MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

ok, opet se raspravlja umjesto da se mrzi, dosta toga!!

ja recimo mrzim zice i osigurace u svojem stanu i lika koji je to projektirao. sve uticnice su na mjestima gdje ti ne mogu dobro doci i na takvoj visini da lupas namjestajem u njih. zice su koma jer stalno krepavaju osiguraci. umiru kad ukopcam stolnu svjetiljku ili mikser ili punjac mobitela ili ves masinu ili...ja kupujem osigurace na metar, kaufland i sl. me vole. e pa liče koji si to projektirao, dabogda ti pregorio osigurac nakon sto napises veliki tekst o tome kako mrzis nesto, recimo osigurace i zice. mrzim i tebe.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

Opće...? Mrzim mogućnost glasovanja ljudi koji jedva da znaju razlikovati desnu od desne ruke... i prema činjenici da nemaju pristojan argument, drugoga van kilometara priče za kavom i citiranja Tomislava Jelinčića, oblikuju život ljudi prema tome. Mrzim inicijativu tajnica. Mrzim telefone koji zahtijevaju da se završi kopija kopije formulara da se osoba koja je napravila tu kopiju kopije javi i zvonjava završi. Mrzim to što konobarici treba deset minuta da ti dođe reći da toga danas nema i da izabereš nešto drugo. Mrzim situaciju u kojoj netko ima mišljenje i komentar o svemu. Mrzim kad se postavi ekvivalent star = pametan, pogotovo s obzirom da se radi o reciprocitetu. Mrzim automobile koji su parkirani sigurno. Pola metra preko linije. Mrzim sve vezano uz Švarckopf. Mrzim kad je nekome svejedno. Mrzim kad netko slegne ramenima i upotrijebi osobnu uvredu tipa "...pa što... ne znam..."

Je li što bolje?
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Samuel wrote:Opće...? Mrzim mogućnost glasovanja ljudi koji jedva da znaju razlikovati desnu od desne ruke... i prema činjenici da nemaju pristojan argument, drugoga van kilometara priče za kavom i citiranja Tomislava Jelinčića, oblikuju život ljudi prema tome. Mrzim inicijativu tajnica. Mrzim telefone koji zahtijevaju da se završi kopija kopije formulara da se osoba koja je napravila tu kopiju kopije javi i zvonjava završi. Mrzim to što konobarici treba deset minuta da ti dođe reći da toga danas nema i da izabereš nešto drugo. Mrzim situaciju u kojoj netko ima mišljenje i komentar o svemu. Mrzim kad se postavi ekvivalent star = pametan, pogotovo s obzirom da se radi o reciprocitetu. Mrzim automobile koji su parkirani sigurno. Pola metra preko linije. Mrzim sve vezano uz Švarckopf. Mrzim kad je nekome svejedno. Mrzim kad netko slegne ramenima i upotrijebi osobnu uvredu tipa "...pa što... ne znam..."

Je li što bolje?
Opa, Miki, zadrhtah od tolike mržnje. Opako ugrožavaš jbt-a.

Trenutno ništa ne mrzim. Sve mi je smiješno. :lol:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

Uvijek postoji dodatak... Uhhhh... Mrzim situaciju (najčešću) u kojoj se čovjek niti ne potrudi izmisliti objašnjenje zašto kasni. Ja barem izmislim nešto toliko neuvjerljivo da bar razvuče osmjeh. Zašto je neke stvari potrebno zapakirati u sivi karton kuverte plastičnog omota najlonske vrećice kojim se omota kartonsku kutiju u kojoj tajanstveni objekt stoji u plastici? Zakleman? Mrzim one stavove koji pokušavaju dokazati da je vikanje=razgovor. I ne, razlog zašto govorim tiho nema veze s tim što sam gluh na jedno uho. Mrzim ideju odjeće koja dodatno, dvostruko, naplaćuje činjenicu da je izumljena/dizajnirana ove godine. Sva je odjeća već izumljena. Materijal, anyone? Izolacija, kvaliteta? Dobro, možda ima potpis Paris, ali...
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nazir »

uglib wrote:
Samuel wrote:Trenutno ništa ne mrzim. Sve mi je smiješno. :lol:
Ja'b ovo lajkao da smo na fbu :zubo:
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

Mrzim zadnji zalogaj. Da pojasnim, štogod da se jelo, koja god čaša da se puni ili čisti, posljednji zalogaj ispadne. Kad se automat puni kavom, zadnja žlica zakači rub. Kad se šarafi nešto, posljednji šaraf ne uđe nego strugne po rubu i otkotrlja se. Po mogućnosti u karburator. Kad se završi posao polaganja pločica, posljednja, ona smještena pravo u sredinu, nije baš pod 90 stupnjeva. Jedini način da otkrijete zadnju mrlju na prozoru jest da prethodno spremite sav alat, očišćen i izglancan, u ormar. Metoda za otkrivanje tipfelera jest da se prije toga pošalje mail. Mrzim te, Murphy!!!
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Mrzim prehladu.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

mrzim kad crkne komp. sestrin. na kojem je 50 giga serija.

:mda:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

...semafore u sesvetama. nekidan, idem u smjeru dubrave i umjesto da bude zeleni val, ide crveni. ono, dodje ti zeleno i dok dodjes do slijedeceg semafora on taman prebaci na crveno... i tako par njih za redom. prosvikala sam :mda:

...novi raspored rijeckih autobusnih linija. sve ispremijesali i ne snalazim se vise uopce :scratch:
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

suaco wrote:...semafore u sesvetama. nekidan, idem u smjeru dubrave i umjesto da bude zeleni val, ide crveni. ono, dodje ti zeleno i dok dodjes do slijedeceg semafora on taman prebaci na crveno... i tako par njih za redom. prosvikala sam :mda:
E tako je meni svaki put kad idem u grad.

Nego, što se ne javi, mislim, kad si već bila tu?
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

Izitpajn wrote:Nego, što se ne javi, mislim, kad si već bila tu?
mah, bila sam u zg samo prolazno ovaj vikend, na putu do-od osijeka... obecajem, javim se slijedeci put kad naletim :P
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

Sad sam si pogledala profil i otkrila da sam najaktivnija u temi "Mrzim!", pa da ne razočaram samu sebe, mrzim što sam najaktivnija u temi "Mrzim!".
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

hm...trenutačno mrzim samo labose na faxu i to je to :cheers:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

Svi mrze labose na faksu. Mikrobiologija! Standardna ponuda trihineloze i povremeni dnevni specijalitet, Coca cola + kolera! Za 2.30 kuna uz državnu pomoć studentskoj prehrani. Carry your X.
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
Post Reply