10 godina mature

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Tanja.C wrote: @ Nimrod - ti si actually zapamtila toliko ljudi iz razreda? :shock: Jesi li to uzela neki yaerbook u ruke ili si sve nabrojala iz glave? :oops:
Iz glave. I wish we had a yearbook. No, moj je razred praktički markirao i slikanje. Vidiš, da mi je znati gdje su mi te dvije i pol fotke kad su nas ulovili na prepad...
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Bahod wrote:a ja sam, za razliku od vas, išao u razred s dvije generacije :zubo:
Koji razred si pao? :zubo:
Ja sam pala drugi gimnazije - srušila me fizika. :shaking: I onda me mater zbog sramote ("Što će reć susjedi?!!") prepisala u školu u drugi grad, gdje sam živjela u đačkom domu. Eeee, onda sam se preporodila :drunken: jer više nisam bila u majčinom posesivnom zlatnom kavezu. I believe I can fly... :cheers:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Milena wrote: a možda i zato što je to ista škola? :D :wave:
možda... :D

A bome ni među profesorima nije nedostajalo 'individualaca'... :alien:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Tanja.C wrote: Koji razred si pao? :zubo:
Ja sam pala drugi gimnazije - srušila me fizika. :shaking:
cc isto, samo kod mene su presudni bili humanistički predmeti uz olakutnu okolnost ooooooooogromnog broja što opravdanih, što neopravdanih sati
Nikad mi nije bila jasna ta podjela, ta ja sam uvijek opravdano markirao. :zubo:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

uf, ne spominji markiranje. :D
Ja sam markirala fiziku (najviše) i odlazila čitat SF u knjižnicu. Hmmm... :scratch:
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Ja baš jučer primio poruku od jedine osobe iz srednje koju još mogu nekako podnijet da se sprema nekakva "srednjoškolska kava". :x

Bio na petgodišnjici - jedva preživio a da ne počnem izvodit Harlana Ellisona. :D

Na desetgodišnjicu me nitko nije zvao, pretpostavljam da je valjda nije bilo.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

čuj pasti u srednjoj :dontknow: :scratch: i neopravdani

mislim da nisam imao izostanka u 3 razredu
nekoliko dana izostanka u 1 i 2

a četvrti razred sam malo više luftao :ocasion: cca 2 neopravdana :scratch:

:x koji levat :x sam ja
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Cek.. Je li ovo mozda nova literarna radionica? Uf.. To je bilo brzo! :D

Ja bas srednju ne pamtim kao crni srednji vijek.
Mi smo isto bili sareni razred, s tim da sam ja bio u grupici odlikasa koja skoro nikad nije ucila, ali smo uvijek sve znali. Uz to smo se svadjali s pol zbornice na filozofskom nivou i nismo ih fermali pol posto. Pogotovo smo im strasno isli na zivce kad nam nisu mogli zapapriti jednice nakon svadja, jer su jako tesko nasli pitanje na kojem bi nas srusili.
Imali smo zatim strebere/sminkere s kojima smo si bili dobri jer smo svi bili u klubu odlikasa.
Imali smo stemere s kojima smo bili dobri jer smo bili u klubu anarhista.
Imali smo hrpu ljudi koja bi bila u nekolikoj od tko zna koliko subkultura i nikog nije bilo briga, dokle god su se profesori s liste za odstrel pjenili oko toga.
Nitko iz drugih razreda nas nije gnjavio jer su i stemeri i streberi bili ili preopasni ili preveliki da bi se ITKO zelio gnjaviti s njima. I uvijek smo imali taj stav da ako taknes jednog, imas na vratu CIJELI a) razred.

Valjda se dobro poklopilo. Ili pricam gluposti jer sam ih ja tako dozivljavao. :lol: Blagodati gimnazije...

Jedino za cim zalim: Na svim kasnijim godisnjicama su mi cure rekle "kak si u srednjoj bio slatki komad"... A JA KRETEN PLIVAO ILI IMAO NOS U TOLKIENU :boink:
Randomness is strong with this one!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

I meni su rekli da sam bio slatki komad... kad sam nagazio na minu.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Unread post by poison »

niniane wrote: Ali psihičko maltretiranje... Došla sam u srednju školu odlučna da će to biti moj novi početak - i iskompleksirana do boli. Å to ti sve klinci mogu napraviti... a kako tek okrutni mogu biti!...
No dobro, sad se osjećam manje usamljeno. Već sam počela vjerovati da je samo meni osnovna škola bila 9. krug Danteovog pakla (Vi koji ulazite itd...)
Srednja škola je bila zapravo podnošljiva, kad se usporedi s osnovnom, druga stvar su posljedice osnovne koje su se tada počele manifestirati. :x
niniane wrote:Imala sam jedno vrijeme fiks ideju da ću, kad odrastem i postanem faca s diplomom (boingam glavom o zid jer još nemam diplomu - kako nelchee reče - TAJ PRITISAK! ) se pojaviti među tim ljudima koji su mi svojedobno uništili život (bez pretjerivanja. Kad imaš 12-13-14 g., takve stvari ti zaista mogu uništiti život) i pokazati im da me ipak nisu dotukli, već da sam u tome našla snage za postići uspjeh o kakvom oni mogu samo sanjati.
Joj, i meni je to palo na pamet, pogotovo kad sam čula da cura koja me tada svakodnevno maltretirala za dobro jutro krenula za frizerku i ni to nije završila. (Ne, nisam ni malo zlobna. :angel: ) Ali ne da mi ju se tražiti negdje po bespućima Bosne (gdje čujem da je završila) samo da joj mahnem diplomom ispred nosa kad ju dobijem. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

3 godine, samo 3 godine od mature :blob:
nema me.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: 10 godina mature

Unread post by writer16 »

Ire wrote:u subotu idem na proslavu 10 godina mature

:x aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :x

iz više razloga ..

a/ 10 godina je prošlo od škole :fuj: 10!

10!!!

b/ nemam kaj za obuć :hekla:

c/ nisam podnosila većinu razreda :puca:

d/ 10 godina od mature!!! :bilo:

:krepan:


10 godina??????!!!!!!?????!!!!??? babo...(just kidding) ja sam defitivno najmlađi ovdje meni moja tek završila ( i nisam naravno išao na nju, vidim da je to ovdje na forumu kao neko nepisano pravilo :scratch: ) ja bi na tvom mjestu išao, ionako ti biće pola bivšeg razreda redovito čita blog i ljubomorno sline ili tako nešto (ako imaš takav razred ljubomornih i zadrtih ljudi) uglavnom izguštaj se i moja preporuka zgazi se :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: 10 godina mature

Unread post by Ire »

writer16 wrote:10 godina??????!!!!!!?????!!!!??? babo...
:bilo: ne, ček .. :baba: ček, ček, ček .. :puca:
writer16 wrote:ionako ti biće pola bivšeg razreda redovito čita blog i ljubomorno sline ili tako nešto (ako imaš takav razred ljubomornih i zadrtih ljudi) uglavnom izguštaj se i moja preporuka zgazi se :D
čist sumnjam da ti ljudi (ne svi, ali određeni postotak) uopće zna što je to internet ..

krećem se spremat za par minuta
:rashpa:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Unread post by nelchee »

biti će materijala za blog :D
Post Reply