MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

Sandman wrote:Pitao bi što je FB, al imam neki osječaj da ću zažalit. :zubo:
ja ću lupiti: jel možda fejs?
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nimrod »

uglib wrote:
niniane wrote:
uglib wrote:b-net
Elaboriraj malo :D
A eto, u mene sve ide preko b-neta, telka, telefon i internet - muž zaključio da je to povoljno i zbilja je, pogotovo kad danima ne radi telefon i ne troše se impulsi. Dobro je i što nas nitko ne može nazvati i trošiti nam vrijeme. B-net zbiljam misli na nas. To što povremeno ni telka ne radi, samo se ekran plavi, to ni ne skužim i baš me briga, ali kad krepa Internet... :x I krepan je dva dana. Naravno, istovremeno je krepan i telefon, pa se mora gospodu u b-netu zvati s posla ili s moba. Brijem da je lakše dobiti ured predsjednika države nego njihovu službu za korisnike. Jedino je teže dobiti katehetski ured na Kaptolu. I kad ih konačno dobijem, s moba, a kune samo cure dok se loptica prebacuje i nitko pojma nema. Na kraju kaže babac da će javiti što je i nitko ništa - nit se tko javlja, niti proradio net i telefon. I kad gle čuda, mi svi odmah poskakali, srećom, ima se dva kompa pa nije brak došao u krizu, a potomak je u kazni i ima zabranu. Taman se opustiš kad opet se sve sruši. I ruši se svako malo, sad te imam, pa te nemam. Telefon više ne radi nego radi. Ma sve u krasni k, hoću drugog operatera.
Amis je mrak - storaju tvoj mobitel, problemi su rijetki, a kad se dogode uslužni su do bola - zovu te u pravilnim razmacima i updejtaju. I vrlo su pristojni kad nemaš pojma kako ti tehnika radi - odnosno kad problem koji imaš nije posljednica nedostatka u njihovoj usluzi nego gluposti s tvoje strane (desilo mi se jednom i fakat su bili strpljivi, ali ono fakat).

Jednom me se nije moglo dobiti, prijavila sam to, i za sat vremena je sve bilo sređeno, a dobila sam 3 poziva na mobitel - upit za detalje, obavijest da problem jest kod njih te ispriku što mene nitko nije ranije kontaktirao da mi kaže da ću bit/jesam nedostupna prije nego ja njih sa svojom žalbom, i upit da im kažem u koje vrijeme ću biti doma da mogu provjeriti pozivom da li sve radi kod mene kad srede, te na koncu poziv da su sve sredili i da će me još nazvati u vremenu kad sam rekla da nazovu da provjere je li sve ok. Ja sam rekla da ne moraju, ali svejedno jesu. A kad znaju da će nešto biti eventualni problem u budućnosti, nazovu te i najave ti to - mene su recimo kad sam prešla kod njih nazvali DVA tjedna prije no što je usluga trebala po ugovoru krenuti, da me obavijeste da postoji mogućnost da će uključenje kasniti tjedan dana zbog tog i tog problema. Usluga je uredno krenula tjedan dana poslije poziva, o čemu su me također uredno obavijestili. Jako ih volim. Jako, jako.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim dane koji su gori od svih praznovjernih petaka 13.
Mrzim kad mi šef... o dovraga i sve, mrzim svog šefa! (i nadam se da ne zna za ovaj forum i moj nick na njemu) Ne, ne mrzim - bolje bi bilo reći da me samo ponekad beskrajno živcira i da ga ponekad totalno ne razumijem.

Ali počinjem mrziti svoj posao i sve posljedice koje moje nezadovoljstvo njime ima na moj život. :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
talos1
Hani
Posts: 55
Joined: 22 Apr 2008, 16:15
Location: Križevci ˝hole˝
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by talos1 »

mrzim kada se moj želudac pobudini protiv mene ovako kasno, ali nema pregovora sa teroristima :).... :puca: :puca:
Fortune Smiles Upon Your Effort.
Under my leadership you will be safe.
The voice of the people is the voice of God.
For the greater glory of God.
For Infinity
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nazir »

Nije da mrzim, al stvarno ne volim kasnonocna ucenja pred kolokvij koji je rano ujutro :x
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim se nakon razgovora za posao osjećam totalno pesimistično i nezadovoljno svim nastupom. :(
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

niniane wrote:Mrzim se nakon razgovora za posao osjećam totalno pesimistično i nezadovoljno svim nastupom. :(
:cheers: sigurno si prekritična i bila si odlična
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Nisam :( Pitali su me neke stvari za koje nikad nisam čula, a kamoli da ih znam raditi. Kme. :(
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Merzim zadrte ljude koji glasno laju o svemu o čemu nemaju pojma i koji služe samo jednoj svrsi - daljnjem produbljivanju predrasuda (bilo kojeg tipa).
Mrzim i predrasude. Okay, i sama ih imam par, nitko nije skroz imun na njih, ali barem ne idem okolo po netu s trubljenjem svojih zadrtih predrasudnih stavova posvuda. Fuj. Fakat mrzim takve ljude.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

ja mrzim ljude općenito nekad stvarno nema smisla s njima ostvariti bilo kakvu komunikaciju...rađe ću pričati sam sa sobom :kava: ...mizantrop...
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Mrzim imati 10 lijevih rukavicu i nijednu desnu, a zima još nije izdahnula. I mrzim što mi je desna ruka već otišla u kikiriki. :crybaby:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

mrzim kad je ovako oblačno vrijeme i kad je sunce ovako zaglavljeno ispod oblaka jer tad mi ta svjetlost najviše smeta okicama i lećama (jer nosim polutvrde :( ) i onda moram nositi sunčane naočale (koje mi btw super stoje ali nije da se hvalim :zubo: ) i onda me ljudi čudno gledaju tipa pa što ovaj nosi sunčane pa i nema sunca...a meni ta glupa svjetlost smeta!! :x :x :x možda se ipak pretvaram u edwarda iz twilighta.. :zbunj:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim glupu krizu.
Mrzim svoj posao.
Mrzim svog šefa.
Mrzim svijet.
Mrzim hladnoću.
Mrzim nesigurnost.
Mrzim neodgovaranje na javljanje na oglase.
:x :x :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

writer16 wrote:mrzim kad je ovako oblačno vrijeme i kad je sunce ovako zaglavljeno ispod oblaka jer tad mi ta svjetlost najviše smeta okicama i lećama (jer nosim polutvrde :( ) i onda moram nositi sunčane naočale (koje mi btw super stoje ali nije da se hvalim :zubo: ) i onda me ljudi čudno gledaju tipa pa što ovaj nosi sunčane pa i nema sunca...a meni ta glupa svjetlost smeta!! :x :x :x možda se ipak pretvaram u edwarda iz twilighta.. :zbunj:
ja nemam leće, ali me svejedno jako smeta svjetlo, osobito kada vozim (a imam pola sata brumom u jednom smijeru na posao), pa se svjetlost reflektira od ceste i zasljepljuje me. i, zaključila sam, rađe ću biti "ona sa sunčanim naočalama", nego škiljiti i doživjeti prometnu. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Post Reply