I ja sam za protiv

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

reference na ilegalne supstance i razgovor o istima su uklonjeni s foruma. molim da se to više ne ponovi.
Instant Geek. Just Add Coffee.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ire wrote:reference na ilegalne supstance i razgovor o istima su uklonjeni s foruma. molim da se to više ne ponovi.
:shock:

Ok. Mislim, ono, samo sam bil realan ... Ajd, pa čak je i meni omiljeni čika Philip K. Dick pisao sve pod dotičnim, ako ne i gorim supstancama. No oke. Mislim, nije baš da su sve klinci na forumu.

Erm...

Conserning Children of Men, je li samo ja, ili ima još netko tko je začuđen, što onaj filmski kritičar, proglašen za najboljeg u Hr prošle godine, i šta piše za Nacional, je stavio Children... daaaaleko iza, bar meni, puuuno inferiornijeg, lošije režiranog, slabije izvedenog, a bogme i idejski ništa posebnim, V for Vendett-om od Wachowski braće ... ?

Jer mislim da to taj film nije zaslužio, ne vidim koji SF film (jer je ipak o riječ o SF fazonu, i kao takvom se o njemu ovdje na forumu rasrpravlja) u ovoj godini, bi mogao biti iznad Children-a, a da nije V... koji stvarno, ali stvarno, ni po režiji, ni po scenariju, ni efektima, ni po glumi, dijalozima itd ...

Nije bio ništa posebno ...

Mislim, kakve su bile ostale kritike u novinama ? Jer se ja baš ne sjećam, ne čitam više kritike, nemam živaca više ***diti ('samosipravka') nad lošom percepcijom kritičara, izgubljenim godinama mladosti koje Živorad Tomić stalno spominje, ili bilo šta iz njegovog privatnog života šta se nađe u recenziji itd ...

Pa ono ... Za mene, COM je najbolji SF film obe godine ... Slaže li se netko ?

A što se tiče ono šta je Irena napisala - hm. Oke. Ali samo sam bio iskren. :D
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Ok. Mislim, ono, šala ... Ajd, pa čak je i meni omiljeni čika Philip K. Dick pisao sve pod dotičnim, ako ne i gorim supstancama. No oke. Mislim, nije baš da su sve klinci na forumu.
slobodno ti piši što je čika Dick koristio, ali ono što ti radiš je tvoj osobni izbor i tvoja stvar, a ne stvar ovog foruma niti mene kao vlasnice istog. apsolutno ne dopuštam nikakvu raspravu o drogama u kontekstu tko je što probao, gdje, kada i zašto.
Instant Geek. Just Add Coffee.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ok, mislim, stvarno, ne znam zašto se ljutiš.

Bilo; prošlo; over & out. Uostalom, ti si pisala na forumu da si bila pijana na nekoj zabavi, a ja ne mogu napisati da sam bio - što ? Nije riječ o ničemu teškom, ne mislim više o tom pisati, to je samo usputno spomenuto, i ne vidim zašto dižeš više halabuku oko toga ... Ono što me čudi, da adminu Bahodu to nije smetalo; tebi da. No oke.

Apsolvirano; shvatio lekciju; neću više. Ok.

Daklem: COM kao najbolji SF film godine ?
Last edited by Jan Digoel Anthalion on 15 Jan 2007, 12:04, edited 1 time in total.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

dijete drago, droge su još uvijek ilegalne u ovoj državi, a ljutim se jer to moram nekome objašnjavati!
Instant Geek. Just Add Coffee.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ire wrote:dijete drago, droge su još uvijek ilegalne u ovoj državi, a ljutim se jer to moram nekome objašnjavati!
Naravno, a COM je najbolji SF film ove godine. :D

Slazhesh li se ?
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

NE!
nema me.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Jan Digoel Anthalion wrote:Ono što me čudi, da adminu Bahodu to nije smetalo; tebi da. No oke.
Smetalo me i to kako, samo nisam stigao odgovoriti prije intervencije.
BTW svi daljnji postovi na ovaj offtopic će bit obrisani bez obrazloženja.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote:dijete drago, droge su još uvijek ilegalne u ovoj državi, a ljutim se jer to moram nekome objašnjavati!
Droge su ilegalne, ali razgovor o njima nije. Ne znam što je točno obrisano, ali ako se rečene supstance nisu direktno promidžbirale - što ne znam, jer nisam pročitao diskusiju - onda ne znam koji je razlog brisanju postova.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nije uopće postojala rasprava o drogama.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

Izitpajn wrote: Droge su ilegalne, ali razgovor o njima nije. Ne znam što je točno obrisano,
Niti ja neznam o čemu je bilo riječi ali kako se razvija žustra rasprava o tome sve mi se čini da je bilo riječi o kamenu granitu cca 500 grama težine kojim se ujednačenim kretnjama ruke u predjelu prednjeg čeonog režnja udara u glavu i na taj način, jel te, omamljuje...(da ne kažem drogira) :o
?
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Panonsky wrote:
Izitpajn wrote: Droge su ilegalne, ali razgovor o njima nije. Ne znam što je točno obrisano,
Niti ja neznam o čemu je bilo riječi ali kako se razvija žustra rasprava o tome sve mi se čini da je bilo riječi o kamenu granitu cca 500 grama težine kojim se ujednačenim kretnjama ruke u predjelu prednjeg čeonog režnja udara u glavu i na taj način, jel te, omamljuje...(da ne kažem drogira) :o
Jel se može taj kamen šmrkat? :drunken:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Nakon što narkić dobro izlupa glavom kamen u finu prašinu, može... Samo potegneš lajnu s čela... :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

BTW najbolji je brački kamen... koka za sve ostalo... :D
:blob:
Image
Post Reply