MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

jbt wrote:sto je maleni problem poput ciscenja kanala u zubu postao kolosalan problem jerbo se sve inficiralo i sad mi je desna strana lica toliko otekla da u stvari ne vidim na desno oko.
oprosti ali :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
you made my day :cheers:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

fak kak se moš smijat tome :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: MRZIM!!!!

Unread post by LordShaper »

:scratch:

i
Ire wrote:fak kak se moš smijat tome :x
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Nadji razlike!!! Posto je brzao, nas je crtac napravio nekoliko kljucnih gresaka, mozes li ih naci sve? Svoje odgovore saljtite na: neka adresa u Donjem usranom Milanovcu 23 ili tamo di su oni od jebenog postara Duje. Sto voli te i mrzim rimu, nemrem nac nis sto se rimuje s Duje.

Image
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

LordShaper wrote::scratch:

i
Ire wrote:fak kak se moš smijat tome :x
moje isprike ovaj put,nisam se smijao baš samoj nezgodi i problemima sa zdravljem nego tvojem stilu pisanja i gunđanju. a i povodim se onom, smijeh je najbolji lijek za sve :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

jbt wrote:Nadji razlike!!! Posto je brzao, nas je crtac napravio nekoliko kljucnih gresaka, mozes li ih naci sve? Svoje odgovore saljtite na: neka adresa u Donjem usranom Milanovcu 23 ili tamo di su oni od jebenog postara Duje. Sto voli te i mrzim rimu, nemrem nac nis sto se rimuje s Duje.

Image
Jedina razlika koju vidim je da jedan žmiri na lijevo, a drugi na desno oko...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

Izitpajn wrote:
jbt wrote:Nadji razlike!!! Posto je brzao, nas je crtac napravio nekoliko kljucnih gresaka, mozes li ih naci sve? Svoje odgovore saljtite na: neka adresa u Donjem usranom Milanovcu 23 ili tamo di su oni od jebenog postara Duje. Sto voli te i mrzim rimu, nemrem nac nis sto se rimuje s Duje.

Image
Jedina razlika koju vidim je da jedan žmiri na lijevo, a drugi na desno oko...
vidi fakat u pravu si.... :notworthy:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Mislim da sam danas dobio prvi okus tzv. mobbinga(cini mi se, ispravite me ukoliko se varam). Jasno vam je sto mrzim. Idemo u detalje sad.

Dakle, gazda je preko nekog sungulata i skota, te nedojebanog seronje saznao da sam imao nekih problema sa zdravljem, ona vesela epizoda s umiranjem, jelda, pa me tako danas pozvao u svoj ured da malo razgovaramo. Razgovarali smo o mom zdravlju, ali ne na onaj dobrosusjedski nacin, vec na onaj "os ti meni krepat u sred pogona" nacin? Trajalo je to nekih 15 minuta. Mislio sam se derati - mrs u 3 picke materine, stoko jedna neoprana, gnjido neljudska i tak to, ali nisam, ne smijem izgubiti posao. On je tako pricao o mojoj nekorektnosti, sto mu nisam rekao za moje probleme sa zdravljem, da to nije u redu, te da cemo vidjeti kako ce to dalje ici s poslom. Sva sreca da sam ja nekorektan, a ne on koji trazi uvid(i nazalost ga dobija) u moj medicinski karton. Otisao sam porazen i pokunjen. Mrzio sam i sebe jedno vrijeme nakon razgovora, ali me pustilo, znao sam da su to tracci seronje u mojoj glavi. Kako god da zavrsilo sve to, ja ne idem na putovanje u Italiju da provjerim strojeve za proizvodnju koju cu mozda nadzirati. Sve je sad mozda.
Jedina stvar koja nije mozda jest moje urlanje i psovanje jednom kad otkaz dobijem, lik se ovim razgovorom definitivno smjestio na listu ljudi koji zasluzuju bujicu uvrijeda jednom kad se prilika ukaze.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

