MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

poison wrote:sorry, ali tv te demantira. u osijeku je zabilježen rekordni troznamenkasti broj uboda u mjernoj jedinici (minuta, pet minuta, ne znam sad). a kod njih špricaju. u ne tako dalekom selu mojem malom NE špricaju. a bile su i poplave u blizini, i navečer vidiš i čuješ cijele rojeve kako zuje, ako ih ne vidiš prvo ćeš pomisliti da su hruštovi.
druga stvar je to što smo mi u ovim krajevima već kondicionirani da se otvaraju samo oni prozori na kojima su mreže, ne ostavljaš otvorena vrata, da ne sjediš navečer vani i da je raid uštekan 24 sata dnevno (jer i preko dana će uletati unutra kroz sve otvore - oni mali se samoubilački zaleću na komarnike, tri izginu, četvrti ti uđe; ulaze kroz dimnjak, napu, klimu - svaki otvor koji zaboraviš zabarikadirati ti se osvećuje). svako jutro usisaš cijelu masovnu grobnicu po kući, i voziš dalje.
i mrziš ih,već godinama, otkako se ne zaprašuju iz zraka. kao što mrziš i one eko-pederčine koje iz zagreba lijepo viču da se ne smiju mali gadovi usrani špricati iz aviona u ovom kraju zbog - paz'te sad ovo: ENDEMSKE VRSTE odvratnih krovpija u KOPAČKOM RITU. poslala bih ja te eko-pederčine da se druže sa svojim milim komarčićima, a nas nek puste da ih tamanimo na najučinkovitiji način. :puca: :puca: :puca: :puca: :puca: :puca:
ako kreneš snimiti film o ovome, definitivno će biti bolji od Legije :zubo:
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

500xp poison za eko-pedercine
100xp ire za podrzavanje

i pitanjce: jel okay voliti post koji mrzi?
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

jbt wrote:i pitanjce: jel okay voliti post koji mrzi?
Je, samo ti kvari prosjek. :zubo:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Ovih dana mrzim Facebook.... :x

Komarce mrzim oduvijek i neprekidno. Mislim da oni misle da sam švedski stol ili tako nešto... :puca:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

FB? sta ti je Fb ucinio?

voevr, ja mrzim sto su mi krepale slusalice...opet. svake godine kupujem slusalice, svake godine im krepava kabel. malo me to zivcira.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

Prikladno... Opet sam izgubio kapicu Sennheisera, dok ne stigne rezerva rezervnih sa eBaya ne izlazim iz kuće. :(
Sic.

Zašto se mrzi FB a ne... ignorira?
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

crko mi router. surfam s mobitela. jos nisam odlucila koga i sto sve mrzim zbog toga. kad smislim javim.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

suosjecam s tobom. bila u toj situaciji (pri svakom seljenju sam imala problema s netom. a selila sam se 4 puta)

mrzim pusace. mrzim pepeo od cigareta po cijelom stanu (to smece leti kao prasina, a i te sitne sitne cestice dima koje vec nisu zapele negdje u plucima moraju pasti negdje), smrad da ne spominjem, a pogotovo mrzim kad bistric kojem su cigarete pojele mozak a ne pluca ostavi pepeljaru na balkonu po buri pa onda fino ujutro imam cigareta po cijelom balkonu. na kojem se susi cisto bijelo rublje. arrrrrrrrrrrrrghhhhhhhhhhh :x
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Ma krivi izraz... Ne mrzim FB sam po sebi, dapače ga generalno dosta volim, mrzim samo kad se koristi u krive svrhe. A onda rezidualna mržnja prijeđe i na FB sam po sebi čisto zato što kao medij omogućava tim i takvim korisnicima da ga koriste tako kako ga koriste.

Usput, suaco, žao mi je što se nalazim u skupini koju mrziš :angel: Ali za ovo s pepelom se slažem u potpunosti. :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

mrzim što sam si u trenutku neuračunljivosti opizdila nikotinski flaster. mrzim što već treći dan kriziram iako dobivam potrebnu količinu nikotina. mrzim što ne znam gdje ću s rukama. mrzim sve one koji me svesrdno podržavaju. kad već mrzim, evo, mrzim i samu sebe malo, ipak je prošlo podne.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

mrzim to sto ne znam pricati price. ne pisati, pricati. dobro, srz problema je to sto uopce ne znam pricati kako spada (vecini ljudi pricam previse brzo), ali ima dana, kao danas, kad uhvatim rushdievog haruna i prelistam prvih par stranica i stvarno, stvarno jako pozelim da sam u stanju ispricati pricu, ili makar dogadjaj, vic. privuci pozorost slusatelja bez da moram tri do pet puta ponavljati svaku drugu rijec jer doticni slusatelj em ne razumije em mu je preveliki napor nakon par sekundi uopce pokusavati razumjeti.

mrzim to.
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

ev da ipak ne bude da mi je sve bajno i idilično, mrzim kad se svake godine moram seljakati po zg i useljavati u nove životne prostorije,stvari su mi razauste po kuferima u stanovima diljem zg-a, moraš ih skupiti sve!! lol, i onda otpeljati tramom do sobe... :cheers:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

jbt wrote:500xp poison za eko-pedercine
100xp ire za podrzavanje

i pitanjce: jel okay voliti post koji mrzi?
hmm, jel ovo dota ili wow? :lol:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Sandman »

Super je kad firma na svojoj ažuriranoj (al fakat je ažurirana) stranici reklamira nešto, pa ti onda pošalješ upit o tome da bi odgovor glasio kako oni to u svojoj ponudi nemaju. :x
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Post Reply