neprihvatljivo

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

neprihvatljivo

Unread post by Ire »

bušenje pneumatskom bušilicom ispod nečijeg prozora u 6:50 ujutro je neprihvatljivo!!!!

:mda: :poguzi: :palica: :baba: :sw: :puca: :laser: :gori: :blast:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Hm, ako je baš ispod prozora, ima i za to lijeka. Vruća voda, ledena voda, prljava voda, kipuće ulje ili neki čvrći materijali. A i ako nije točno ispod, onda je možda dovoljno dati određenu horizontalnu komponentu brzine.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

frajer je nažalost bio zaštićen vozilom u kojem je sjedio :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Dakle, boja, prljava voda itsl. po šoferšajbi. Po mogućnosti i nešto smrdljivo. Malo mašte, ženo! :?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

gle bilo je prerano za maštu :?
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Eh, dobra stara vremena prozorskih komunalija i kahlica :lol:
Randomness is strong with this one!
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Neki tvrde da je to zapravo dalo ideju Newtonu, a ne jabuka!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Skupljaj ili posudi iskorištene uloške da ih bude više i pobacaj ih po njemu. Može bit patolog, grobar ili nekrofil, al nema tog muškarca kojemu se ne gade ulošci. Pobjeći će, bio on vani, u autu ili Mirko Ȓondić. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

samsung :shock: bolesno
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Možda zato što mi je jedna ženska u detalje opisivala čitavu proceduru od pms-a do smp-a, pa znam i više nego što bih htio o tome. Ne mora biti da je kod svih jednako, ali ako je i približno... :shaking:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:Skupljaj ili posudi iskorištene uloške da ih bude više i pobacaj ih po njemu. Može bit patolog, grobar ili nekrofil, al nema tog muškarca kojemu se ne gade ulošci. Pobjeći će, bio on vani, u autu ili Mirko Ȓondić.
Ire wrote:samsung :shock: bolesno
A tvoja reakcija samo potvrđuje moj gornji navod.:zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

a kaj je smp?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

moj stan u vz je ispod prometnice koja se zove OBILAZNICA. kamioni pocinju voziti u 4h ujutro prestaju oko 23.30 al onda pocinju nocne utrke 500m dugackim segmentom ceste. i fvcking kid you not. spavam oko 5 sati dnevno ukoliko imam srece.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Moj susjed koji jedini u kvartu ima kuću (svi drugi su u zgradama) ima običaj nedjeljom raspaliti bilo kakve radove (samo da su glasni) - jedino nedjeljom, i to rano ujutro, kad sav pošten svijet spava... (posebno ako su noć prije bili vani:x )
Također, ima običaj paliti gume i slično smeće. Mislim, ako netko uživa u mirisu (čit. smradu) spaljene gume i inog smeća, neka mu, nemam ništa protiv i jako sam liberalna, ali ako taj netko dotičnu radnju vrši u vrijeme kad vjetrić pirka ravno prema mojim prozorima, posebno ako s prozora upravo visi svježe oprana odjeća... Ahm.
:blast:
Jednom smo stara i ja fotkale doticnog kad je palio svoj oganj koji s enije ni vidio od silnog dima i namjeravale tu sliku poslati u Karlovacki tjednik, al eto, odustasmo u medjuvremenu, ni sama ne znam zasto...
A on NE odustaje... :x :x :x

Samsung, imas kakav kreativan prijedlog i za mog susjeda? :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ Nimrod
pms - predmenstrualni sindrom
smp - sindrom menstrualne prošlosti (to ti je onih ostalih petnaest-dvadeset dana do novog pms-a; naizgled je sve u redu (s muškog stajališta), međutim, svako malo dolazi do bezrazložnih erupcija (opet s muškog stajališta) negativnih emocija usmjerenih ka muškoj strani gentilne zajednice. Neki to zovu i PMSP iliti postmenstrualni stresni poremećaj. :D :uzdravlje:

@ niniane
Pa budući da čovjek to radi nedjeljom u rano jutro, a vi budete subotom po noći vani, zašto ne bi spojili neugodno s beskorisnim? Dok čovjek lagano spava snom pravednika subotom uvečer, titrajući od iščekivanja nedjeljnog jutra i novog paljenja i lomljave, vi dođete pred njegovu kuću između dva i četiri ujutro (ovisno o godinama susjeda - što je stariji to ranije morate doći, jer takvi ljudi idu ranije spavati i ranije se bude) i napravite sve ono što on vama radi. Zapali se koja guma, malo smeća navije se scooter, rammstein ili neka zavijačina Tereze Kesovije do daske pod njegovim prozorom i slično. Kad čovjek sav izbezumljen upali svjetla i istrči van iz kuće, vi date petama vjetra.
E sad, što postižete s tim? Prvo, čovjek je korak bliži srčanom ili moždanom udaru (sa sve većim brojem noćnih ponavljanja te ceremonije, čovjek će biti bliži vječnim lovištima, a to nam je naravno, krajnji cilj). A druga i možda još bitnija stvar, jednom kad se staru osobu probudi, ona više ne može zaspati. I što mu preostaje nego da u tri ujutro, dok ste vi svi još u gradu, obavi paljenje svojih guma i smeća? Dok se vi vratite iz grada, ona će već obaviti posao. Vi ćete otići spavati, neometani, a on će cijeli dan biti kencav, umoran i neraspoložen.
Ah da, ako želite malo začiniti cijelu priču, uvijek se tu može ugurati neki uložak. Možda, kad čovjek istrči van pa se posklizne na jedan od njih...? :angel:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply