faksom, tako da molim malo pristojnosti imaj prema svom poslu u kojem nema ni hektolitra zivotinjske krvi, a u struci ti je potpuno. Kad tad ce ti se sve to vratiti, a kad tad ce meni zivotinje sve to vratiti. Samo slijedeci tjedan nosim njih 950 na dusi.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

ja mrzim scenariste serije Bones :x :x :x
http://ire.nosf.net/2008/12/04/ma-dajte-molim-vas/
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

jbt wrote:A glede ninianeinog(jel se tako pise?) posla...ja radim u klaonici....dekapitirane krave i svinje su mi svakodnevan prizor. Nitko meni nikad nije rekao da cu to raditi sa svojim faksom, tako da molim malo pristojnosti imaj prema svom poslu u kojem nema ni hektolitra zivotinjske krvi, a u struci ti je potpuno. Kad tad ce ti se sve to vratiti, a kad tad ce meni zivotinje sve to vratiti. Samo slijedeci tjedan nosim njih 950 na dusi.
LOL, jbt, hvala! :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

kad me uhvati pomama za čokoladom iako mi godi dok traje.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

iako vecina listova prenosi istu vijest na isti nacin, nije mi se dalo naseravat 100 linkova, pa sam nasro prvo 3 komada vijesti, onda malo cinjenica, onda malo mrznje

http://www.hrt.hr/index.php?id=137&tx_t ... 8c38a74661
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7769710.stm
http://www.csmonitor.com/2008/1208/p06s02-wogn.html

cinjenice - ekipa je imala palice, nozeve i molotovljeve koktele(!!). murja je rekla "stoj il ce belaja da bidne". ekipa je bacala stvari na murju, murja(kom 1) je pucala da upozori(to je navodno) i maknula je jedan set losih gena iz opticaja. hokay? to je nesto oko cega se svi slazu. mozda ne ovaj dio s genima, al nisu svi promisljeni kao ja.

mrznja - zasto su svi na strani ekipe koja je pocela divljati po gradu i bacati kamenje i molotovljeve koktele po zgradama, te je potom, potaknuta nasiljem, policija jednog slucajno(mozda nije slucajno) upucala? Kako tocno mozes suosjecat s ljudima koji idu okolo i zovu se anarhisti, ali ne djeluju protiv poretka ili vlasti, nego protiv obicne ekipe koja bas i nema mnogo mogucnosti obnavljat svoj restoran ili trgovinu ili auto? Koji kurac ti anarhisti oce? Svijet kao u Max Max-u? Odite malo citat Thoreaua, jebem vas glupe.

Potom, proces protiv murjaka koji su pucali. Okay, nekog su ubili, tj., taj jedan je nekog ubio. I zato ga se mora kazniti, tu sumnje nema. Ali za "ubistvo s predumisljajem"???? Pa sta je isao tamo i trljao ruke i cekao da omasti pistolj nekim mladim kretenom? Ma sigurno, stalno to tako murja radi.

I zadnje, mrzim posranu foru da ljudi na celu organizacije daju otkaz ukoliko usere motku netko mnogo ispod njih. MI NISMO JAPANCI! Kad usere murjak, ministar NE MORA dat otkaz. Ne mora niti ponuditi ostavku. Ne mora niti smanjit sebi placu. To nije situacija ko general i vojnici u stara vremena ili ko shef i njegova ekipa utovarivaca ili tak nes. Di ce ministar, direktor, voditelj ustanove ili netko s takvim mjestom znat sta radi svaka cistacica i domar u njegovoj firmi? Bijes me hvata kad vidim taj japanski stav da odma krenes od vrha. Pa nije to isto ko da se ne posluje dobro.

mrzim hladnocu, ne mogu nista pozitivno u hladnoci naci, osim u hladnoci za frizider
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

Znaš da ti prvi link vodi na priču o Madonni koja reklamira torbe?
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Ja mrzim činjenicu da kod nas ekipa izađe na ulice galamit jedino u slučaju kad Dinamo izgubi od Opuzena, ili kad neko spomene riječi "Haag" i "General" u istoj rečenici.
Ok, ne bih baš želio imati urbani rat kakav imaju Grkljani, ali da bar neko baci paradajz ili trulo jaje na nekog od nesposobnih dibidusa koji nam vladaju. Ovo manje ima veze sa "prosvjedima" od petka, a više sa totalnom tišinom kojom je dočekan prijedlog budžeta. Ponekad mi se čini da bi nam bolje bilo s bilo kojim klincem/klinkom koji su barem jednom igrali SimCity.

A mrzuckma i Madonine torbe. Onak... rekreativno :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

nisam znao za madonnu, al sad link vodi nikamo tako da 10 bodova za htv, glupi su ko noc
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Xaotix wrote:A mrzuckma i Madonine torbe. Onak... rekreativno :lol:
Nisam znala da se zanimaš za Madonninu modu :zubo: :lol:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

mrzim glupu zenu iz vlaka...pisao sam vec o njoj, nemam puno toga za dodat, ne mogu ju odjebat jer ovisim o njoj da me vozi u firmu, a kad prica svoje teorije o tome kako svijet funkcionira....istinski se moram kontrolirat. reko sam joj juce da suti i da to nije istina to sto ona prica. nije sutila. stala je i dalje, pas mater. toliko ju mrzim...

edit
i mrzim prokletu osjetljivost i retardirana tumacenja "skrivenih" poruka iz filmova knjiga i ostalog
http://www.net.hr/film-glazba/page/2008 ... 60006.html

pas mater, koji kua tu ista trivijalizira? ne razumijem logiku, if nudity then BAAAD(jews don't likey) else okay
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

jbt wrote:ne mogu ju odjebat jer ovisim o njoj da me vozi u firmu
Onda šuti i trpi. :zubo:

Mrzim kad me dočeka uneređena kuhinja. :x
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim kad me se zajebava.
Mrzim se osjećati jadno.
Mrzim trolove.
I mrzim svoja vrata od kupaonice.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

niniane wrote:I mrzim svoja vrata od kupaonice.
I ja svoja! :uzdravlje:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Sandman »

Milena wrote:
niniane wrote:I mrzim svoja vrata od kupaonice.
I ja svoja! :uzdravlje:

Ja sam svoja zapalio prije 20 godina. Ne zato što sam ih mrzio nego zato što sam se volio igrat vatrom.
:zubo: :vrag:
Stari ih je ugasio i sad su još uvijek na svom mjestu. Svako malo se sjetim toga.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Post Reply