MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

samo provociraj...
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Stonehead wrote:Mrzim kad je subota i još k tome organizirano filmsko veče, a ja u krivom gradu. :p
Ne, ti si u pravom gradu. Žare je u krivom gradu.
Stonehead
Hani
Posts: 89
Joined: 04 Jun 2004, 20:10

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Stonehead »

Ne, srry. Zagreb nije pravi grad ni u kojem slučaju ili svemiru.
VELIKI.... VELIKI od Sjevera!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Jučer na sjednici sindikata u školi, rasprava o tzv. "solidarnosti" u sklopu koje svi dajemo po 30kn kad god se netko oženi/uda, dobije dijete ili mu/joj umre netko od najuže obitelji.
JA: Mene zanima zašto se ne skuplja po 30kn i za one koji se rastanu.
SVI: HAHAHAHAHA!
(kao da sam ispričala najbolji vic na svijetu. Al doslovno.)
JA: Ne, ozbiljno me to zanima. Kad god pokrenem to pitanje s pojedincima, kažu mi da će se za mene skupljati novac kad se budem opet udavala. A ja se nemam namjeru ponovo udavati.
SVI: Jooooj, pa nemoj tako, pa udat ćeš se ti opet, *tapš tapš*, kad ti naleti neki dobar...

Najozbiljnije.

MRZIM JAKO!!!!!!!! :x :x :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by nelchee »

Assholes :zbunj:

Nisam uspjela pronaći onaj prastari topic gdje su prevoditelji jadikovali, pa evo ovdje: Harry Potter and the 800 lb Gorilla
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

niniane wrote:... pa udat ćeš se ti opet, *tapš tapš*...
Gle, ima ta udaja svojih prednosti: porezne olakšice, dva nova prstena za kolekciju nakita ili prodaju u lom zlato, više te ne zajebavaju pitanjem "Kaš se udat", pa tih 30 kuna po lubanji u zbornici... :vrag:

Mene živciraju takve "donacije"...
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Poreznih olakšica nema - osim ako ti bračni partner nije nesposoban za rad i/ili prijavljen na zdravstvenom na tebe. Prstenje nije isplativo kao investicija za buduće crne dane - trust me. Pitanja prestanu kad se jednom udaš pa rastaneš - valjda se svi pribojavaju da ćeš drugi put zajebat još više :zubo: A tih 30kn... Don't even get me started :vrag: :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

Učinih grešku na poslu. Ništa katastrofalno, sve se sredilo telefonskim pozivom. Ali unatoč svemu dobih prodiku i jezikovu juhu. Unatoč tome da sam bila u prošlosti ispravila i ulovila bezbroj njegovih grešaka, bogami i ohoho katastrofalnih.
Kad on pogriješi, reagira: "Hahaha, ajoj, greška. Događa se."
Kad ja pogriješim jednom u godini dana: "Šta je sad ovo?! Greške se ne smiju događati!!!" (Bila je jedna greška. Jedna greška se je odjednom razmnožila.)
Karma Police, arrest this man. :puca:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Pa kad je rekao da se greške ne smiju događati, jesi mu odgovorila "Mislite na greške tipa..." i onda nabrojiš par njegovih.

Mislim, šta, dat će ti otkaz ako mu odgovoriš?
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

A mogo bi mi dat otkaz, kako da ne. Plus besplatnu psihološku analizu povišenim tonom i kažiprstom u zraku na temu radne discipline.
Budući da mi omogućuje jedini izvor para - šutim i kimam glavom. (Sir, yes sir! :thebirdman: )
Aktivno tražim drugi posao.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim prvi dan škole. Mislim, nije da je bilo loše, čak je bilo i nekog druženja poslije posla, ali ungghhh... Mrzim zvuk zvona i dječje galame na hodnicima.
... characters, personalities, stories and larps...
Nog
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Aug 2009, 19:47
Location: Veja

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nog »

Mrzim sto svaki dan ima sve vise mjesta koje te traze da se prijavis/registriras/ostavis podatke/... bez ikakvog pravog razloga, a ti si tamo doaso samo zbog neke umjereno zgodne/korisne/zabavne/... stvari. :pottytrain5:
Navigare necesse est, vivere non est necesse
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Sandman »

Nog wrote:Mrzim sto svaki dan ima sve vise mjesta koje te traze da se prijavis/registriras/ostavis podatke/... bez ikakvog pravog razloga, a ti si tamo doaso samo zbog neke umjereno zgodne/korisne/zabavne/... stvari. :pottytrain5:
A ti na sajtovima daješ prave podatke? :dum:

Otvoriš mail na gmajlu ili negdje drugdje gdje je besplatno i koristiš ga za takve stvari.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Nog
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Aug 2009, 19:47
Location: Veja

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nog »

Sandman wrote:
Nog wrote:Mrzim sto svaki dan ima sve vise mjesta koje te traze da se prijavis/registriras/ostavis podatke/... bez ikakvog pravog razloga, a ti si tamo doaso samo zbog neke umjereno zgodne/korisne/zabavne/... stvari. :pottytrain5:
A ti na sajtovima daješ prave podatke? :dum:

Otvoriš mail na gmajlu ili negdje drugdje gdje je besplatno i koristiš ga za takve stvari.
Promasio si poantu. Ovo je topic za mrzitelje, sa ili bez razloga, a ne za djeljenje savjeta. Naravno da mogu, a ponekad i radim takva registriranja, ali to ne mjenja cinjenicu da to MRZIM!!! Dakle ja sam asocijalno, paranoicno, ljeno, staro njurgalo koje MRZI svaki suvisan klik na koje ga tjeraju takve stranice, a uz to dovoljno posten/iskren da MRZIM sto me tjeraju da lazem, makar i takvim korporativnim/spamerskim/zelimo vase podatke samo za arhivu i necemo nista lose sa njima casna titova pionirska ljigavcima kakva je vecina tih sajtova. A ako i nisu takvi jos uvjek MRZIM davati bilo kakve podatke, makar i lazne. P.S. Cisto za tvoje zgrazanje tu sam na forumu kod prijavljivanja dao svoje prave podatke! :P I u zakljucku MRZIM i dalje. :vrag:
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Post Reply