MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

ovoono, suosjecam, al fakat neces dugo posao traziti, pa vas psihologa treba uvijek. vid mene, ja u svakoj godini radim 10mj, onda 2mj "godisnjeg" i onda opet posao. jest da imam malo vecu aktivnost kiseline u zelucu, al sve ce hokay bit. nemas brige, ak dipl.ing.bioteh.(ja) moze posao svako malo nac, naci ce ga i netko s korisnim zanimanjem.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
talos1
Hani
Posts: 55
Joined: 22 Apr 2008, 16:15
Location: Križevci ˝hole˝
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by talos1 »

au, loša vijest...počmi gledati i oglase u školama..., držim fige da što prije nađeš posao ;)
Fortune Smiles Upon Your Effort.
Under my leadership you will be safe.
The voice of the people is the voice of God.
For the greater glory of God.
For Infinity
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

jbt wrote:ovoono, suosjecam, al fakat neces dugo posao traziti, pa vas psihologa treba uvijek. vid mene, ja u svakoj godini radim 10mj, onda 2mj "godisnjeg" i onda opet posao. jest da imam malo vecu aktivnost kiseline u zelucu, al sve ce hokay bit. nemas brige, ak dipl.ing.bioteh.(ja) moze posao svako malo nac, naci ce ga i netko s korisnim zanimanjem.
pa pogledaj bolju stranu toga onda imaš tih 2mj. da što više pročitaš knjiga :D ili to nije bolja strana što nemaš 2mj posao u godini...sorry :(
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

bilo bi fenomenalno kad bi to vrijeme mogao provesti citajuci knjige i sredjivajuci zaostatke. medjutim, nisam takav, pa zaostatke ostavim za slijedeci period. imam na hdd filmove koje namjeravam pogledat vec 3-4 godine. al sigurno cu slijedeci put kad budem imao vremena.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

talos1 wrote:počmi gledati i oglase u školama...
Nema oglasa zasad nikakvih :x

Evo šaljem otvorene zamolbe posvuda. Već mi nestaje inspiracije.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
talos1
Hani
Posts: 55
Joined: 22 Apr 2008, 16:15
Location: Križevci ˝hole˝
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by talos1 »

niniane wrote:
talos1 wrote:počmi gledati i oglase u školama...
Nema oglasa zasad nikakvih :x

Evo šaljem otvorene zamolbe posvuda. Već mi nestaje inspiracije.

da, škole se aktiviraju u 8mj :(.... nemoj zaboraviti baciti pogled na Narodne novine
Fortune Smiles Upon Your Effort.
Under my leadership you will be safe.
The voice of the people is the voice of God.
For the greater glory of God.
For Infinity
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

isto tako, hzz http://hzzweb.hzz.hr/manager/posloprimac.asp je dobar indikator toga tko od tih koji daju natječaje stvarno traži nekoga. ako poslodavac (u ovom slučaju o školi razgovaramo) zbilja traži kadar, natječaj će izaći i na zavodu. ako je natječaj samo pro forma, da bi se zaposlila određena osoba, neće se truditi dati ga tamo.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

mrzim sebe trenutačno :(
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

mrzim što sam tako tvrdoglav pa se svađam s ljudima do koji mi je stalo oko gluposti i sitnica :x :x :x
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

- Mrzim kad u Cinestaru sjekirom uvale pauzu u bilo što duže od foršpana
- Mrzim banke i nesposobne šalterce i šalteruše, koji nemaju pojma o osnovama onoga što im piše na pločici na stolu
- Mrzim banke i njihove kamate. Ispada da je zdravije i jeftinije otići do lokalnog zelenaša/lihvara i da će ta ekipa biti socijalno osjetljivija od legalnih strvinara...
Randomness is strong with this one!
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

pretpostavljam da ekipa ovdje nema problema s hardwareom kakvih ja imam. prije godinu i sitno sam kupio 500gb HDD, seagateov, jerbo nisam ni htio blizu bit WDa. i sve pet do proslog ponedjeljka kad je 500gb umro. samo krepo odjednom. naravno da je imao oko 420gb raznog na sebi, nekih vaznih i nekih nevaznih stvari, al ipak 420gb.
al ima seagate rjesenje, samo stavis novi firmware i sve ce raditi super, svi podaci tamo, mos se dalje igrat. al ajd ti pogledaj spada li tvoj disk mozda u bilokoju od ovih linija.....naravno da je moj spadao.
okay, kaze seagate, mos stavit firmware, nece ti bas svi podaci ostat, al oko 50% je tamo i hdd i dalje rad, k? al daj prije pogledaj nalazi li se tvoj disk mozda u jednoj od ovih serija unutar linije....nalazi se.
dobro, jos uvijek nije sve crno, provjeri jos jel jedan od ova 4 serijska broja unutar serije unutar linije...je, di bi bio.
a jebga, kume, nemas podatke, a bogme ti ni hdd nece raditi, aj ti to nama salji, barem ces dobit hdd, jelda. okay, tuga u mom srcu je velika, malo mi se muti, al barem cu hdd dobit nazad.

garancija je istekla.
Blood for the Blood God!!

engi
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Re: MRZIM!!!!

Unread post by corwin »

ako te sta tjesi (vjerovatno ne ali...) meni se pokvario DVD, a garancija se misteriozno izgubila. OK nije problem, ima ih za par-sto kuna, odem kupim novi i spremam garanciju na sigurno...i naravno da sam u tom trenutku nasao garanciju od onog starog koji je u medjuvremenu zavrsio na otpadu :x
sorry zbog gramatike
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Meni sva gvožđurija koja odluči izdahnuti uobičajeno crkne dan nakon isteka garancije :boink:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

jbt wrote:pretpostavljam da ekipa ovdje nema problema s hardwareom kakvih ja imam. prije godinu i sitno sam kupio 500gb HDD, seagateov, jerbo nisam ni htio blizu bit WDa. i sve pet do proslog ponedjeljka kad je 500gb umro. samo krepo odjednom. naravno da je imao oko 420gb raznog na sebi, nekih vaznih i nekih nevaznih stvari, al ipak 420gb.
al ima seagate rjesenje, samo stavis novi firmware i sve ce raditi super, svi podaci tamo, mos se dalje igrat. al ajd ti pogledaj spada li tvoj disk mozda u bilokoju od ovih linija.....naravno da je moj spadao.
okay, kaze seagate, mos stavit firmware, nece ti bas svi podaci ostat, al oko 50% je tamo i hdd i dalje rad, k? al daj prije pogledaj nalazi li se tvoj disk mozda u jednoj od ovih serija unutar linije....nalazi se.
dobro, jos uvijek nije sve crno, provjeri jos jel jedan od ova 4 serijska broja unutar serije unutar linije...je, di bi bio.
a jebga, kume, nemas podatke, a bogme ti ni hdd nece raditi, aj ti to nama salji, barem ces dobit hdd, jelda. okay, tuga u mom srcu je velika, malo mi se muti, al barem cu hdd dobit nazad.

garancija je istekla.
ovo ljeto sam iskusila te muke s Maxtorovim hdd-om. odoše sve kaj je bilo gore. Fala ne znam komu, al bar sam datoteke za faks imala na USB-u, a muziku par dana prije zapržila na DVD- lude sreće. Ali sam ostala bez svega ostalog...eh.
Post Reply