Mrzim Apple

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Mrzim Apple

Unread post by jbt »

Fakat su seronje i elitisti. Imaju vec neko vrijeme reklame koje pljuju po korisnicima pc-ja. Koji vrag je s tim forama?
Sve reklame su na istu foru - gle mene ja sam mac i tako sam fancy & kewl & lepi & ugodan, njanja, a ti si ljigi ljigi jer si pc. Molim?? Jel iko ikad vidio reklamu u kojoj se Dell smije macu jer ga moras u servis odnijet ako oces ugradit 1 usranu memoriju?? Ili reklamu u kojoj Merdjo usporedjuje vozace ostalih auta s jahacima magaraca?
Sto je najgore, te reklame ne padaju na gluhe usi, vec ih ekipa(koja i izgleda kao kenjac iz reklame) pusi i to ko kubanku. Jelda panju, ako te reklama moze natjerat da kupis proizvod, onda i nisi toliko hip i nezavisan koliko mislis, dronu jedan.

fuuu, ispuho se.

btw, ja mnogo psujem, jel' to okay? ako nije pa da editiram post sa hebeno i kakica i slicno.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Samo ti okini ;) Gdje ćeš ako nećeš ovdje? :D
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Re: Mrzim Apple

Unread post by Bubba Zanetti »

jbt wrote: Sve reklame su na istu foru - gle mene ja sam mac i tako sam fancy & kewl & lepi & ugodan, njanja, a ti si ljigi ljigi jer si pc.
Hm... Mac? :scratch: Å to je to?
Aaaaaa! Hamburger.

:D :D
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Jedine reklame kojima poklanjam svoju pažnju su reklame za deterdžente. Ta originalnost, ta raznolikost, humor, akcija, gluma... sav se rastopim. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Ali zato reklame za red bul... :headbang:
Ne zna se koja je bolja od bolje! :D
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Mislim da su reklame za omekšivače rublja zakon: je li ona s mucastim medvjedićem jedna od njih?
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

ma sve te reklame su malo blentave, al ne vrijedjaju.

http://www.apple.com/getamac

pa pogledajte ta sranja. ajmo dizat rucice, koliko nas ovdje koristi neku drugu platformu, znaci ne intel-pc, nego: mac, mainfraime z/OS, spectrum zx ili nesto cetvrto? a ova ekipa s hollier-than-thou stavom, koji cine manje od 5% svjetske populacije koja na kompu radi(a neeeeee, na eplu se uziva i igra, ne radi se) nas oce uvjeriti da mi smrdimo. e pa nabijem ih.

ponose se svojim "nema virusa za epl" forama. pogodi zasto, kriplu jedan? ljudi koji na eplu rade - NE PROGRAMIRAJU. ne bi znali kôd ni da ih u jaja sutne.
kad me nocne more shrvaju, u pomoc mi slijedeci san dodje: ja neke pare dignem, kupim mac i krenem u svoj pohod na epl. prva stvar je da naucim kak epl radi. kad to budem znao, napisat cu mali virus koji ce gnjavit ljude. taj virus cu spamat ko velki al samo ekipi koja ima pc-je. pri tome ce mi pomoci moji frendovi koji su mainframe admini. oni ce me maskirati toliko da se vidi da mac spama taj virus. mrznja prema macovima ce rast, a s njom i moje znanje programiranja. potom cu pocet siriti mrznju, potiho, preko desetaka aliasa, na raznim forumima, cijelo vrijeme nastavljajuci s pisanjem virusa koji gnjave, a s macova stizu. s vremenom ce virusi postati opasni, a svi ce nositi velike poruke "haha, mac did this". to ce toliko razjariti korisnike pc-ja da ce, u sprezi s mojom kampanjom mrznje, njihov gnjev rasti. sve cesce cemo vidjat natpise u medijima "another mac user victim of a hate crime".
sto se fenomenalno uklapa u paralelnu radnju mog plana - otvaranje tvrtke za prodaju pc-ja ekipi koja ne zeli batine jer mac ima. cak cu i softver za nalazenje online macova dijelit besplatno. kad dovoljno para budem imao, financirat cu i medijsku kampanju, kojoj ce se dell, hp i ostali proizvodjaci pc-ja rado pridruziti.
dio mog novca ce otici na coup-de-grace - tim sabotera. oni ce sabotirati(fizicki) kineske servere, namjestivsi sve da lici ko da je to napad mac usera. ekipa csi ce im pomoci s forenzikom. taj moderni zapaljeni reichstag ce potaknuti mnogo problema izmedju kine i sad-a. moguca rjesenja ce biti upad americkih swat-ovaca u hq epla, a svi znamo kak to zavrsava.
druga, meni draza opcija, je da kina opali nuk na epl. tocno tada sam kupio dosta, mozda i sve bezvrijedne dionice epla i natrpao ih na kamione(specificno sam trazio tiskane dionice) koji su ih odvezli u epl hq. od tamo mi live feed prenosi sliku svete nuklearne vatre kako prociscava nakot epla i njihovu utvrdu zla. tad, siromasan i slomljen od napora, mogu u miru odapet, jer znam da ostavljam zemlji svijet bez epla.

e toliko ja ne volim epl.

p.s.
low blow- nemres se ni igre igrat na eplu
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a ti fakat ne voleš epl? :D :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Douglas Adams je obožavao Macintoshe (imo ih je negdje tucet, ak se ne varam). I to je sve što ja znam o njima. :D
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Nemojte tako, u Danu nezavisnosti jedan mec je spasio čitav svijet! :D
Možete li vi to? :ocasion:
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Je Ajra i meni se čini da džibiti ne woli mek... :D

A fakat newem zač... jeerbo kako je to majlz elokventno poentirao mek je jedina kompa koja more direkt ubrizgat vajrus za zdrkavanje kompletne informatičke infrastrukture krakatih alijena osvajača obićnih domaćih vulgaris...

bajdvej imam na poslu prigodu raditi z makom i ako je daleko najkuldojaja mašina u offisu kad sam prviput pol sata izgubijo za plesnut jezhgbeni kontrol-ve to mi je ujedno bilo i posljednji put... od tada maka, koleginom užasu i mrakobjesu usprkos, koristim tek kao jedan veliki harddisk ilitiga očvrsje pradi pohrane podataka...

:blob:
Image
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

pa nisu baš svi filmovi protu pca
mak kils maj inter čald
gejmeri
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

Blood for the Blood God!!

engi
OldOne
Ewok
Posts: 13
Joined: 22 Mar 2007, 12:26

Unread post by OldOne »

Pravi razlog za te reklame


osobno obozavam mekove, ako ih koriste meni bliske osobe. Nema vise zamolba "daj mi makni virus sa kompa", nema vise davljenja sa pitanjima tipa "ajd mi sprzi onu igricu" ili vjecitih pomaganja oko fontova. Na sve imam spreman odgovor: nemogu ti pomoc jer imas meka :vrag:


ali moj stari iBook jos uvijek radi ..... i vrti linux :D
Post Reply