MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Teddea wrote:ljenu sebe što još nisam počela gledat firefly :x :x :x
Brzo, brzo, trk gledati! :D

Mrzim kad sam gladna. Mrzim činjenicu što sam često gladna. Mrzim i činjenicu da mogu puno jesti.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

a to se isplati gledat? ja, naime, nisam pogledao ni minute toga.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Meni druga najbolja. Okej, dijeli 2. mjesto.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

MRZIM NEOČEKIVANO I PRETJERANO VELIK RAČUN ZA INTERNET!!!
MRZIM ČINJENICU DA NEMAM POJMA KAKO JE TAJ RAČUN TOLIKO VELIK!!!
MRZIM ČINJENICU DA NIJE DOVOLJNO VELIK DA BIH MOGLA OKRIVITI NEKOG PRIKVAČENCA!!!

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Imam potrebu vrištati.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

niniane wrote:MRZIM NEOČEKIVANO I PRETJERANO VELIK RAČUN ZA INTERNET!!!
MRZIM ČINJENICU DA NEMAM POJMA KAKO JE TAJ RAČUN TOLIKO VELIK!!!
MRZIM ČINJENICU DA NIJE DOVOLJNO VELIK DA BIH MOGLA OKRIVITI NEKOG PRIKVAČENCA!!!

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Imam potrebu vrištati.
napravi se blago retardirana i odi na pult t-coma, vipa ili di si već, i deri se na njih da to nije tvoj račun uz povremeni trzaj glave u desnu stranu (da pomisle da imaš tikove) i pokušaj tu i tam počet pričat s imaginarnom prijateljicom do sebe - mislim da će se problem ubrzo rješit. :D
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

A da rijesimo problem koristenjem Flat tarife? Od kad je postala moguca, koristim ju. Koliko kosta, toliko kosta. Nikad zazalio. Nikad se ulogirao da vidim koliko sam potrosio i takva sranja. 140kn, fakat kajgot.

edit - e da, bljuzga. ne mogu, a da ne mrzim bljuzgu. ekipa taj usrani snijeg hvali, a di toga ima? 5 minuta i postane usrana bljuzga. cak je i rijec za bljuzgu odvratno zvuceca - blju zga, kao "bljuv zgadilo mi se", pa smo malo skratili.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Makovnjacha wrote:napravi se blago retardirana i odi na pult t-coma, vipa ili di si već, i deri se na njih da to nije tvoj račun uz povremeni trzaj glave u desnu stranu (da pomisle da imaš tikove) i pokušaj tu i tam počet pričat s imaginarnom prijateljicom do sebe - mislim da će se problem ubrzo rješit.
Ja sam psiholog. Ne smijem završiti na psihijatriji, makar i s dijagnozom privremene neuračunljivosti. :x
jbt wrote:A da rijesimo problem koristenjem Flat tarife? Od kad je postala moguca, koristim ju. Koliko kosta, toliko kosta. Nikad zazalio. Nikad se ulogirao da vidim koliko sam potrosio i takva sranja. 140kn, fakat kajgot
Hvala što si mi otkrio Ameriku :zubo:
Neki žive kao podstanari i imaju gazdaricu koja odbija tehnologiju.
Neki žive kao podstanari i ne mogu se obvezati ugovorom jer ne mogu biti sigurni da će zadržati istu adresu do isteka ugovora.
Neki žive kao podstanari i puno im je zgodniji Homebox koji ima telefonsku liniju koju možeš seljakati kako ti puhne i besplatno.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nazir »

niniane wrote:Neki...
Neki ...
Neki...
Ma ko to? :zubo:
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by MadDog »

niniane wrote:Ja sam psiholog. Ne smijem završiti na psihijatriji, makar i s dijagnozom privremene neuračunljivosti. :x
:off:
kako ne, ako te netko išta pita reci da si tu radi istraživanja... uzmi za svaki slučaj sa sobom DSM IV, teže će te prokužiti... :D
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

okay, nisi jedini podstanar tu, jelda? ja sam zavrsio PBF, jebaga, radim u klaonici, sta mislis koliko stanova posjedujem? i jos ne zivim u pravom gradu nego u varazdinu. i placam flat net tarifu. bez jebenih ugovora, ima firmi koje nisu tcom i zele tvoje pare odmasadaodma.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Hmmm, uključuju li te firme i prebacivanje s T-Com linije na njihovu?...
A tko potpisuje to prebacivanje?...
Gazdarica!!!

Btw, mrzim svoju gazdaricu jer se jučer nije pojavila po stanarinu iako se najavila da će doći. I mrzim što će sad doći sutra ujutro, a ja MRZIM kad subotom ujutro ne mogu spavati onoliko koliko hoću, moram i želim! :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
VokiToki
Ewok
Posts: 18
Joined: 09 Jan 2009, 21:07

Re: MRZIM!!!!

Unread post by VokiToki »

Mrzim REDOVE !!! :x

To nije nešto novo na mom 'hate' popisu, ali u zadnje vrijeme sam stalno u njima... Najrađe bi se okrenuo prema svim tim ljudima iza sebe koji me stišću s leđa, i --------> :puca:
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

mrzim kurikulum, mrzim žsv i mrzim budale koje stavljaju ta ista žsv na kojima će tupiti o kurikulumu danas od 4 do 8, a rukomet je u pola 9, tako da će, dok dođem doma utakmica već debelo trajati. da ne govorim da bih rado pogledala i onu drugu, umjesto koje ću slušati kako netko pjeva hvalospjeve ministru zamorcu. :x :x :x :x :x
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Oftopik, ali koga briga: na žsv-ima od fizike su popljuvali kurikulum. I to ne samo fizikalni dio. Sve. Nekoliko puta. Iz nekoliko smjerova. uzduž i poprijeko. Pogotovo poprijeko. Možda stavim nešto na blog ovih dana.
Post Reply