MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ariel »

Mrzim kobasice od kvadratnih jednadžbi s decimalnim brojecima na 4. decimalu. tako se smotam da dobijem x tek od 3.,4. puta. :mda:
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Koristi razlomke, ili zaokruži, ili piši a=2,3275 pa dalje računaj s "a" i samo na kraju uvrsti.
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ariel »

sve mi je u razlomcima, ne mogu zaokružit jer je to zadatak iz kemije, a oni traže broj do 4. decimale. a meni samo treba x da ga uvrstim u formule za entropiju ili neku sličnu glupost. to je psihičko maltretiranje! :boink:
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Upiši drugi faks.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ariel »

je, 6 ispita pred kraj. nakon 45 položenih. šta misliš, da sam skroz poludila. :boink:
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ne skroz. :zubo:

Svi mi koji studiramo smo malo ludi. Dobrovoljno se dajemo u ruke ljudima koji nas tjeraju da godinama učimo nešto što će nam u životu trebati u vrlo malom postotku (a što bismo mogli naučiti i iz drugih izvora, bez njihovog iskaljivanja frustracija na nama), kako bismo za uzvrat dobili komad papira koji poslodavcima zbog nekog čudnog razloga predstavlja dovoljan dokaz da zaista znamo raditi to što na dotičnom papiru piše, a bez kojega nas ne žele zaposliti.

Problem je u sustavu obrazovanja koji se vuče još iz srednjeg vijeka i činjenici da nitko neće nešto naučiti bolje samo zato što ga je netko tko mu ništa ne predstavlja u životu, kaznio. Osoba će nešto naučiti samo ako to doista želi naučiti, ako ju to zanima, a ne zato što neki profesor to traži od njega.

Čudni smo mi, ljudi.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Re: MRZIM!!!!

Unread post by MrSini »

Mrzim! Mrzim život kada me boli! Mrzim sebe zato što me boli! Mrzim sve! Mrzim i ovaj kompjuter kada me boli jer me od svjetlosti ekrana jo više boli! Mrzim i onaj trenutak kada malo manje boli jer znam da će več u slijedećem trenutku još više da zaboli! Mrzim! Mrzim! Mrzim i kafetin i nalgesin, a tek kako mrzim tegrtol i neurontin!!! Mrzim i sebe kada bol skroz prestane jer znam da će da se opet ponovi. :x
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Belzebubbles »

Na svoju i preveliku žalost iste sam riječi siktao prije mjesec dana...

Mrzio sam pičkaste analgetike raznoraznih vrsta gutane u najvećim dozama koje ti uopće daju. Mrzio sam ležati u mraku, slušati stenjanje polumrtvih starkelja i grčiti utrobu u čekanju da udari intravenozni tramal... Mrzio sam zgrčene mišiće i bolove u glavi, uzrokovane čiste nemogućnosti da podnosim bol 24 sata na dan... Mrzio sam proklete budale koji su mi uskraćivali tablete... Mrzio sam onih tri sata sna svake noći - mrvice koje sam imao zahvaljivati natopljenošću lijekovima...

Ali sam volio bezosjećajnu kučku od sestre kada mi je konačno upucala morfij. Pet minuta onog očajnog čekanja: Pa hoće li već?, i hoće - bog sna nikad ne zataji. Šteta, već nakon nekoliko sati sam opet brojao stropne ploče, pitajući se kako je moguće da homo sapiens još uvijek nema tvornički ugrađen sustav za obranu od agonije.

Volio sam i trenutak kada sam ustao iz kreveta. Pluća paraju, pokušavam ne vizualizirati slike krvavog švicarskog sira, ali hodam.

Boli više neće biti, to mi garantira puna kutija tramala na stolu.

He, he, sanjao sam da su me vratili u bolnicu... Mrzim strah.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Re: MRZIM!!!!

Unread post by MrSini »

Belzebubbles wrote: Boli više neće biti, to mi garantira puna kutija tramala na stolu.
.
Ako ti pomažu tabletice. :cheers:
Meni djeluju samo injekcije, a imam jebenu sposobnost organizma da poslije 2-3 moraju duplati doze da bi uošte djelovale.
Mrzim strah.
Bojim se samo bola. :x

P.S.
Nisam ja bolestan od neke smrtonosne bolesti nego od obicne neuralgije trigeminusa pa me zeza samo bol. Ko ne zna kakva je to bol da mu opisem kako je meni to doktor pojasnio: "To je najjača bol koju ljudsko srce može podnijeti a da ne otkaže." :x
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Belzebubbles »

MrSini wrote:Ako ti pomažu tabletice. :cheers:
Meni djeluju samo injekcije, a imam jebenu sposobnost organizma da poslije 2-3 moraju duplati doze da bi uošte djelovale.
Zaista: :cheers: , i ne možeš vjerovati koliko sam sretan što mi je toliko dobro, da stvarno i djeluju.

Meni su isto tako duplali doze, pa onda počeli mijenjati lijekove jer više nije imalo smisla.

Vrhunac je bila epizoda sa morfijem, uzevši u obzir da sam ja onda već bio na drugim analgeticima koji, evidentno, nisu pomagali niti kurca.
Bojim se samo bola. :x
A što misliš što je moj strah? Možda da ću umrijeti? :lol2:
Može postojati samo jedan strah, ovo ostalo su derivacije za sretne.

Ne znam kako tebi, meni su živci prošli nakon dva tjedna. Znaš ono: stalno ti se tresu ruke, na podražaje djeluješ agresivno, neko sam vrijeme toliko bio u kurcu da bi mi na na svaki glasniji zvuk srce skoro stalo od straha (tada sam bio tek na tramalu, djelovao je negdje kao placebo). Sestra glasnije udari vratima intenzivne, a ja skoro iskočim iz kreveta. Superfly!
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Re: MRZIM!!!!

Unread post by MrSini »

Belzebubbles wrote: Ne znam kako tebi, meni su živci prošli nakon dva tjedna. Znaš ono: stalno ti se tresu ruke, na podražaje djeluješ agresivno, neko sam vrijeme toliko bio u kurcu da bi mi na na svaki glasniji zvuk srce skoro stalo od straha (tada sam bio tek na tramalu, djelovao je negdje kao placebo). Sestra glasnije udari vratima intenzivne, a ja skoro iskočim iz kreveta. Superfly!
Ja sam se smirio kada su mi ustanovili dijagnozu.Smirio me jedan dobar doktor koji me je naučio kako da bježim u mislima od bola. Bolest vucem evo 6. godina.

Mogu na operaciju i u mom slučaju imam 50% šanse da bude bolje stanje, a 50% da bol postane svakodnevna.

Kakva tebe bolest tako muči?
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Vidio si ovo, jelda?
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Re: MRZIM!!!!

Unread post by MrSini »

Izitpajn wrote:Vidio si ovo, jelda?
Da.
For persons with continued pain after medical therapy, surgical options may be considered. These procedures have variable risks but may be very effective.
Samo da napomenem da živim u BiH. Ovo:
but may be very effective
je u BiH svedeno na mogućnost 20-30%. :x
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Da, palo mi je na pamet.

A pretpostavljam da bi morao dobiti na lutriji da to obaviš vani.

Ili se učlaniti u neku od degutantnijih političkih stranaka.
Post Reply