MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

Krvoje wrote:Kad u naletu inspiracije istipkam četir' kartice koje mi se sviđaju pa se desi zavrzlama s baterijom i autosaveom ter to sve izgubim...
ajjjj :shock: :pale: :shaking: :pottytrain5:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

kad uhvatim propuh i ukoči me vrat i desno rame, pa ne mogu uopće podići desno rame, a istovremeno me zglob na lijevoj ruci boli već tjedan dana - osjećam se kao invalid, imam problema i jaknu obući...
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Krvoje wrote:Kad u naletu inspiracije istipkam četir' kartice koje mi se sviđaju pa se desi zavrzlama s baterijom i autosaveom ter to sve izgubim...
Suosjećam. I samoj mi se desilo:
niniane wrote:I mrzim misteriozni nestanak cijelog poglavlja (i NE, NEMOJTE mi sad početi pisati što da pokušam napraviti i kakav file recovery da probam jer NEMAM ŽIVACA i probala sam već SVE i ne mogu si dozvoliti da izgubim JOŠ ČETIRI SATA na traženje *(/&$%/()(&%/( poglavlja!) :x
... characters, personalities, stories and larps...
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Uh. 'žas.

Teoretski, sve to i dalje stoji u glavi i da se ponovno napisat, ali baš je malo bedirajuće...
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Krvoje »

P.S.
pronađoh izgubljeni tekst u Recycle Binu pod ekstenzijom .asd, koji se lepo da otvoriti u wordu.
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

:cheers: :cheers: :cheers:

Drago mi je :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

b-net
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

uglib wrote:b-net
Elaboriraj malo :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

niniane wrote:
uglib wrote:b-net
Elaboriraj malo :D
A eto, u mene sve ide preko b-neta, telka, telefon i internet - muž zaključio da je to povoljno i zbilja je, pogotovo kad danima ne radi telefon i ne troše se impulsi. Dobro je i što nas nitko ne može nazvati i trošiti nam vrijeme. B-net zbiljam misli na nas. To što povremeno ni telka ne radi, samo se ekran plavi, to ni ne skužim i baš me briga, ali kad krepa Internet... :x I krepan je dva dana. Naravno, istovremeno je krepan i telefon, pa se mora gospodu u b-netu zvati s posla ili s moba. Brijem da je lakše dobiti ured predsjednika države nego njihovu službu za korisnike. Jedino je teže dobiti katehetski ured na Kaptolu. I kad ih konačno dobijem, s moba, a kune samo cure dok se loptica prebacuje i nitko pojma nema. Na kraju kaže babac da će javiti što je i nitko ništa - nit se tko javlja, niti proradio net i telefon. I kad gle čuda, mi svi odmah poskakali, srećom, ima se dva kompa pa nije brak došao u krizu, a potomak je u kazni i ima zabranu. Taman se opustiš kad opet se sve sruši. I ruši se svako malo, sad te imam, pa te nemam. Telefon više ne radi nego radi. Ma sve u krasni k, hoću drugog operatera.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

ja s b netom nikad problema imala niti ih je bilo teško dobit kad je trebalo :dontknow:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

To je zato što je riječ o b-netu. Ja koristim samo a-net. :kava:
:P
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Mrzim sto nemam dva kompjutera pa onda ova moja oce nekakvo "svoje vrijeme" na kompu. I onda sjedi 2 sata i cita FB. A mene cekaju mejlovi i TeamFort2 i C&C. Da SMAC ne spominjemo.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Sandman »

Pitao bi što je FB, al imam neki osječaj da ću zažalit. :zubo:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

Nisam sigurna jel' volim ili mrzim kad ispadnem jedini idiot koji je ispoštovao rokove. :zbunj:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
Post Reply