@jbt...
:( to je žalosno...mislim da točno imaš zakone protiv diskriminacije na tu foru, mislim ako sam u pravu da su znanstveni kartoni iznimno zabranjen teren, ali opet sve ja to bubam kad pretpostavljam da su i došli do tvog zdravstvenog kartona preko veze i jer živiš u malom mjestu, tako da pretpostavljam da ikako spominjanje kršenja zakona neće ništa značiti tvom šefu jer će te mrtav ladan otpustiti ili tako nešto...
jedino što ti mogu reći da se ne živciraš previše oko toga ili da barem pokušaš se ne živcirati... :puca:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by MadDog »

jbt wrote:Mislim da sam danas dobio prvi okus tzv. mobbinga(cini mi se, ispravite me ukoliko se varam). Jasno vam je sto mrzim. Idemo u detalje sad.

Dakle, gazda je preko nekog sungulata i skota, te nedojebanog seronje saznao da sam imao nekih problema sa zdravljem, ona vesela epizoda s umiranjem, jelda, pa me tako danas pozvao u svoj ured da malo razgovaramo. Razgovarali smo o mom zdravlju, ali ne na onaj dobrosusjedski nacin, vec na onaj "os ti meni krepat u sred pogona" nacin? Trajalo je to nekih 15 minuta. Mislio sam se derati - mrs u 3 picke materine, stoko jedna neoprana, gnjido neljudska i tak to, ali nisam, ne smijem izgubiti posao. On je tako pricao o mojoj nekorektnosti, sto mu nisam rekao za moje probleme sa zdravljem, da to nije u redu, te da cemo vidjeti kako ce to dalje ici s poslom. Sva sreca da sam ja nekorektan, a ne on koji trazi uvid(i nazalost ga dobija) u moj medicinski karton. Otisao sam porazen i pokunjen. Mrzio sam i sebe jedno vrijeme nakon razgovora, ali me pustilo, znao sam da su to tracci seronje u mojoj glavi. Kako god da zavrsilo sve to, ja ne idem na putovanje u Italiju da provjerim strojeve za proizvodnju koju cu mozda nadzirati. Sve je sad mozda.
Jedina stvar koja nije mozda jest moje urlanje i psovanje jednom kad otkaz dobijem, lik se ovim razgovorom definitivno smjestio na listu ljudi koji zasluzuju bujicu uvrijeda jednom kad se prilika ukaze.
Nažalost, imaš li čvrste neoborive dokaze da se gazda domogao tvog zdravstvenog kartona i imaš li dobrog, ali stvarno jako dobrog odvjetnika, ne preskupog i poštenog... onda to sve skupa okači mačku o rep, pokrij se ušima i kad mobbing postane nesnosan, otiđi iz firme, jer za drugo nisu...
Ako nemaš dokaze - pokrij se ušima, trpi, kad postane nesnosno, podvij rep (ili im izgovori sve kaj ih ide, ali tako da te ne mogu uhapsiti) i otiđi, sa ili bez otkupnine...
Ako imaš gdje biti, ako misliš da možeš naći novi, kvalitetniji posao... daj otkaz...

Svi savjeti su vrlo pozitivni, ali kakva su radnička prava, takve su i metode ostvarenja tih prava, pri čemu se 90% slučajeva svodi na "je... kaj vam ja mogu... dajte otkaz, ak' vam se ne sviđa". :mda:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Don't Panic
Ewok
Posts: 42
Joined: 10 Dec 2009, 13:12
Location: ZG

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Don't Panic »

Mrzim zubobolju, zubarske ordinacije i sve vezano uz zub koji me sad boli... uh.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Mrzim.
I točka.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

mrzim raditi u školi
Instant Geek. Just Add Coffee.
Quicksilver
Jedi Master
Posts: 208
Joined: 25 Aug 2006, 14:57

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Quicksilver »

...ali, ti više ne radiš u školi!
:hehe:
Post Reply